Teploty u ročního dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.11.21 14:29

Teploty u ročního dítěte

Zdravím, chci se zeptat. Malý má rok a 3 měsíce a už dva dny má vysoké teploty toje 39,3 a nedá se mu srazit, dá po tom co mu dám sirup panadol tak máme 5-6hodin klid po tom co léky přestávají zabírat zase nám vyskočí takhle vysoká teplota. Máte nějaké doporučení jak ji srazit? Je to na pohotovost? Dáváme mu zabalí na nohy ale furt je to to samé. Už jsme vážně zoufalá. Prosím o vaše rady, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65248
24.11.21 14:35

@Anonym 12344 pokud teplota klesne, tak je to ok.. horší, kdyby jí měl takto celý den. U mladého se mi takhle projevila 7.nemoc popř teď růst zubů. Teplota spadne vždy na 2 h o půl stupně. Jinak pokud nemá studené nohy a ruce, můžeš dát zábal nebo octové ponožky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
24.11.21 14:36

Tak dávej léky, pokud je to srazí. Můžeš dávat po 4 hodinách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 14:44

@Kriss Tina ahoj léky dávám co 6 hodin jelikož dávám panadol. Jde mi o to že po těch 6 hodin i dříve má zase 39 je to takhle 2 dny. Myslíš že to brzy přejde? Léky dávám pravidelně jak mám jen ne a ne aby to přešlo úplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 14:45

@martina.se ahoj právě že na těch pár hodin přejde ale jak léky už přestanou působit zase má 39 horečky. A zabalí na nožky mu dávám je právě vždy úplně horký cely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 14:47

@martina.se
KDYŽ má horečky mám mu dát něco lehčího na sebe? Já vím že se ptám jak slepice ale je to mé první dítě a poprvé co je na tom takhle blbě tak se o něj bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8669
24.11.21 14:51

@Anonym 12344 rozhodne muzes ochlazovat i tim, ze min obleces. Ale jen, pokud nema ledovy ruce a nohy. Klidne si napust vanu vlaznejsi vodou a vlezte tam spolu. Otevri na nej okno. No a davej po trech hodinach ma stridacku paralenovej a ibuprofenovej sirup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17116
24.11.21 14:52

Stridala bych s nurofenem po ctytech hodinách. Dcera to takhle mela u seste i sedme nemoci - tri dny „bezdůvodnych“ horecek a vyrazka. Kdyby mel horecky i ctvrty den, zavolala bych pediatrovi. Na pohotovost bych jela, pokud by horecka neklesala ani po lecich bebo pokud by bylo apaticke (nemyslím spave a unavene), nebo nemelo dost pocuranych plen. Nemoci jsou des, drz se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
24.11.21 14:53

@Anonym 12344 tak záleží co mu je, syn měl takové horecky j zubům, několik dní a pak to přešlo. Stridej Panadol a třeba Nurofen a můžeš dávat častěji než po těch 6 hodinách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65248
24.11.21 14:56
@Anonym 12344 píše:
@martina.se
KDYŽ má horečky mám mu dát něco lehčího na sebe? Já vím že se ptám jak slepice ale je to mé první dítě a poprvé co je na tom takhle blbě tak se o něj bojím

Ne, nech ho oblečeného jak je.. já když mám teplotu, mám vždy zimnicí.. mít min oblečení by nebylo ok.. jinak je to v pořádku, pokud teplota na pár hodin klesne, tak je to fakt dobrý. Že máš strach je normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65248
24.11.21 14:57
@Anonym 12344 píše:
@martina.se ahoj právě že na těch pár hodin přejde ale jak léky už přestanou působit zase má 39 horečky. A zabalí na nožky mu dávám je právě vždy úplně horký cely

Pak je to dobrý..když je má studený, půjde teplota ještě nahoru a zábal nedávat. KdZ je má teplé, tak můžeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat