Židlička caretero pop

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
letuska16
Stálice 55 příspěvků 03.11.14 20:26
židlička caretero pop

Ahoj holky, pomalu se rozhlížím po jídelních židličkách…chtěla bych vědět zda má některá z vás zkušenosti s touto židličkou :

http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/…o-pop-green/

Přijde mi jako celkem dobrá, jen není nijak polohovatelná, asi???!!!

A co myslíte, je nutné kupovat všechny možné polohovací nebo to chvilku zvládat například v houpátku nebo autosedačce a pak koupit nějakou jednoduší např. ikea?? :think:

Díky za vaše názory a rady :lol:

Jak maminky hodnotí Caretero Grande

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 20:29

MY máme tento typ - http://www.sconto.cz/…1-5700007-00?….
Nechtěla jsem krám, ze kterého mi bude dítě jíst půl roku a pak to tady bude stát. Jí mi u ní jak 3 letá, tak 16 měsíční. Podle toho, jak chci, ji dám ke stolu (pultíky jsem dala už pryč) nebo rozložím na zem. Malují si u nich, skládají stavebnice apod. To, co udáváš, nebo to, co mají v Ikee jsem nechtěla.
A obě, co máme, jsou neskutečně stabilní.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 20:31

Ten odkaz je náhodný, koupila jsem ji za 850 kč v kamenném obchodě.

letuska16
Stálice 55 příspěvků 03.11.14 20:53

Já si právě taky říkám, že takový ty plastový jsou jen nachvilku…na tuhle jsem taky koukala, ale je to taky vhodný až od chvíle kdy bude malá sama sedět :-)
Pamatuji si, že jako malá jsem ocenila, že jsem měla svůj stoleček a židličku ;)
Na nákup máme ještě čas, můžu si to v klidu rozmyslet. Ale moc děkuji za názor :palec:

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 03.11.14 21:56

Přemejšlím nad touhle. http://www.bomba-ceny.cz/…va~z652.html Já řeším to, že máme malej byt, rozložitelná na stoleček je určo větší a zabere víc místa. :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 22:00

@letuska16 Do tý doby jsem krmila v houpacím lehátku nbeo v autosedačce.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 22:01

@Pincenza A tohle ti pak bude překážet, až tam malá nebude chtít být, nebo to hned prodáte? Nemyslím, že složená je ta židlička prostornější, než ta, oc udáváš ty.

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 03.11.14 22:11

@avm3 jak jako nebude chtít být? :mrgreen: Prostě se sedí a jí, v tej bude minimálně rok! A až já nebudu chtít, aby v ní byla, tak jí prodam. :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 22:52
@Pincenza píše:
@avm3 jak jako nebude chtít být? :mrgreen: Prostě se sedí a jí, v tej bude minimálně rok! A až já nebudu chtít, aby v ní byla, tak jí prodam. :mrgreen:

Tak pak jo… já chtěla něco dlouhodobějšího, děti mámě dvě a třeba bude třetí, tak něco, co podědí a nebudu to kupovat 3×… a aby mi to tady nepřekáželo.

letuska16
Stálice 55 příspěvků 04.11.14 09:27

Holky je to těžký rozhodování :?:..je pravda, že i finančně se vyplatí koupit jednu věc, která plní dvě funkce( a to za příjemný peníz) než kupovat židličku a pak stoleček se židličkou…možná si budete ťukat na čelo, ale přemýšlím i trochu ekonomicky :palec:

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 04.11.14 09:31

@avm3 a tak to prodáš za dobrej peníz po jednom dítěti, doba jde dopředu a pak budou mít hezčí věci. ;) Hele moje kámoška měla tři děti a šestadvacet kočárků. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale to je zas extrém no. :mrgreen:

ŠestýSmysl
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 04.11.14 09:35

@avm3 Ahoj.Chceme koupit taky takovou. Líbí se nám ty dřevěné, ty plastové mi přijdou hrozné. Jenže ty dřevěné židličky nemají žádný pásy, nemyslíš si, že vypadne prcek? Mám z toho trochu obavu a tchýně mě tím také deptá…Buď máme koupit plastovou, nebo přímo to sedátko na židli…Jenže mě se líbí, jak pak jde z té dřevěné udělat stoleček a židlička, kde si může třeba malovat. Máme malý byt, takže by nám to vyhovovalo.

letuska16
Stálice 55 příspěvků 04.11.14 11:03

@ŠestýSmysl No to mě prááávě taky malinko odrazuje…je to ale o tom, že s tím malým prckem, které se tam učí sedět musíš být a hlídat. Nejde ho tam jen tak posadit a jít třeba věšet prádlo :! Ale segra měla tuhle dřevěnou půjčenou a malá v pohodě seděla a nikde nelezla. Ale je pravda, že Ela je taková klidná a na sebe hoodně opatrná :-)

letuska16
Stálice 55 příspěvků 04.11.14 11:05

@avm3 ještě se zeptám, ten stoleček jde předpokládám oddělat a židlička jde přisunout ke klasickému jídelnímu stolu, že???

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 04.11.14 11:37

@ŠestýSmysl pásy nemá, ale ten pultík jde přišroubovat na dvě vzdálenosti a je dost natěsno. 14 měsíční mi v ní teda už taky stoupala, ale do tý doby ne. Když se dají dát takové ty přídavné kšíry, jakou jsou třeba do kočárku. Ale mezi nožkama máme popruh, takže dolů neproklouzne.
@letuska16 Jo, ten pultík se normálně dá odšroubovat a přisunou ke stolu. Nám to sedí ke stolu akorát přesně. Jednu dobu jsem vymýšlela nějaký systém, abych tam ten pultík mohla dát a kdykolit oddělat, nakonec jsem to nepotřebovala. Ale šikovný tatínek by si poradil. Jinak je to prostě přišroubované.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >