Reklama

Žilní pletence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Staworowski
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 23:25
Žilní pletence

Dnes mi na kontrole Dr řekla, že má mimčo u hlavičky žilní pletence, že by to mohlo být překážkou v porodních cestách… Vyznělo to, že tam jsou navíc, ani ona sama asi nevěděla co to přesně je, dělala mi utz dost dlouho a prohlížela si to stále dokola. Jsem 33tt. Nemáte s tím někdo zkušenost prosím??

Reklama

Reakce:

Staworowski
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 17:50
:think:
 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >