Zimnice

2470
26.10.10 15:01

Zimnice

ahoj maminy,už od rána mi je zle,žaludek na vodě do toho mám šílenou zimnici :-? topení mi tu frčí,okna zavřený,sem teple oblečená,teplý ponožky a i přesto mám nohy jako led :roll: ruce také..čím to je??lehla sem si a přikryla se teplou dekou,prd platný :nevim: takovou zimnici sem v životě neměla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17304
26.10.10 15:04

a máš teplotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28887
26.10.10 15:06

Zimnice přichází většinou ještě dřív, než na teploměru teplotu naměříš - je to důkaz vzestupu teploty.

Já jsem měla v létě horečku - z přehřátí od slunce, před tím večer hroznou zimnici, třásly se mi ruce i nohy. Jinak na horečky moc netrpím, tak nevím.

Vypadá to, že ne Tebo „něco leze“. Snad to nebude nic vážného :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
26.10.10 15:07

Teplý čaj nebo polívka, horká vana, flanelové pyžamo, župan, pletené ponožky a ležet pod duchnou. Zahřát se za každou cenu. Jestli máš osvědčeý prostředek na pocení (třeba můj muž se potí po Paralenu, já po Acylpyrinu) tak si ho vem. Anebo lavor s horkou vodou a solí, dolívat horkou, vydržet co to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
26.10.10 15:15

Já mám teda zimnici při horečce,ale někdo i předem.

Mě pomáhá vzít si panadol a vlézt do horký vany.pak se spotím jak vrata od chlíva :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
26.10.10 15:20

Taky mívám. Většinou když je horečka kolem 40°C a výš, teď při zánětech prsu pravidelně tak jednou do měsíce určitě. Bolí kůže, drkotají zuby, mívám stavy náhlé radosti upadající náhle do deprese a beznaděje, muž říká, že se mnou bývá dost sranda :P Ze začátku jsem umírala, teď se při tom i normálně starám o děti, jen to mívají chudáci takové bojovnější, matka s sebou občas sekne a tak ;)
Jak radí ostatní, pomůže paralen/ibalgin nebo něco podobného, horká vana, lehnout a zachumlat do deky…

Držím palce ať to brzy odezní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
26.10.10 16:33

já mívám zimnici i z nevyspání když jsem fakt kaput

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.12 15:16

ahojda potrebuji poradit,mivam zimnice pred menstruaci,ted ji mam druhy den a rano me silene chytla zimnice,ted mam studeny ruce a citim jak me projizdi zima,ale mam ibalgin takdrzim.trpivam na zaludek tak mozna od toho,vcera me bolel,a palil..mozna zanet???ted jsem bojovala se zlucovoda v lete me prosel kaminek sam ven a od te doby mam porad bolesti mensi koliky vsechna vysetreni a i tunel ok,jen proste se to hodi vzdycky na nejshudnejsi reseni ze po porodu,,,nadvaha hormony ale kdo ma zit takhle uz skoro rok!!!kam se obratit kdyz lekari nevedi :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
257
17.1.13 09:28

Ja to tak mam posledni tri dny je mi neustale zima a vubec nevim proc…Jsem navlecena a topeni jede na plno. Rymu ci kasel nemam a vim ze to neni tim ze by na me neco lezlo :-/…je to teda hodne neprijemne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
17.1.13 18:18
@andre20a píše:
Ja to tak mam posledni tri dny je mi neustale zima a vubec nevim proc…Jsem navlecena a topeni jede na plno. Rymu ci kasel nemam a vim ze to neni tim ze by na me neco lezlo :-/…je to teda hodne neprijemne :-(

ahoj, ja to mam ted týden, a muzu rict ze uz nemuzu, ke vsemu me bolel, zaludek a tak…ale v lete jsem to mela zhruba tri mesice. a jedine se me rozehreje je fakt varici vana jinak nic. Vsichni okolo chodi doma v kratkych rukavech, a ja porad nabalena.Jsem objednana na gastro tak uvidime, prijde me to jak naky zanet zaludku nebo co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
17.1.13 18:36
@janape píše:
ahoj, ja to mam ted týden, a muzu rict ze uz nemuzu, ke vsemu me bolel, zaludek a tak…ale v lete jsem to mela zhruba tri mesice. a jedine se me rozehreje je fakt varici vana jinak nic. Vsichni okolo chodi doma v kratkych rukavech, a ja porad nabalena.Jsem objednana na gastro tak uvidime, prijde me to jak naky zanet zaludku nebo co.

Ale me jinak nic neni…zaludek v poho i tak celkove…u tebe to bude asi neco teda s zaludkem ale ze by to souviselo se zimnici..No snad to nemas nic vazneho a mas jen trosku podrazdeny zaludek :-) nemuzes byt treba tehotna?? Ted jsem cetla ze to tak nektere holky maji v teohotenstvi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.17 07:14

Dobre rano. Ozivuji diskuzi.
V noci jsem znenadani dostala hroznou zimnici, kdyz jsem se postavila na nohy, abych sla na wc, pocitila jsem velkou slabost v nohach, nastesti jsem sebou nesekla. Je mi ale zle od zaludku, boli me pod levym prsem (netusim, co tam je za organ) a pri usinani jsem mela pocit, jako by mi padal tlak ci jak to popsat - jako bych nad telem ztracela kontrolu, vzdy jsem se sokem probrala a mela problem znovu usnout. Nevite, jestli je to priznak nejake nemoci nebo co to bylo? Jsem z toho hodne vykolejena. :(
Dekuji za kazdou pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
3235
19.11.17 07:23

Zimnice je priznak zacatku nemoci. Proste prudce roste teplota. Podobne stav mam kdyz mi bylo kdyz jsem mela strevni chripku anebo zanet prsu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.17 07:24

@Alyss1 takze je to normalni a mam cekat, ze me prepadne nejaky bacil? No potes. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3235
19.11.17 07:30

Bohuzel ti muze byt cokoliv:( nicmene ano, asi na tebe neco leze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama