Život v Hustopečích

292
26.6.20 18:09

Život v Hustopečích

Zdravím ženy!
Mám na vás dotaz - vyhlídla jsem si domeček v Hustopečích. Protože ale z tama nejsem, zajímal by mě i život jako takový v Hustopečích. Jak byste hodnotily školky, školy, gympl? Samožřejmě něco člověk vyčte na stránkách, ale zajímá mě spíš osobní zkušenost. Jak byste tam celkově hodnotily kvalitu života pro mladou rodinu? Jste tam spokojené? Co se vám tam nejvíc líbí a co vám tam naopak chybí? Díky za jakékoliv odpovědi! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3036
26.6.20 19:56

Já tam žila za bezdetna dva roky a za mě teda nikdy více vůbec ani na chvilku. Chyběl mi les, samotné centrum města je hnusné, sice je tam jakýsi lesik na Krajcaku a hezké mandlonove sady, ale prostě ne a ne a ne. Je tam dobrý dům dětí, ale co vím od kámošky, tak katastrofální situace ohledně školky a dle vedení města se bude možná nová školka stavět tak za pět let…ja bych tam prostě nešla. Na druhou stranu je to hned u dálnice, v Brně jsi za chvilku, i vlakové spojení je dobré. Gympl má slušnou pověst, dá se dojíždět i pár km do Velkých Pavlovic nebo pak Brno a Břeclav.
Já k tomu mám osobní antipatie :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama