Chtěl chlapečka, ale čekáme holčičku

Anonymní
22.5.20 07:11

Zklamání manžela

Ahoj, asi po 3 letech manželství čekáme první miminko. Můj manžel se ovšem strašně upl na kluka, celou dobu mluvil o klukovi vlastně i do teď to měl být kluk. Ovšem týden zpět ve 21 týdnu nám řekli že z kluka je nakonec holčička. Manžel je z toho opravdu hodně zklamaný, těšil se na kluka a na to jak si s ním bude hrát. Panenky, růžové věci a copánky ho opravdu vůbec nelakaji. Stále mi opakuje že holčičku bude milovat stejně jako kluka, ale ja to zklamání vidím. V obchodě velmi smutné kouká po chlapeckých věcech. Na rodiče s kluky se dívá opravdu smutně. Já si zase přála o něco víc holčičku, ale vím že ani z chlapečka bych nebyla ani trošku zklamaná. Hlavně že miminko je zdravé. Jen mě mrzí manželů postoj. Myslíte že se to časem zpraví?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.5.20 07:14
@Anonymní píše:
Ahoj, asi po 3 letech manželství čekáme první miminko. Můj manžel se ovšem strašně upl na kluka, celou dobu mluvil o klukovi vlastně i do teď to měl být kluk. Ovšem týden zpět ve 21 týdnu nám řekli že z kluka je nakonec holčička. Manžel je z toho opravdu hodně zklamaný, těšil se na kluka a na to jak si s ním bude hrát. Panenky, růžové věci a copánky ho opravdu vůbec nelakaji. Stále mi opakuje že holčičku bude milovat stejně jako kluka, ale ja to zklamání vidím. V obchodě velmi smutné kouká po chlapeckých věcech. Na rodiče s kluky se dívá opravdu smutně. Já si zase přála o něco víc holčičku, ale vím že ani z chlapečka bych nebyla ani trošku zklamaná. Hlavně že miminko je zdravé. Jen mě mrzí manželů postoj. Myslíte že se to časem zpraví?

A co bys s tím chtěla dělat? Jasně, že to bude ok a uvidíš, jak bude z malý poprděnej. Hlavně ať je dítě zdravé. A když na to přijde, co zasel, to sklidí. Spermie určují pohlaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
22.5.20 07:22
@Anonymní píše:

Můj muž naše dcery miloval, miluje a bude milovat :srdce: A teď, když už dospěly, vidím jak se na ně dívá s hrdostí, je na ně vážně pyšný. A asi si taky přál syna :mrgreen: Když byly holky malé, byl z nich úplně nameko, takže klid, všechno bude fajn, neboj :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 07:28

Zažila jsem. Když jsem oznámila holku, tak jo, byl rád, že je zdravá. U dalšího těhotenství už šel se mnou na ultrazvuk a nadšení veliké. U porodu taktéž…to dojetí - mám syna…no myslím, že smutný by byl, kdyby kluka neměl. Děti miluje samozřejmě obě a nedělá rozdíly. Je šťastný za páreček :P

• Nahlásit
  • Citovat
719
22.5.20 07:30

Pockej, jaka to bude tatinkova princezna :) my jsme holky tri a vsechny mame o neco bliz k tatkovi. Ruzova princezna nebyla ani jedna, spis tri dracice :mrgreen: nebud z toho smutna, vsak ona si ho omota ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
22.5.20 07:33

Ono je to normální, že jsou lidi zklamaní, když to nevyjde dle jejich představ. Spousta chlapů si přeje kluky, aby s nima mohli blbnout. Ale co vidím kolem sebe, tak holky si je omotají kolem prstu během vteřiny :) Každý známý, který má dceru, je z ní úplně hotový.
On se s tím srovná. Není to jako by si ženská vybrala, že „upeče“ holku :D Co si zasel, to si sklidí a bude rád, že má krásnou zdravou holku a ještě se bude bít do hlavy, že kvůli něčemu takovému smutnil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
22.5.20 07:43

Můj to měl obdobně. Když jsem se ho zeptala tak neee, mu je to jedno, ale já to na něm taky viděla. Do porodu. Holky tady mají pravdu - jsou to jejich princezny. Dcerám se stačí trochu pousmát a dostanou tatínky na kolena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1288
22.5.20 07:46

Neřeš to a užívej těhotenství :palec: to ho přejde, však sám říká, že bude holku milovat.
Počkej až uvidíš jak z ní bude poprděnej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1288
22.5.20 07:48
@AlcaBa píše:
Můj to měl obdobně. Když jsem se ho zeptala tak neee, mu je to jedno, ale já to na něm taky viděla. Do porodu. Holky tady mají pravdu - jsou to jejich princezny. Dcerám se stačí trochu pousmát a dostanou tatínky na kolena ;)

No přesně :mrgreen: já jsem si na tátovi vždy vyloudila co jsem chtěla a je to tak i dneska :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25608
22.5.20 07:48
@Anonymní píše:

Mělo by. Tatínkové si často přejí syna a pak jsou poprdění z holčičky. Ona ne každá holčička snese čančání a panenky a kočárky. A s dětmi snad nekončíte. Třeba to druhé už kluk bude. Děti by měl plodit ten, co chce děti. Ne jen chlapečka nebo jen holčičku. Pohlaví je fakt fuk. Hlavně že je zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
22.5.20 07:50

Co je chlapečka věc? Proč si musí hrát holka jen s Panenka má? To jako s holkou nemůže hrát fotbal a chodit na ryby? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 07:55

@KimL
Můj manžel si spíš představoval že s ním kluk až bude větší bude chodit na bojové sporty, chtěl ho vzít sem tam do zahraničí kde pracuje a obava se, že holku jeho profese nebude zajímat. Asi i částečně doufal že se s ním bude vzhlizet v drahých autech na což asi holky moc nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.20 07:55

@DoktorkaZorkaHorká můj exmanžel chtěl jako první holčičku, když nám doktor řekl, že to bude chlapeček tvářil se tak, že jsem mu na tom ultrazvuku chtěla vrazit facku. Další dítě byla jeho vysněná holčička a on si k ní nikdy nenašel cestu. Dcera má 13 let a s otcem už se víc než rok nestýká, protože se k ní choval otřesně. Takže ne vždy se to zlepší. Nikdy jsem nepochopila jak může rodič dělat mezi dětmi takové rozdíly, protože obě děti jsou naše. Bohužel to tak je.

• Nahlásit
  • Citovat
22.5.20 08:07
@Anonymní píše:
@DoktorkaZorkaHorká můj exmanžel chtěl jako první holčičku, když nám doktor řekl, že to bude chlapeček tvářil se tak, že jsem mu na tom ultrazvuku chtěla vrazit facku. Další dítě byla jeho vysněná holčička a on si k ní nikdy nenašel cestu. Dcera má 13 let a s otcem už se víc než rok nestýká, protože se k ní choval otřesně. Takže ne vždy se to zlepší. Nikdy jsem nepochopila jak může rodič dělat mezi dětmi takové rozdíly, protože obě děti jsou naše. Bohužel to tak je.

Akorát to asi nebylo jen o zklamání nebo nezklamani, že to bude/nebude holka, ale tom konkrétním člověku. Dcerky je mi líto. Se synem má vztahy dobré?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
22.5.20 08:08
@Anonymní píše:
@KimL
Můj manžel si spíš představoval že s ním kluk až bude větší bude chodit na bojové sporty, chtěl ho vzít sem tam do zahraničí kde pracuje a obava se, že holku jeho profese nebude zajímat. Asi i částečně doufal že se s ním bude vzhlizet v drahých autech na což asi holky moc nejsou.

Ale vždyť to může taky, záleží k čemu ty děti povede. Míň holek se zájmem v autech není, protože by je to nezajímalo, ale protože je k tomu ani nikdo nevede. A bojové sporty tam už vůbec není rozdíl, to snad znám i víc holek, co tohle dělají. Aspoň se i naučí bránit.
A stejně tak nemáš jistotu, že kdyby to byl kluk, tak ho ty věci budou bavit. Co když si bude chtít kluk hrát s panenkama a dětskou kuchyňkou? Všechny hračky i barvy jsou unisex, ale z nějakého důvodu mají pořád někteří lidi tendenci vnucovat jeden styl podle pohlaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama