Špinění - mám jít znova na kontrolu?

Anonymní
21.5.20 15:43

Špinění - mám jít znova na kontrolu?

Ahoj holky, prosím zkušenější o názor.
8. den po ET dvou embryí jsem jednou lehce zakrvácela, brala jsem to jako blížící se MS. Když se po třech dnech stále nic nedělo, udělala jsem si test a vyšel pozitivní, čárka druhý den zesílila a následující den bylo těhotenství potvrzené i z krve. Potkala jsem tam ve dvěřích svého doktora, zmínila mu to zakrvácení a prý, že se to stává. Pár dní poté jsem začala lehce špinit. Když to trvalo tři dny, šla jsem na kontrolu. Dle utz vše vypadalo, jak má (jedno embryo) a krev v ten den potvrdila prosperující těhotenství. Kontrolu jsem dostala za dva týdny, při problémech dřív. Teď uběhl týden, špinení přestalo jen na jeden den včera a dnes opět začalo. Braly byste toto jako důvod zajít opět na kontrolu? Nemám žádné bolesti. Říkám si, zda to vydržet ještě ten týden, utz by nejspíš určitě spíš potvrdil, zda je něco špatně, když tam bude od poslední kontroly delší rozestup, ale zase pokud je něco špatně, tak by asi bylo lepší zjistit to co nejdříve. Co myslíte? Zítra ordinuje a upřímně bych radši vyčkala až do přištího týdne, ale možná je to blbost takhle přemýšlet? Co byste udělaly?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58873
21.5.20 15:46

Pokud je něco špatně, nezjistíš to ani z utz. Osobně byhc nešla a nechala to náhodě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
21.5.20 16:01

Pockala bych, je to bud a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
21.5.20 19:56

Nešla bych, kontrola je podle mě zbytečná. Buď se embryo udrží nebo ne. Nějaký Utrogestan už stejně bereš, když jsi po IVF a víc se nedá dělat.
Držím palce ať to dobře dopadne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama