Co partnerce k narozeninám?

Anonymní
21.5.20 13:01

co partnerce k narozeninam

Zdravím vás slečny a dámy a jsem zoufalí s mojí partnerkou čekáme miminko. Partnerka je pro mě nejduležitejší čast mého života a ten pocit že mi daruje syna nebo dceru je to nejkrasnejsi :* a le partnerka bude mít brzo narozeniny a rad bych jí daroval neco vyjimecneho ale vubec nic me nenapada, mohly by jste mi prosim poradit dekuji Jindra

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

815
21.5.20 13:08

Jestli může být i něco dražšího, tak třeba nějaký pěkný přívěšek na řetízku nebo náramek. Není to úplně originální, ale co třeba na něj nechat napsat něco osobního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
21.5.20 13:11

Je velmi hezké co píšeš, ale svojí partnerku znáš nejlépe ty a co by si přála asi budeš vědět taky ty, já třeba teďka dostala od mojeho voucher na těhotenské focení + slíbený welness pobyt s tím, že babička bude hlídat, až se malá narodí. Takže zkus popřemýšlet, či se v poslední době o něčem nezmínila co by si přála nebo by jí potěšilo, třeba nějaký náramek, řetízek z iniciály nebo i snubní prstýnek :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
21.5.20 13:12

Nebo to neměl být dárek, ale spíš nějaký zážitek? Možná by nebylo špatné, dát jí dárek na nějakém výjimečném místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
21.5.20 13:16
@EvieK píše:
Je velmi hezké co píšeš, ale svojí partnerku znáš nejlépe ty a co by si přála asi budeš vědět taky ty, já třeba teďka dostala od mojeho voucher na těhotenské focení + slíbený welness pobyt s tím, že babička bude hlídat, až se malá narodí. Takže zkus popřemýšlet, či se v poslední době o něčem nezmínila co by si přála nebo by jí potěšilo, třeba nějaký náramek, řetízek z iniciály nebo i snubní prstýnek :).

To focení je taky hezký nápad :palec:
Třeba ten wellness pobyt by mě jako těhotnou nepotěšil, v těhotenství mi bylo zle a pak bych se tam nedostala kvůli kojení a ani bych asi nechtěla :oops: Ale zato teď by mě potěšil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
21.5.20 13:16

Co spolecne foceni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
21.5.20 13:17

@sarusa4 proto jsem napsala, že pojedeme až se malá narodí, asi bych si to teď taky neužila :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4668
21.5.20 13:29

Zasnubní prsten a žádost o ruku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
21.5.20 13:32

@EvieK Jo, ale já bych si to asi neužila ještě tak rok a půl potom, co se dcera narodila. Jednak jsem kojila, takže bych ji dát hlídat nemohla a asi ani nechtěla.
Jinak nic proti wellnes pobytům. To já ráda :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
21.5.20 13:32

Já jsem těhotná a letos chci k narozeninám běžecký pás :lol: Ale chápu, že pokud ti neřekla, že po něm touží, asi by to vyznělo trochu blbě :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
21.5.20 13:33
@truelly píše:
Zasnubní prsten a žádost o ruku.

Jestli ještě není partnerka manželka, tak i to by se hodilo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4668
21.5.20 13:34
@sarusa4 píše:
Jestli ještě není partnerka manželka, tak i to by se hodilo :palec:

Přečti úvodní příspěvek. Jinak bych to neradila. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
21.5.20 13:38
@truelly píše:
Přečti úvodní příspěvek. Jinak bych to neradila. 8)

No asi máš pravdu. :) Ale já to tam nečtu, jestli je partnerka manželka, přítelkyně nebo milenka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 13:45

K memu prvnimu vyroci s manzelem jsem udelala vlastnorucne fotoalbum.
Koupila jsem velky, nelinkovany, kozeny sesit, vytiskla nase spolecne fotky. Kazdou stranku nejak ozdobila, nalepila fotky, napsala hezke citaty… Podle me to byl krasny darek, protoze byl od srdce, samozrejme muzes i neco koupit, ale me osobne vzdy udela vlastnorucni darek vetsi radost, protoze vim jakou praci si s tim druhy clovek dal, aby mi udelal radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
21.5.20 13:47

Za mě dárky typu „aby ses měla na co těšit po porodu“ fakt neee!!! :pocitac:
Chci věci, které mi zpříjemní těhotenství teď - od manžela jsem dostala knížky a od babičky s dědou pohodlné lehátko na zahradu. Jestli je v začátcích těhu a máte velkou postel, možná by ocenila těhu polštář :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama