Reklama

Zkušenost s Hamty.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikahru
Nováček 1 příspěvek 28.09.18 21:59
Zkušenost s Hamty.cz

Ahoj, máte prosím někdo delší zkušenost s portálem hamty.cz? Jedná se o cashback portál a vrací vám peníze při nákupu na internetu. Známá mi ho doporučila. Podobné diskuze jsem tu našla, tak třeba bude mít někdo zkušenost i s tímto webem. Já od té doby co mám malého tak nakupuji na internetu docela dost, tak zvažuji, že bych portál využívala. Tady vyplácí asi nejvíce. Nechci, ale naletět a jen tak se bezprizorně někde zase zaregistrovat. Tak šup šup znáte někdo? díky moc! ;)

Reklama

Reakce:

Ivushka23
Nováček 1 příspěvek 08.10.18 08:33

Ahoj, já hamty.cz používám přes rok a je to super… už mi vrátili skoro 2 000 Kč… nakupuje hlavně pro syna - feedo, prodeti,lindex, pilulka… ale i pro sebe - zoot, ali, notino..i kufr jsem si vlastně koupila přes hamty:) předtím jsem byla na vratnepenize.cz, ale tohle je lepší… kdybys třeba měla konkrétní dotaz, tak se určitě zeptej

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >