Zkušenost s Hamty.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikahru
Nováček 1 příspěvek 28.09.18 21:59
Zkušenost s Hamty.cz

Ahoj, máte prosím někdo delší zkušenost s portálem hamty.cz? Jedná se o cashback portál a vrací vám peníze při nákupu na internetu. Známá mi ho doporučila. Podobné diskuze jsem tu našla, tak třeba bude mít někdo zkušenost i s tímto webem. Já od té doby co mám malého tak nakupuji na internetu docela dost, tak zvažuji, že bych portál využívala. Tady vyplácí asi nejvíce. Nechci, ale naletět a jen tak se bezprizorně někde zase zaregistrovat. Tak šup šup znáte někdo? díky moc! ;)

Reakce:

Ivushka23
Nováček 1 příspěvek 08.10.18 08:33

Ahoj, já hamty.cz používám přes rok a je to super… už mi vrátili skoro 2 000 Kč… nakupuje hlavně pro syna - feedo, prodeti,lindex, pilulka… ale i pro sebe - zoot, ali, notino..i kufr jsem si vlastně koupila přes hamty:) předtím jsem byla na vratnepenize.cz, ale tohle je lepší… kdybys třeba měla konkrétní dotaz, tak se určitě zeptej

lidadv
Stálice 80 příspěvků 29.10.18 23:44

Zkoušela jsem Hamty a nejsem moc spokojená. je to složité a chtějí poplatky. připadá mi to jako naše banky, ty taky pořád chtějí nějaké poplatky…

někdy loni jsem tady narazila na jiný cashback portál a jsem spokojená. jmenuje se ***** klidně vyzkoušej, třeba ti to sedne více jako mně.

edit adminem ***** - smazán odkaz

cocomoon
Kecalka 213 příspěvků 03.11.18 19:46

Když pominu tuto reklamu.
Tak sám používám podobnou věc, protože nakupuju hodně na aliexpress. Ale i občas na české obhodny.
Největší problém je si vzpomenout a nákup dokončit přes ten portál. Jinak se to nezapočítá. Portál se menuje plnapenezenka
Už sem si asi 3× nechal vyplatit.
Pokud tam chtějí poplatky tak na hamty kakat.*****

Edit: jo a podobnou věc teď nově nabízí přímo airbank.

*****edit admin- ponuka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >