Zlatá maska

27.9.20 20:57

Zlatá maska

Jako ja snesu v televizi vazne hodne, ale zrovna jsem prepla na Primu na porad Zlata maska… Wtf? Co to ma byt 8o Nekdo se tam v kostymu houpe do rytmu a jako zpiva na playback? Muze mi nekdo vysvetlit smysl tohoto televizniho odpadu? :lol: Na to se vazne nekdo diva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5268
27.9.20 20:58

Evidentně se na to nikdo nedíval, už natáčení zrušili. Ale za sebe jsem bohužel nebyl obohacen a neviděl jsem nic, můj čas je na to moc cenný. Radši budu koukat z okna na déšť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2572
27.9.20 20:58

Já se zbavila televize už skoro před deseti lety. Fakt si to nemůžu, z hlediska duševního zdraví, vynachválit :P A ještě ušetřím na koncesionářském výpalném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13685
27.9.20 21:11

@Maminanamatersky nevidela jsem ani minutu, ale už to ruší. Na tyhle stanice vůbec nekoukám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50516
27.9.20 21:13
@Maminanamatersky píše:
Jako ja snesu v televizi vazne hodne, ale zrovna jsem prepla na Primu na porad Zlata maska… Wtf? Co to ma byt 8o Nekdo se tam v kostymu houpe do rytmu a jako zpiva na playback? Muze mi nekdo vysvetlit smysl tohoto televizniho odpadu? :lol: Na to se vazne nekdo diva?

My to nesledujeme.
Deti to nejspis bavi. V tydnu mi o tom poradu vypravelo nekolik deti v druzine.
Moje deti sleduji podobny porad na Nove v sobotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2947
27.9.20 21:15

@Maminanamatersky já viděla kousek prvního dílu, ale popravdě vůbec nechápu pravidla, jestli to vůbec nějaký má, kromě toho že na konci jeden vypadne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
27.9.20 21:16

Já akorát vím, že se na to nikdo nekoukal, tak to přesunuli na méně exkluzivní vysílací čas a asi to budou rušit úplně :D Pochytila jsem jen ukázky a párkrát na to manžel náhodně narazil při přepínání, ale jestli to chápu správně, tak ta „porota“ hádá, kdo ze známých osobností se pod kterou maskou ukrývá, podle zpěvu a snad dostávají i nějaký jiný indicie? A každý večer se jedna ta maska odhalí a vypadává, ale netuším, na základě čeho se rozhodne, kdo to bude :D Prý je to dost oblíbené v Japonsku, což bych i věřila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15492
27.9.20 21:16

Moje máma na to kouká, nápad dobrej, ale zpívání mě vůbec nebaví. Mám ráda soutěž Talent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.9.20 21:18

@Kelsey na Nove jeste dejme tomu, tam aspon opravdu zpivaji.. Ale tohle je vazne ubohost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28627
27.9.20 21:19
@Maminanamatersky píše:
Jako ja snesu v televizi vazne hodne, ale zrovna jsem prepla na Primu na porad Zlata maska… Wtf? Co to ma byt 8o Nekdo se tam v kostymu houpe do rytmu a jako zpiva na playback? Muze mi nekdo vysvetlit smysl tohoto televizniho odpadu? :lol: Na to se vazne nekdo diva?

Nemám TV, tak jsem koukla na net a našla o pořadu toto :

O pořadu
Zlatá maska je nová zábavná show, kde bude pátrat tým detektivů, kdo se skrývá pod fenomenálními kostýmy. Čekají vás večery plné překvapení, zpěvu, vtipu a neuvěřitelných výkonů. :lol:
Formát byl již úspěšně odvysílán v několika zemích, jako je například USA, Velká Británie, Bulharsko, Německo nebo Nizozemí. Pořad vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ.

Jinak ty ukázky jsou dost děsivé… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15492
27.9.20 21:20

Je a mě to hned napadlo, že je to nějakej japonskej styl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
27.9.20 21:31

Dnes na to ze zvědavosti koukáme, Teda „koukáme“, je to zaplé v TV. Ale je to fakt pakárna. A kdo vypadne se rozhoduje nějak pomocí telefonu, doufám že je to zpoplatněné aspoň za 99,99… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
27.9.20 21:34

A mne se to libi :mrgreen: docela je to vtipny, kdyz nevis, kdo pod tim je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
27.9.20 21:35

@KeckaJ to rozhoduji divaci v sale a pochybuju, ze je to za penize.Uz je to dotocene, jen to budou davat dyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43587
27.9.20 21:41

Jsem teda nevidela ani minutu, ale zahlidla jsem reklamu, tak jsem si tak rikala, ze nova ma tvar, tak prima taky musela mit neco na ten zpusob..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama