Žlučník ve 20?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 20:59
žlučník ve 20?

Ahoj, vím, že tu zdravotní stav nevyřeší, ale zajímalo by mě, zda někdo nemáte podobný problém. Mám ted stresové období, před státnicemi a dnes jsem odesilala konečnou verzi, asi po dalších 5h intenzivní práce. Pak jsem se šla projít, vše v klidu, dala si trochu jogurtu, a do chvíle strašná bolest pod celými žebry, spíše bolest zad, trvalo to 20 min, ted jsem OK. Šla jsem si dát horkou vanu. Všude píší, že to je žlučník, ale na ultrazvuku (gynda) jsem byla před pul rokem a i krev OK. Je to možné? SPíš mě chytly ty záda. Teď jím normálně a nic mě už nebolí. Je nutné si vynutit další ultrazvuk? V tom trojuhelniku mě zapíchá tedy čas od času, to je pravda, ale fakt si zatím říkám, že to je psychické.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7799 příspěvků 22.04.19 21:01

Tak gynekoložka ti nekontrolovala žlučník, žejo.

Zajdi si k praktické lékařce, zejména pokud si poslední rok nebyla na preventivní prohlídce.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 22.04.19 21:06

Zajdi si ke své doktorce, aby ti napsala žádanku na ultrazvuk.

Janakatabara
Kecalka 266 příspěvků 22.04.19 21:23

Úplně bych netipovala žlučník, ale třeba vředy. Ty jsou se stresem jedna ruka. Ale diagnózu a závažnost stavu Ti internet nestanoví. Takže bych šla k dr., vylíčila problémy a ona Tě už vyšle na správná vyšetření. Má ta bolest nějakou souvislost s jídlem? Před jídlem, po jídle?

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 22.04.19 21:51

Muze to byt i od patere. Ja to mivala a vzdy od zad.

Váš příspěvek
Reklama