Změna dětské lékařky - kdy?

Anonymni
14.5.07 07:32

Změna dětské lékařky - kdy?

Ahoj, kdy je možné změnit dětskou lékařku, až po půl roce? Ta naše se spíš dívá po tašce, jestli jí něco neneseme. Naší dcerce se moc nevěnuje. Neznáte nějakou dobrou doktorku v Brně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
14.5.07 09:33

Ahoj,

sice ti neporadím dobrou doktorku v Brně, ale tvá zkušenost s dětskou lékařkou se velmi podobá té mé :-(
Je to smutné konstatování, ale když ji nedoneseme nějakou menší „pozornost“, tak je velmi nepříjemná a tváří se jako, že ji svou návštěvou obtěžujeme. A není to pouze má zkušenost. Když k ním přijdeme má stůl obložený čokoládama,kávičkama,bonboniérama apod. Takže také zvažuji změnu lékařky, nám to usnadní stěhování v létě, takže už mám vybranou novou lékařku.
Přeji Vám, ať dobře vyberete a jste spokojeni :wink:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
14.5.07 10:45

Ahoj,

pokud se nepletu, tak jakéhokoliv lékaře můžeš změnit po 3 měsících od registrace u něj.
Přeju dobrý výběr!

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
14.5.07 11:55

My menili u prvni dcery po trech mesicich. V momente kdy me doktorka sokovala doporucenim dceru privazovat k postylce a odmitla mi cokoliv dal vysvetlovat, jsem se tam uz odmitla ukazat. Ted mame doktorku, ktera je nase rodinna znama a vida holky i kdyz nemusi. Jsem moc rada, ze jsme k ni presly.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
14.5.07 12:08

ahoj,měnila jsem dr. po 3 měsících, když mi sdělila dost nekompromisně, že syn málo přibral a budeme dokrmovat.. tak jsem šla k doktorovi, který je sice dál od domu, ale v pohodě:)
záleží, kde bydlíš, je lepší mít doktora v místě bydliště. Zkusila bych se poptat maminek v okolí a nechat si doporučit.
iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
14.5.07 12:50

to si děláte legraci, že Dr fakt očekává, že něco dostane, nebo spíš-že něco dostává? pochopím to když máte dítě v nemocnici a za to, že se vám o něj hezky starají, za něco nadstandardního, donesete na sesternu bonboniéru.. ale tohle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
14.5.07 12:55

Emitom, taky zírám jako blázen. to je tedy síííla :evil: Určitě všem přeji hodné a rozumné pediatry :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
14.5.07 13:46

Teda taky ziram, to se mi zatim fakt nestalo. Kde v Brne bydlis? My v Kr. poli a chodime k Dr. Bartunkove a jsem tam spokojena. Napis, ve ktere casti bydlis a ja se poptam holek.
Pekny den
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
14.5.07 13:53

teda, já koukám, jak umím. Změnit můžeš určitě po 3měsících. A udělej to rychle, dobrý pediatr je nad zlato. Také jsem otálela příliš dlouho, 3roky. Chodila jsem často vynervovaná, až jsem z toho neměla mléko, bulila jsem… Pak i odborné chyby v diagnoze.
Fakt je nejlepší poptat s maminek, rády si o doktorce popovídají. Vyraž na písek a klidně oslov i mamči s většími dětmi, mají už doktorku otestovanou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.5.07 15:17

Děkuju za Vaše názory, slyšela jsem, že je možné změnit doktora až po 6ti měsících, ale takhle jdeme okamžitě pryč. Nejsem přímo z Brna a máme tu jen jednu doktorku, tak ji nechci jmenovat. Ale určitě mi stojí za to zajet s malou do Brna. Když nedoneseme něco navíc, nemůžeme počítat s žádným předpisem na léky, i když jsou potřeba. Snad najdeme někoho lepšího.

• Nahlásit
  • Citovat
28414
14.5.07 21:01

Tak držím palečky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20003
3.2.14 07:19

Holky oživuji diskuzi. Co je potřeba pro změnu lékaře udělat? Nahlásit se (domluvit se) u té nové a s tou starou co? Musím jí tam hlásit, že od ní odcházíme? Naši starou doktorku mám ráda, nicméně její způsob určování diagnóz mi nevyhovuje a raději návštěvy lékaře odkládám (což je se synem kardiakem někdy dost riskantní).

Teď mám žaludeční vředy z toho, že ji strašně urazím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
3.2.14 07:31

Stačí zajít k novému, podepsat registraci u lékaře a je to. Vyžádání zdravotní dokumentace by měl vyřídit nový lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20003
3.2.14 07:47

Díky.

Jestli ještě mohu poprosit brněnské mamky o tip na nějkakého dobrého pediatra, byla bych ráda. Nejlépe na straně Brna - Tuřany, Chrlice, Líšeň, Černovice atd..může být i střed města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57588
3.2.14 07:50

@RyBANA já se jen domluvila s novým, podepsala registrační formulář. Ke starému už jsme nešli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama