Znamení o příchodu smrti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 10:02
Znamení o příchodu smrti

Je to pro mě dost špatné téma, proto anonymita.

Stalo se vám někdy, že přišlo znamení před něčí smrti z rodiny?

Mě se to stalo před lety, když spadly hodiny a v tu dobu teta umřela.

Dnes mi spadl z poličky anděl a rozbil se, nechápu jak, když byl od kraje daleko.

Možná to moc hrotim, přesto mě zajímají vaše zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 10:06

Ano, tech znameni bylo dokonce nekolik. Ale spojili jsme si to az zpetne.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18379 příspěvků 23.07.18 10:14

Některé věci se opravdu dějí. Ale neovlivníš to - proto bych se tím nezabýval…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 10:17

Jeste jsem zapomnela dodat. - To to si proste clovek dopredu nemuze ani takhle brat, to nejde. To bych mohla videt spojitost ve vsem…

Aspera
Generální žvanilka 20815 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 10:19

Stává se to. Jedna známá to má pravidelně. Jakmile vidí ve snu někoho v krvi, tak má problém, úraz, nehoda, operace atd. Jakmile s ním ve snu mluví, ví že už ho neuvidí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 10:20

@mrav To je pravda. Ja jsem hodne uvazovala jestli v tom nasem konkretnim pripade by se neco zmenilo, kdybychom tem znamenim prikladali vetsi vahu. Mozna jo, ale taky treba ne. Treba by se to stalo zase jinym zpusobem nebo o par dni pozdeji. To clovek nevi.. Jsou proste urcite veci mezi nebem a zemi..

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19878 příspěvků 23.07.18 10:26

já se k těmhle znamením stavím rezervovaně. Částečně si myslím, že je to nesmysl, ale zároveň mám respekt k věcem mezi nebem a zemí, u kterých to, že jim nerozumím, neznamená, že neexistují.
Tak jak tak, pokud se má něco stát, tak se to stane, ať už se toho budeme bát nebo nebudeme.

Mě cca před měsícem spadl a rozbil se andělíček, co ho mám nad vchodovými dveřmi už asi tak patnáct let. Chvíli sem z toho byla špatná, pak na to zapomněla (vzpomněla sem si až teď, když čtu to téma) a nestalo se nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 10:27

Jednou, nepamatuji si přesně, ale vycházelo to tak, že v době smrti strejdy jsem měla sen, který mi řekl, že už v té oblasti nemám nemám příbuzné. Po pár dnech jsem zjistila, že tu noc zemřel.

Když jsem šla za taťkou do nemocnice, byl krásný zimní den a mně přišla myšlenka, že je škoda, že tady jdu naposled - a chvilku po mém příchodu zemřel.

Občas sny předpověděli úraz nebo třeba rozchod, na to mi „pomáhá/-alo“ svěřit se se snem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 10:41

Ano, ale spojili jsme si to až zpětně. Takže to může být jen hra mysli, kdy se člověk snaží tu spojitost zkrátka najít

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 23.07.18 10:42

Já jsem skeptik, dokonce organizovaný skeptik (člen klubu českých skeptiků) a myslím si, že se jen dodatečně spojí dvě události. Když po nějakém znamení nenásleduje událost (v našem případu smrt blízkého), tak se na ni zapomene. Mně před časem zemřel bratr, po dlouhé a těžké nemoci (poslední měsíce nás blízké ani nepoznával), pokud před jeho smrtí přišlo nějaké znamení, tak mu nikdo nevěnoval pozornost.

Svetluska.Lulu
Kecalka 300 příspěvků 23.07.18 11:14
@Anonymní píše:Když jsem šla za taťkou do nemocnice, byl krásný zimní den a mně přišla myšlenka, že je škoda, že tady jdu naposled - a chvilku po mém příchodu zemřel.

Takove uvedomeni najednou prislo u me az po… babicka umirala na rakovinu, uz byla pul roku v takovem tom „poslednim“ zarizeni.

Ja byla dite, s tetou z druhe strany rodiny na pouti. Navrhla, ze babickam koupime pernikove srdicko a te jedne ho posleme po dedovi (jine navstevy odmitala). Jak jsem to srdicko chytla do ruky, napadlo mi, ze je uz stejne pozde.

To, ze ma babicka rakovinu, jsem vedela nekolik mesicu, a byla to prvni myslenka o smrti za celou tu dobu. Nikdy nezapomenu ani na to, ze to bylo rano po patku trinacteho. (Druha babicka za nekolik let umrela v patek 13. na mrtvici, ale to je na jine tema.)

Az po letech jsem se od taty dozvedela, ze oni uz to tusili, a k tete na vikend nas vyslali schvalne, pac babicku pustili domu. Co se asi nikdy nedozvim je, jestli se jeste s maminkou stihl rozloucit.

Jeste si vzpominam, ze pry mu vbehla pod kola cerna kocka, ale to uz asi byl jenom detail.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 23.07.18 13:27

Já se setkala vždy spíše s rozloučením v okamžiku smrti nebo krátce po něm, u všech mých blízkých, kteří právě zemřeli.

Dovesilke
Závislačka 2970 příspěvků 23.07.18 13:31

Jednou se mi zdál sen,jak se loučím s kamarádem v restauraci a odcházím a druhý den mi volali že zemřel.....

Monchichik
Kelišová 5152 příspěvků 23.07.18 13:35

Dvě úmrtí v rodině, pokaždé jsem to věděla dopředu, v prvním případě jsem si najednou říkala, že budu hrozně smutná, budu plakat a nevěděla jsem proč ,nevěděla jsem o nikom,kvůli komu to mohlo být a stalo se :,( podruhé zprávy z nemocnice, že je vše v pořádku a já jsem si říkala, co to povídají, ten člověk je přece mrtvý a byl :,(

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 23.07.18 14:51

Nestávají se mi podobné věci často, ale v březnu jednou uprostřed noci spadla v kuchyni polička, hrozná rána. Dopoledne jsem se dozvěděla že nad ránem zemřela babička, co ležela v nemocnici a už na tom nebyla dobře…

Jinak nám doma věci nepadají, takže tohle jsem přesvědčená že znamení bylo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >