Jde vyměnit zničená část plovoucí podlahy, nebo musím komplet?

30
4.7.19 22:23

Zničea podlaha

Ahojte, mám takový nepříjemný problém a tim ženšen holka si s tím nic nevím rady. Mám v kuchyni zničenou podlahu plovoucí teda spíš jen tři prkna. Šli by ty prkna vyměnit nebo musím komplet celou podlahu? Děkuju za každou radu kterou dostanu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16921
4.7.19 22:27

Pokud seženeš stejnou, tak se pravděpodobně vyměnit prkna dají. Záleží ovšem jaký mají zámky a budeš muset rozebrat celou podlahu až k těm prknům. Nejlíp se obrátit na toho, kdo ti tu podlahu dělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
4.7.19 22:30

Tak pokud je to obyc plovoucka, tak rozebrat jde, vymenit prkna a zase nacvakat zpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.7.19 22:33

@Janli no ona je ta plovoucka rozbitá naštěstí hned na kraji, a právě na toho člověka se obracet nechci protože je to můj podnájemník a já se bojím že ke z bytu vyhodí proto to chci opravit nějak bez jeho vědomí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16921
4.7.19 22:42

@Angieen95 Potřebuješ podlahu se stejným typem zámku a stejnou tloušťkou. Jedině jedno prkno vyndat a oběhat s ním podlahářství a hobbymarkety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
4.7.19 22:42

Rozbitá plovoucí podlaha hned na kraji nebude problem :). Mě takhle vytekla myčka na plovoučku a museli jsme rozebírat půlku bytu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
4.7.19 22:45

@Angieen95 tvůj podnájemník? Myslíš asi pronajímatel, ne? Proč by tě měl vyhodit, když se snažíš odstranit škodu, kterou jsi způsobila? Mohl by někde mít zbylá prkna, plovoučka se kupuje na balíky a málokdy vyjde přesně, většinou zbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
4.7.19 22:48

@Angieen95 nebo zkus se nenapadne zeptat bytneho, ze se ti podlaha libi a ze ji chce i tvoje kamaradka, nekdo z rodiny apod. A kde to kupovali, at mate jednodussi hledani. Blby je, ze budete asi muset koupit cely balik.

Dalsi vec, ze i treba on muze mit nekde schovanych par prken a bylo by to uplne bez utraceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.7.19 22:56

@Aduš8 ano chtěla jsem napsat pronajímatel obrátila jsem to
No nevím on je hodný ale bojím se :D napadlo mě vyndat prkno a běhat po obchodech s ním no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.7.19 22:57

@Janli jj právě, to už mě taky napadlo nějaké menší vyndat a obehat to, čert vem zda nebude stejný úplně hlavně že by byla stejná tmavá barva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16921
4.7.19 23:08
@Angieen95 píše:
@Janli jj právě, to už mě taky napadlo nějaké menší vyndat a obehat to, čert vem zda nebude stejný úplně hlavně že by byla stejná tmavá barva

No, to právě ne. Pokud bude jiný zámek a výška, tak to nedáš vůbec dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.7.19 23:16

@Janli jo to jsem pochopila myslím vzor té podlahy že je jedno jaký bude hakvne že bude stejná výška a zámek a bude pasovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
5.7.19 06:00

@Angieen95 no i vzor by mel byt stejny, jinak to bude jak pest na oko, pujde to hnedka poznat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2575
5.7.19 09:32

Bože, něco jste zničili a chcete to opravit. Zavolej domácímu, jestli by se mohl stavit, podívat se na to a dohodněte se. Pokud je normální, tak to pochopí. Nejspíš mu pár prken zbylo, umí je položit/vyměnit. Bude vás to stát pár korun a možná že nic. Pronajímám byt a za tohle řešení budu radši, než aby mi nájemník zku*vil podlahu nějakýma pofidérníma opravama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3259
5.7.19 13:03

Mi nájemníci zničili podlahu. |Normálně mi zavolali a řekli, že mají problém, tak jsem je poslala do obchodu, kde jsem podlahu kupovala. Tam koupili balík podlahy. Pak trochu nastal problém, protože nesehnali nikoho levného, kdo by jim to chtěl opravit, takže s tím neudělali nic. Mezitím se rozhodli, že chtějí skončit, tak jsem se s nimi domluvila, že zaplatí 2000 Kč a já si někoho najdu. Trošku problém byl s obložkama dveří, pod které nešla dát ta plovoučka, ale to se pořešilo tmelem. Já bych se toho nebála a komunikovala s majitelem bytu. Ať pak není spíše problém, že neseženete přesný typ té podlahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama