Zničená nová bunda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1597
2.11.21 19:55

Znicena nova

Ahoj devcata. Ja znicila uplne novou bundu. Je prosivana a dala jsem ji podle stitku na 30°. Bundu vyndavam z pracky a vypln co tam je v jednotlivych,,chliveckach" je v jednom rohu :( bunda a ne levna je na odpis :( nevim kde je chyba. Nikdy se mi to nestalo a to mam doma 3prosivacky a jsou stale jako nove a vypln neschrnula do rohu. Da se to njak jeste zachranit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75
2.11.21 20:01

Jestli máš sušičku, zkus dát bundu vysušit společně s tím míčkem do sušičky (nebo tenisákem). Máma takhle vyprala péřovku a udělalo jí to to samé. U nás v sušičce, se zase načechrala a je jako nová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728

Reklamovala bych ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25559

@migmina na kolik si jí ždímala? Máš sušičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
2.11.21 20:09

@migmina reklamovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
2.11.21 20:10
@Kormidelnice píše:
Jestli máš sušičku, zkus dát bundu vysušit společně s tím míčkem do sušičky (nebo tenisákem). Máma takhle vyprala péřovku a udělalo jí to to samé. U nás v sušičce, se zase načechrala a je jako nová.

Susicku bohuzel nemame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
2.11.21 20:14

Kolik jsi mela otacky…?

Ale i tak by to udelat nemela, to je na reklamaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
2.11.21 20:17
@lleennttiillkkaa píše:
@migmina na kolik si jí ždímala? Máš sušičku?

400 otacek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25559
2.11.21 20:18

@migmina v tom případě reklamace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3109
2.11.21 20:18

Zkusit nějakou kamarádku se sušičkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
2.11.21 20:21

Devcata nevim, zda by reklamaci uznali. Podle nich spatne zvoleny program a kde si co si. Nikdy se mi to nestalo a peru takto prosivane zimni bundy casto a nikdy se mi to nestalo. Susicku nemam, jedine zkusit poprosit kamaradku a s temi tenisaky? To by mohlo pomoct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
2.11.21 20:31

Koukni ještě na vysačku, jestli to do sušičky může. Na některých těch prošivaných bundach to přímo doporučovali vysušit (s tím míčkem). A poprosila bych někoho se sušickou, ať to znova vypere a usuší. Taky bych se bála, že se budou s reklamací cukat. Ale zkusit to přinejhorším taky můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39193
2.11.21 20:32

Péřové bundy to dělají. Takže pokud je to perovka, tak pomůže jen sušička s míčkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
3.11.21 06:31

Znovu vyprat a dát do sušičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
3.11.21 11:18
@migmina píše:
Ahoj devcata. Ja znicila uplne novou bundu. Je prosivana a dala jsem ji podle stitku na 30°. Bundu vyndavam z pracky a vypln co tam je v jednotlivych,,chliveckach" je v jednom rohu :( bunda a ne levna je na odpis :( nevim kde je chyba. Nikdy se mi to nestalo a to mam doma 3prosivacky a jsou stale jako nove a vypln neschrnula do rohu. Da se to njak jeste zachranit?

Me se to taky jednou stalo. bunda vypadala jako ta tva. Ja ji teda mela perovou, tak jsem se snazila to peri nahnacat, tam kam patri a pak bundu fenovala fenem, dokud nevypadala jako pred vypranim. Sice to zni asi divne, ale podarilo se mi ji zachranit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat