Zoloft účinek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 11:36

Zoloft účinek

Dobrý den, chci se zeptat zda jste nektera zacala brat po porodu Zoloft. Beru nyni 4.den kvuli silne uzkosti a strachu z panicke ataky. Asi pred 3mi lety jsem Zoloft 1rok brala a pote vysadila. Nyni se mi uzkosti vratili a uz si moc nepamatuji jake to bylo. Ted je hlavne jine, ze mam miminko. Vedlejsi ucinky leku chapu, ale mam nyni pocit, ze uz se to nikdy nesrovna. Jak je mi spatne z toho leku a do toho nez zacne pusobit….strasne obdobi. Drasa me to o to vic, ze mam doma krasne, usmevave zdrave dite a ja skoncim na AD. Prijdu si takova utlumena, pokud nekdo berete, prozivate normalne radosti s miminkem? Zabral lek jak mel? Kazde rano je pro me boj vstat z postele. Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.10.21 11:47

Teď beru pár měsíců padesátku a na mě to teda funguje skvěle - jsem mnohem klidnější. Život se s.re a mně je to jedno :-)

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.10.21 12:10

A nejste utlumena? Mam malou dceru, tak se obavam, abych fungovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9741
5.10.21 12:13

Zoloft nijak neutlumuje, můž se s ním i řídit, ono to trvá, než najede hladina, třeba i 4 týdny, musí se to vydržet, ale určitě bude líp. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.10.21 12:15

Vidim ted vse cerne. Dekuji za reakce;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
5.10.21 12:25

Neutlumuje mě vůbec. Nevidím žádné vedlejší učinky kromě horších sexuálních požitků ale to se o SSRI ví. Emoce normálně prožívám, jen už nemám takový strach ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 12:36

Jsem o malinký kousek s braním léků před sebou (3tydny).a už pociťují rozdíly. Pravda těch 12 dní jsem se o své malé děti nezvládla postarat, prostě to nešlo. Nesnáz se to zlomit a jestli můžeš využij pomoc jak jen to jen půjde. Bude se to zlepšovat. Kdybys měla zlomenou nohu taky nemůžeš frcet na 💯, tak se k tomu tak postav. Hlavě to nejde tak to nejde. Držím palce ať je brzy lépe :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.10.21 13:13

Dekuji :dance: No tak ted jeste vydrzet. A nemate problem prozivat radost apod.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 13:25

@Jasmin254 zatím to nepociťuji. Řekla bych, že se směju, víc mě vyvolají na ústech smích prkotiny..např včera jdu a dvě malé holky si povídají..tam jde šikmooký, tam nejdu, jdu tudy.. prostě banalita, ale ta jejich bezstarostnost mě pobavila. Ale je fakt, že ty první dny jsem si připadala jak hadr na smetáku-mavalo to se mnou dost. Takže se nebát vzít si nějaký ten Neurol nebo Lexaurin a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.10.21 15:02

Prijdu si takova nesoustredena. Roztekana. To je asi v tech prvnich dnech, ze? Doufam tedy. Neni to prijemny pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 15:34

@Jasmin254 tak jestli si jen roztekana tak to je fajn. Já jen ležela a najedla a napila, jinak se mi nechtělo vůbec nic. A o myšlenkách co se mi honily v hlavě ano radši nemluvit. Ale vydržela jsem to a je mi líp.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 15:39

@Jasmin254 Jsem vážně nemocná a bylo mi psychicky hrozně. Po nasazení Zoloftu ještě hůř, ale srovnalo se to během 2-3 týdnů a teď jsem v pohodě. Vydrž, zabere to. A ano na začátku jsem byla roztěkaná, ubrečená a bylo mi zle od žaludku. Po těch 3 týdnech to přešlo.

• Citovat
  • Nahlásit
5
5.10.21 16:48

Dekuji. Nekdy mam pocit, ze uz nejsem normalni🙄 jak rada bych mela zpet svuj zivot bez uzkosti. Vsem dekuji za zlusenosti. Pomohly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 16:58

My taky nejsme normální. Vem to jako fakt. Musíme se léčit, ale pozitivní je, že se to dá léčit a postupně i léky vysadit. Záleží jak moc je to v hlavě porouchané.

• Citovat
  • Nahlásit
9741
5.10.21 17:47
@Jasmin254 píše:
Prijdu si takova nesoustredena. Roztekana. To je asi v tech prvnich dnech, ze? Doufam tedy. Neni to prijemny pocit.

Já při nasazování měla děsnej psychomotorické neklid…trepaly jsem nohou, chodila po místnosti jak lev v kleci…nesoustředila jsem se na nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat