ZOO v zimě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 10 inzerátů 08.02.18 10:33
ZOO v zimě

Byla jsem v zoo jen v létě, tak se chci zeptat pravidelných návštěvníků. Ma smysl jít teď v zimě? Potřebuju se synem (3 roky) vypadnout na celý den a chci se vyhnout uzavřeným prostorám kvůli chřipkám. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13420 příspěvků 08.02.18 10:34

Tak záleží jaká zoo. Třeba v plzeňské bych fakt celý den nevydržela.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 08.02.18 10:35

My jsme byli v ZOO v Ústí nad Labem v zimě. Něco určitě uvidíte, ale spíše v uzavřených pavilonech

Tichošlápek
Extra třída :D 10143 příspěvků 08.02.18 10:36

Do pražské chodíme v zimě a zabavi nás na cely den ;)

nini77
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 10 inzerátů 08.02.18 10:38

Jde o Prahu, to jsem zapomněla napsat.

ugluk
Hvězda diskuse 42743 příspěvků 08.02.18 10:46

Praha v pohodě. Je tam hromada pavilónů „na zahřátí“, zvířat hromada venku i vevnitř a jako bonus málo lidí a žádné fronty. Chodíme pravidelně, mám to radši než v létě. Jen nejezdí dole vláček, koně a asi i lanovka (v prosinci jezdila). Jo a rezervace Bororo byla zavřená, jiná hřiště OK.

lisma
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 08.02.18 10:51

Praha na celý deň bez problémov :)

nini77
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 10 inzerátů 08.02.18 10:58

Díky. Zkusíme to.

Blankaspl
Kecalka 209 příspěvků 08.02.18 11:06

Praha je úplně v pohodě, v zimě nebývá tolik lidí a o to je to lepší.

lucynka25
Kelišová 7426 příspěvků 2 inzeráty 08.02.18 11:09
@Tichošlápek píše:
Do pražské chodíme v zimě a zabavi nás na cely den ;)

My také

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 08.02.18 11:15

Byli jsme. v Praze minuly vikend a parada, vse otevrene, zadni navstevnici :) :palec:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34066 příspěvků 08.02.18 11:18

Co by ne, ber to jako výlet do přírody.

sagina
Echt Kelišová 7560 příspěvků 08.02.18 11:19

@nini77 holka dostala za pololetní vysvědčení permici do pražské ZOO. za ten týden je tam dneska tuším po čtvrtý, ztvrdne tam klidně celý den.

jinak když byly děti malé, tak jsem tam s nimi taky chodila i v zimě. ale mám pocit, že u tříleťáků to bylo spíš tak, že jo, zvířata jsou fajn… ale na druhou stranu kdybychom se courali třeba po lese, byli by stejně nadšené.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 08.02.18 11:19
@nini77 píše:
Byla jsem v zoo jen v létě, tak se chci zeptat pravidelných návštěvníků. Ma smysl jít teď v zimě? Potřebuju se synem (3 roky) vypadnout na celý den a chci se vyhnout uzavřeným prostorám kvůli chřipkám. Díky

Proč ne, třeba v pražské zoo je hodně pavilonu, takže ani mrznout moc nikde nebudete

chs.jasmin
Kelišová 7481 příspěvků 08.02.18 11:21

@nini77
Ahoj,

ve Zlíně je třeba velká atrakce krmení rybiček - na to chodíme. Nebo i krmení šelem ( i když minule dávali podelně porcované zajíce/králíky a to bylo docela drsný :oops:

Není to tak záživný, ale taky je tam málo lidí, některé ZOO mají zvýhodněné vstupné.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >