Zopa fusion

4488
24.4.08 14:35

zopa fusion

Ahojky,
mám prosbu.Začínám se poohlížet po nějakém skaldném sporťáku a a zopa fusion se mě zatím líbí nejvíc.nemáte s ním někdo zkušenosti?Nebo poraďte jiný skladný pohodlný sporťák nebo golfáč,podmínka-větší kolečka.Díky Lenya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Zopa Fusion Fusion?

Přidejte zkušenost s Zopa Fusion Fusion
Napsat příspěvek

Reakce:

2748
19.5.08 23:22

Máme Zopa fusion.Pěkný, ale má pár much. Není moc odpružený, s větším nákupem se hůř ovládá. Mě vadí, že v boudě nemá alespoň malý průhled, aby se člověk mohl kouknout na dítě.Proto spíše jezdíme se staženou střechou. Jinak skladný je, to ano. Já jsem měla vyhlédnutý Jané nomad, ale manžel mi ho neschválil-díky jeho vyšší ceně.Zopa fusin má alespoň podobný nánožník, který nevím jak se osvědčí v zimě.
Každopádně se klidně můžete ptát a já vám případné dotazy ráda zodpovím.
PS:Ale oproti původnímu kočárku je jeho váha nižší a také je lépe ovládnutelný. U mě má pořád menší+

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
19.5.08 23:25

Ještě jsem zapomněla, že mi připomíná casualplay vintage. Porovnávali jsme je s kamarádkou a rozdíl je pouze v ceně, kolečkách( ta nejsou u casualu plastová), nánožníku a boudě. Myslím si, že je to kopie-práve casualu.ToŤ můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4488
21.5.08 14:33

Díky za odpověd Petrushko já bych taky radši jané,ale rozdíl v ceně je pořádný.Mě ho právě tenhle nejvíc připoměl,ale kouknu ještě na ten casual.Dík :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
21.5.08 14:43

JO jo není zač. Jen jsem ještě chtěla dodat, že rozdíl je i v barvě , protože casual je jen černý (sporťák) a barvu si vytvoříte jen podložkou( a ty jsou pěkně barevné).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ka2
376
8.6.12 21:02
@petrusha píše:
Máme Zopa fusion.Pěkný, ale má pár much. Není moc odpružený, s větším nákupem se hůř ovládá. Mě vadí, že v boudě nemá alespoň malý průhled, aby se člověk mohl kouknout na dítě.Proto spíše jezdíme se staženou střechou. Jinak skladný je, to ano. Já jsem měla vyhlédnutý Jané nomad, ale manžel mi ho neschválil-díky jeho vyšší ceně.Zopa fusin má alespoň podobný nánožník, který nevím jak se osvědčí v zimě.
Každopádně se klidně můžete ptát a já vám případné dotazy ráda zodpovím.
PS:Ale oproti původnímu kočárku je jeho váha nižší a také je lépe ovládnutelný. U mě má pořád menší+

Naprosto souhlasim! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.12 17:45

zopa fusion

Tak máme ho rok a půl a nemůžu si ho vynachválit.Je lehký,skladný,dobře ovladatelný,má supr košík a hezky vypadá.Já se do něj zamilovala na první pohled,když jsem ho viděla poprvé na netu. :potlesk: Manželovi se též hnedka zalíbil.My naopak vybírali plastová kola z důvodu předchozího kočárku,který měl nafukovací-už nikdy.Bydlíme v horách a i v zimě obstál na 1.Ted už ho ale budem muset odložit,dcerka už je na něj pomalu velká a taky už chce jen chodit pěšky.Nejspíš poputuje na půdu a počká na druhé mimi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucík99
22.3.13 07:30

zopa fusion

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat já se v kočárkách nevyznám mám první mimi a jsou mu ted 3 měsíce a chtela bych našemu malému koupit zopa fusion černej je na pohled opravdu moc prekrasnej a me se jine kočárky nelíbí..je dobrej jak v lete a i v zime? a není moc těžkej? a jak jsou na tom plastová kolečka vydrží? děkuji za odpověd ale pro mě moc důležitá Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
4542
8.4.13 10:36

Ahojky, zajímá mě od kdy jste vaše dětičky začali vozit v tomto kočáru :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
8.4.13 19:25

Ahoj, tak my máme Babydesign Sprint+, což je stejný jako Zopa Fusion, jen jiný výrobce. Výhodou je polohovatelné madlo, to Zopa nemá. Malou jsme v něm začali vozit v lednu, když jí byl rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4542
8.4.13 19:33

Naší malej je sedm měsíců, tak právě přemýšlím, kdy se v těhle sporťákách začínaj děcka vozit, udává se od 5 měsíců, syna jsem začala vozit asi v 9 měsících v podobným sporťáčku, tak uvidíme, ozkoušíme a pak se rozhodnem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama