Jak nejlevněji zrušit interierové dveře - rada?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamballe
Povídálka 30 příspěvků 19.11.18 21:09
Zruseni interierovych dveri- rada?

Prosim o radu vas devcata, nebo vase sikovne partnery. Potrebuji zrusit dvere mezi dvema mistnostmi v byte z 50tych let- cihla. Vubec by mi nevadilo ponechat drobny vyklenek tam, kde jsou zarubne. Je mozne provest tuto upravu jinak nez za cenu bourani a stavby? Dekuji moc za rady.

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 19.11.18 21:15

@Lamballe no, my takhle odstraňovali dveře v bytě v cihlovém domě. Kolem samotných zárubní snad ani cihla nebyla, díra zůstala skoro jednou taková. Takže nevěřím, že to půjde. Potom se používá vyříznutí, ale vím, že vyšlo strašně draho a prach by byl úplně všude. I když ti z bourání také. A hlavně bych se za ty peníze bála, že ta malta, co je okolo zárubní vypadne a stejně by se dozdívalo.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 19.11.18 21:19

Dali jsme obe kridla pryc a nechali udelat novy pekny oblozky… jinak to neslo. Podlaha a steny vsechny delane nove, nechtela jsem aby to popraskalo a zmrvila se podlaha. Musim rict ze to vypada dobre.

Lamballe
Povídálka 30 příspěvků 19.11.18 21:32

Dekuji moc. Prave se take bojim jak se s tim pohne, ze budu stavet celou zed. Navic podlahy bych nerada delala nove. Jsem z toho uz zoufala…

ivik21
Generální žvanilka 20316 příspěvků 19.11.18 21:39
@Lamballe píše:
Prosim o radu vas devcata, nebo vase sikovne partnery. Potrebuji zrusit dvere mezi dvema mistnostmi v byte z 50tych let- cihla. Vubec by mi nevadilo ponechat drobny vyklenek tam, kde jsou zarubne. Je mozne provest tuto upravu jinak nez za cenu bourani a stavby? Dekuji moc za rady.

V takovém starém domě máme z jednoho pokoje hladkou zeď a z druhé vestavnou skříň přesně ve výklenku…

Janli
Kelišová 6361 příspěvků 19.11.18 21:40

Z jedné strany jsme zaslepili dveře sádrokartonem, ze strany druhé jsme nechali původní dřevěné zárubně, zrenovovali jsme je a přidali police. Pokud tam máte kovové zárubně, můžete na ně nechat udělat nové obložky.

Lamballe
Povídálka 30 příspěvků 19.11.18 21:49

Ano, neco takoveho jsem mela na mysli. Nebourat, jen zaslepit. Akorat jak dosahnout, aby ten sadros byl rovny…zarubne vycnivaji cca 1 cm. A muzu se zeptat, kdo vam to delal? Jestli treba ne firma z Prahy a okoli…A dekuju za rady vsem!

Janli
Kelišová 6361 příspěvků 19.11.18 21:58

@Lamballe dělali jsme si to sami. Máte kovové nebo dřevěné zárubně?

Lamballe
Povídálka 30 příspěvků 19.11.18 21:59
@Janli píše:
@Lamballe dělali jsme si to sami. Máte kovové nebo dřevěné zárubně?

Kovove

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >