Reklama

Zrušení trvalého pobytu - problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tatobudsnama
Stálice 83 příspěvků 11.12.16 17:48
Zruseni trvaleho pobytu - Problem ?

Pul roku jsem od manzelky a deti. Odesel jsem na jeji natlak…vyhruzky apod. Okamzite me odhlasila z bytu a ted tlaci at zmenim trvalou adresu. Muze to byt v budoucnu az se bude rozhodovat o styku s detmi nebo stridave peci problem?

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 11.12.16 18:03

To určitě ne, trvalé bydliště se vztahem otec - dítě nijak nesouvisí. Já jsem se svým manželem přes 11 let, máme 2 děti a společné trvalé bydliště jsme ještě nikdy neměli. Ale máme společný dům a děti, tak mi to stačí.

Jasorka
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 11.12.16 18:56

Já bych byla opatrná, snad poradí zkušení. A Ty bys s dětmi byl mimo tuto adresu, tam zůstává manželka? Už to je handicap :/ ona dětem nechá zázemí, kde jsou zvyklé :/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:02

@Tatobudsnama dej pozor.,…ono když tam nebudeš půl roku, bude mít svědka, že tam nejsi, může to i tak udělat přes správní řízení…dělala jsem to takhle s ex…ovšem po vzájemné domluvě
Ty bys ale dostal dopis, kde bys byl vyzván…tak si toto pohlídej
Jinak…pokud se 2 rozejdou, stejně většinou jeden z nich jde bydlet jinam…takže ne, toto by ti uškodit nemělo…
Musíš mít jen podmínky pro děti…
MMCH,,,nechápu, jak tě mohla donutit… :nevim:
Jsi půl roku pryč…co máte v návrhu na soud??

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:36
@Tatobudsnama píše:
Pul roku jsem od manzelky a deti. Odesel jsem na jeji natlak…vyhruzky apod. Okamzite me odhlasila z bytu a ted tlaci at zmenim trvalou adresu. Muze to byt v budoucnu az se bude rozhodovat o styku s detmi nebo stridave peci problem?

odesel jsi na jeji natlak? :think: :nevim: pokud je byt ciste jen jeji tak si muze delat co chce takze te odhlasita tva povinnost je prihlasit se jinam a tam nekde jinde musis mit podminky pro deti ;) ;)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 11.12.16 19:37

Na střídavou péči potřebuješ svůj dům/byt (pronájem, vlastnictví apod.) a ideálně tam trvalé bydliště. Soud neoslní že sis nic řádného a trvalého nenašel, takže ti naopak může uškodit že jsi stále oficiálně u ženy :nevim: Musíš prokázat že se můžeš samostatně o děti starat a poskytnout jim řádné zázemí.

Tatobudsnama
Stálice 83 příspěvků 11.12.16 20:42

@Jasorka ne ne, ty zustavaji s manzelkou v jejim byte s ni.

Tatobudsnama
Stálice 83 příspěvků 11.12.16 20:44
@Anonymní píše:
@Tatobudsnama dej pozor.,…ono když tam nebudeš půl roku, bude mít svědka, že tam nejsi, může to i tak udělat přes správní řízení…dělala jsem to takhle s ex…ovšem po vzájemné domluvě
Ty bys ale dostal dopis, kde bys byl vyzván…tak si toto pohlídej
Jinak…pokud se 2 rozejdou, stejně většinou jeden z nich jde bydlet jinam…takže ne, toto by ti uškodit nemělo…
Musíš mít jen podmínky pro děti…
MMCH,,,nechápu, jak tě mohla donutit… :nevim:
Jsi půl roku pryč…co máte v návrhu na soud??

Rozvadet se nechce, ale to je dlouha historie, najdi si moje vlakno Je to pro otce fer? No donutit. Byt vulgarni pred detma, jecet ze skoci pod vlak atd… ze deti v zivote neuvidim. Proste jsem ustoupil.

Tatobudsnama
Stálice 83 příspěvků 11.12.16 20:45
@Aletheia píše:
Na střídavou péči potřebuješ svůj dům/byt (pronájem, vlastnictví apod.) a ideálně tam trvalé bydliště. Soud neoslní že sis nic řádného a trvalého nenašel, takže ti naopak může uškodit že jsi stále oficiálně u ženy :nevim: Musíš prokázat že se můžeš samostatně o děti starat a poskytnout jim řádné zázemí.

To ted mam a poskytnu to velmi rad.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 11.12.16 20:47
@Tatobudsnama píše:
To ted mam a poskytnu to velmi rad.

No a proč tam ted nemáš trvalé bydliště a bojíš se že ti ho žena zruší u ní? :nevim:

Jasorka
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 11.12.16 20:55
@Aletheia píše:
No a proč tam ted nemáš trvalé bydliště a bojíš se že ti ho žena zruší u ní? :nevim:

Třeba proto, že kroky dělá promyšleně a nejdříve se (viz. diskuze) informuje? :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama