ZŠ v Praze - Letňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petule9
Echt Kelišová 7574 příspěvků 27.01.17 22:58
ZŠ v Praze - Letňanech

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost se základkama v Praze - Letňanech? Zajímá mě hlavně ZŠ Tupolevova a ZŠ Fryčovická. Doslechla jsem se, že ZŠ Tupolevova by snad měla být o hodně lepší, ale spádově tam nepatříme. Tak netuším, jestli by tam dceru vůbec přijali :think: Díky předem za jakékoliv postřehy :kytka:

Reakce:

petule9
Echt Kelišová 7574 příspěvků 31.01.17 22:29

Tak jsem mluvila s ředitelem ZŠ Tupolevova a pokud spádově pod tuto školu nepatříme, nemáme šanci, aby tam dceru vzali :( Takže se obávám, že už nic řešit nemusím :roll:

Pampelishka
Povídálka 25 příspěvků 18.03.17 22:06

@petule9 Ahoj, Petulo, a kam patrite spadove? My do Fajtla… Hledam informace nebo zkusenosti se ZS v Letnanech, ale nemuzu se niceho dopatrat… Nebudu syna hlasit na jinou skolu v Letnanech (jenom Fajtla), ale zkusime jine statni skoly v okoli…

petule9
Echt Kelišová 7574 příspěvků 18.03.17 23:17

@Pampelishka Ahojky, no my patříme spádově na Fryčovickou.. Můžu se zeptat, o jakých jiných školách v okolí uvažujete?

Pampelishka
Povídálka 25 příspěvků 18.03.17 23:27

Na Slovance - P8 - za Kauflandem (státní).
Pak ještě dvě státní, ty jsou dál, ale pro nás je to po cestě do práce - ZS Bohumila Hrabala a ZS Curie.
V okolí pak soukromé - Livingston a Univerzum.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >