Ztracený Ikea jezevčík

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.11.21 17:46

Ztracený Ikea jezevčík

Prosím nemáte někdo doma jezevčíka z ikei na prodej? Ten náš se ztratil na procházce a bohužel už jsme ho nenašly. Dcera 2 roky a 4 měsíce se na něj pořád ptá. Vysvětlila jsem jí, že se zatoulal ale stále doufá, že ho najdeme. V ikea už ho nemají.

Příspěvek upraven 06.11.21 v 18:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2508
6.11.21 18:16
@Bobinasehleda píše:
Prosím nemáte někdo doma jezevčíka z ikei? Ten náš se ztratil na procházce a bohužel už jsme ho nenašly. Dcera 2 roky a 4 měsíce se na něj pořád ptá. Vysvětlila jsem jí, že se zatoulal ale stále doufá, že ho najdeme. V ikea už ho nemají.

Když se zatoulal tak než najdete druhého, tak hledejte tohohle. Klidně bych vyvěsila plakáty o ztrátě milovaného psa a napsala na fc do skupiny daného města. Ten kdo ho našel by jej možná rád vrátil, ale neví komu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 18:22

@smajlik345 Prosba na FB zatím bez úspěchu ale letáky mě taky napadly. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17190
6.11.21 18:30

@Bobinasehleda U nás už takové letáky byly, hledala se plyšová opice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1723
6.11.21 18:33

Nasla jsem na mimibazar, zkus to. Pripadne si tam dej inzerat. A na sbazar atp. Tam ho meli, ale uz je prodany:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
6.11.21 18:33

Napiš to na market-place na fcb a na bazoš! určitě ho seženeš, jen hledáš aktuálně moc naslepo.. úplně to chápu, milovanou hračku nejde „Jen tak“ nahradit..
kdybych ho doma měla, tak ihned posílám zadáčo..
ale z Ikea máme jen slona (od mala, už 12let a furt žije :-D) a takového dlouhého zeleného krokodýla sloužícího jako polštář už taky x let.. ona ta Ikea má něco do sebe ;)
držím palce, ať se tulák brzo reinkarnuje a vrátí

PS : já tedy s internetem pracuji, stačila mi vteřina a tu ho máš za 229 kč :-) to fakt není problém sehnat, další inzerce je tam taky dost, pan google je mocný… https://www.mimibazar.cz/…zevcik-44-cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 18:49

@Lucy75 @K82 na tenhle inzerát jsem už psala ale nikdo se neozval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
6.11.21 19:05

@Bobinasehleda chápu, hele, já umím sehnat vše - základ je rozhodit správné sítě :-)
takže : máš fcb? nebo jsi mladší a spíš instáč, že? tak to tam prostě VEŘEJNĚ rozhoď..
do dvou dní ho musíš mít.. víš, kolik je domácností, kde ten plyšák už jen leží pod horou dalších hraček? musíš být prostě kreativní.. paní na mmb evidentně nefunguje, tak jdi dál!
tu ho máš z Opavy za 149kč tak šup! a makej
https://deti.bazos.cz/…cik-ikea.php
to je snadné si jen stěžovat, musíš prostě HLEDAT

Příspěvek upraven 06.11.21 v 19:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
6.11.21 19:06

@K82 @Lucy75 :palec: Mě na mimibazaru nevyjel :mrgreen: koukala jsem i na marketplace - Nevíte jak se tam dá zužit vyhledávání, vždy něco hledám, snažím se zužit vyběr a stejně vyjede x kravin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
6.11.21 19:10

@smajlik345 tomu neuvěříš, chtěla jsem ti do SZ poslat toho za 149 kč z Opavy, byl to ON.. a během těch pár minut ZMIZEL..už na bazoš. cz není :-( to je mi líto… takže asi JO- je to nedostatkový pes- musíš aktivně hledat a dát poptávky s tou fotkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
6.11.21 19:11

@Bobinasehleda přidej se do různých fc skupin maminek a ptej se tam zda někdo má a neprodal by

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20298
6.11.21 19:16

Je to on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 19:18

@Cuddy ano je :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20298
6.11.21 19:22

Ok, napis mne do sz kontaktní údaje a zasilkovnu, v pondělí odešlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat