Ztráta orgasmu

Anonymní
17.5.21 17:06

Ztráta orgasmu

Anonym, jinak trvám na smazání.
Předem chci napsat, že prosím o vynechání trapných rádoby vtipných komentářů, protože mi to dělá opravdu starost. Mám značné bolesti břicha a zad, někdy i křečovité průjmy. Provedli mi rektoskopii, gastroskopii, ultrazvuk, byla jsem u chirurga, gynekologa, neurologa, gastroenterologa, urologa, psychiatra. Nikde nic. Snad tedy asi dráždivý tračník. Problém je, že jsem přestala mít citlivou oblast klitorisu a pochvy a dráždění skoro necítím a nejsem tak ani schopná dosáhnout orgasmu. Sex mě akorát štve, protože po mazlení pak není možné dosáhnout uspokojení a já se obávám příčiny, proč. Trvá to dva měsíce. Bolesti břicha trvají dva roky, poslední rok zhoršené. Ta necitlivost zmíněné dva měsíce. Asi je to nepravděpodobné, ale nezažila jste některá něco podobného? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.5.21 17:13

Kamarádka přestala cítit tuto oblast po tom, co měla úraz, zlomenou plotýnku a poté operaci páteře. Říkala, že myslela, že už orgasmus nikdy cítit nebude. Postupně se to vrátilo. Vím, že je to asi něco jiného, ale co páteř, tu ti někdo vyšetřoval?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 17:22
@Anonymní píše:
Kamarádka přestala cítit tuto oblast po tom, co měla úraz, zlomenou plotýnku a poté operaci páteře. Říkala, že myslela, že už orgasmus nikdy cítit nebude. Postupně se to vrátilo. Vím, že je to asi něco jiného, ale co páteř, tu ti někdo vyšetřoval?

Neurolog mě vyšetřoval a udělal mi rentgen beder. Tam nic nezjistil. Zkoušela. jsem i fyzioterapie, bez efektu ( byla jsem tam ale zatím 3×)

• Citovat
  • Nahlásit
2198
17.5.21 20:29

Predpokladala bych psychosomatickou pricinu, tomu odpovidaji i Tve nevysvetlitelne problemy se zažívanim. Nic nam do toho neni, ale nejsi v situaci, ktera te stve, ale ‚nejde s ni nic delat‘? Vse doma v poradku? Nedolehla na Tebe se zpozdenim lockdownova uzkost? Atd.atd…

Zamerila bych se na psychiku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17431
17.5.21 21:18

Na dráždivý tračník drž lowFODMAP dietu a začni s psychoterapií (je to dysbioza trávicího traktu způsobená chronickou přítomností stresových hormonů a vzájemně se to pak potencuje – zhoršene trávení zhoršuje psychiku a zhoršená psychika zhoršuje trávení.

Když budeš jen držet dietu a nenaučíš se řešit psychiku, tak se to zase vrátí a jen psychika nesrovná trávení. Představa že stačí porozumět příčině (nebo že existuje jena snadno pojmenovatelná příčina) je naivní a nefunkční.

Psychoterapii se ovšem hodí vybrat si takovou, co pracuje i s tělem - najdi někoho s výcvikem v biosynteze.

https://www.biosynteza.cz/…sychoterapii#…

https://lowfodmapdieta.cz/

No a na záda a pánev najdi fyzioterapeuta co umí metodu podle mojžíšove a nech se odmlokovávat a začni opravdu každý den cvičit podle vedení fyzioterapeuta.

Srovná to záda a pomůže se sexuálním dysfunkcemi.

držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat