zvedání hlavičky

51
12.3.07 06:00

zvedání hlavičky

ahoj, můžu se zeptat, od kdy vaše mimi zvedali na bříšku hlavičku?
Já když malého položím na bříško, hlavu hodí na stranu, a „jede“ rukama , nohama, že by mi odlezl, ale hlavička se mu zvedat nechce.Když ho chovám „na stojáka“, tak se celkem i snaží ji držet, ale to bříško…Vim že je každé dítě jiné,ale aspoň pro zajímavost.Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1493
12.3.07 08:07

Můj syn hlavičku udržel zvednutou asi minutu cca v 5 týdnech, ale já sama jsem začala zvedat hlavu až ve 4 měsících, takže bych se tím zatím moc netrápila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.3.07 11:21

Ahoj!
Naše dcerka zvedala hlavičku taky od 5 týdne. ale každý mimi je jíné až prostě bude chtít tak jí začne zvedat. Já bych to nehrotila. Pro tvůj klid, až pujdete do poradny tak to řekni doktorovi a on ti už poradí a třebe ti ukáže nějaký cvik, po případě vás pošle na nějakou rahabilitaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
12.3.07 12:13

Ahoj, malý začal zvedat hlavičku taky od pátého týdne a úplně ji držel v chovací poloze „na stojáka“ ve třech měsísích (jako že s ní nekvinklal) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
12.3.07 12:37

Ahoj, máte ještě čas…Naše malá začala někdy mezi 2 - 3 měsíci. Jediné co pro urychlení můžeš udělat, je pokládat prcka častěji na bříško a tím se mu svaly vzadu zpevní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
12.3.07 13:03

Ahoj, prvni dcera nechtela zvedat hlavicku vubec, myslim, ze zacala az nekdy po 3 mesici a druha dcera zacala o neco drive. kazde dite je jine, takze nekoukej na to kdo, kdy, co?

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
12.3.07 17:37

Moje malá začla zvedat hlavičku kolem 6 týdne,ale jelikož se jí na bříšku moc nelíbilo,tak jsme moc neposilovali.V náruči na stojáka ji udržela kolem 3m.Ale jak holky píšou každé dítě je jiné.Jediné co bych poradila dávat co nejčastěji na bříško,pomáha to na cvičení a posilování svalů a za druhé to pomáhá na prdíky.Tak se mějte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9441
12.3.07 19:36

Ahoj,
tak moje holčička držela hlavičku zhruba od 6. týdne - ale jen když jsme ji drželi v náručí. Na bříšku se jí to absolutně nelíbilo - vždycky byla celá rudá a hlavu měla úplně zabořenou v gauči nebo posteli. A co teprve ten řev! Potom to přišlo z ničeho nic, žádné postupné zvedání - prostě ze dne na den - tři dny před 4. měsíčními „narozeninami“ začala krásně „pást koníčky“. Každé mimi má ale určitě svůj čas!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.3.07 14:33

Ahojky,
být tebou tak to moc neřeším - až bude chtít, tak jí začne zvedat. Náš Míša jí taky ze začátku nechtěl zvedat, až když jsme ho párkrát položili na gymnastický míč - zjistil, že se může rozhlížet kolem - tak potom začal i v leže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama