zvracení

9541
29.6.07 17:23

zvracení

Ahoj, mám dotaz zda někoho kdo jste těhu potkalo zvracení během dne popř.nevolnost a ne jen po ránu?Ještě se mi hrozně motá hlava, ale nebolí.Nevim co si o tom mám myslet.Nic špatnýho jsem nesnědla a už delší dobu ani nikde mezi lidma nebyla, že by to byla viróza..Jinak beru HAK, ale tak, že 3měsíce v kuse a Mudr.furt straší, že kdybych těhotná byla, ať hned příjdu a že už má 2holky, co berou tu co já a těhu jsou. Jen mám obavy, jak to poznám, když to mám 1× za 3měsíce a pokaždé ještě jinak silné. :? Myslíte že můžu být těhotná? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4425
29.6.07 17:55

Když jsem byla těhotná, zvracela jsem celý den, nejen po ránu. Ale hlava se mi nemotala. Zkus těh. test nebo si nech u dr. nabrat hCG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
29.6.07 18:35

Taky jsem zvracela kdykoliv a hlava se mi motala. V tehu jsem to mela jako projev nizkeho tlaku.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5348
30.6.07 07:14

Tak já jsem zvracela ráno, v poledne, večer i v noci :evil: a taky i kdekoliv, na zastávce, v parku :twisted: …jedna z těch, které si to opravdu užijí, ale co…stálo mi to za to, příště budu taky klidně zvracet…pohled do postýlky mi to milionkrát vynahradí!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama