Zvracení večerní kaše

2538
13.3.15 21:04

zvraceni vecerni kase

Ahoj holky, moc prosim o radu mame 8mesicni dvojcata a ve ctvrtek probehlo ockovani, vecer po ockovani mela mala horecku a malej je zvysenou teplotu, chlap dal male kasi zlahve a ja malemu kasi na lzicku-hami s kouskem mixovaneho bananu, chvilku po jifle mi ale celou kasi vyhodil(drive pil taky kasi z lahve ale v posledni dobe ji nechce),pak uz nic dalsiho nechtel a dnes to bylo uplne stejne, banan mu taky nevadi a ostatni jidla ji taky pekne. poradte prosim co delat.(mala je sice unavena, ji min ale vecerni kasi si da)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
13.3.15 21:06

Tak mu ji zkus dát třeba ráno, jestli ji taky vyblije. Třeba mu to na ten večer z nějakého důvodu nesedí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
13.3.15 21:14

Hele muj kluk je taky zacal znicehonic zvracet. staci jedna lzicka a blije mi jak amina :-(:-( uz jsem to vzdala a kasi holt nedavam. mimo te hoteve ve sklenicce, tu papa v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.3.15 21:20
@Denis11 píše:
Hele muj kluk je taky zacal znicehonic zvracet. staci jedna lzicka a blije mi jak amina :-(:-( uz jsem to vzdala a kasi holt nedavam. mimo te hoteve ve sklenicce, tu papa v pohode.

Jakou myslíš kaši ve skleničce? To neznám… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
13.3.15 21:24

Nevím pro, ale naše 7 měs. se i po pár lžičkách jakékoliv kaše, rýžových vlčkách, či UM pozvrací…přitom piškoty, kousky rohlíčkua všechno ostatní úpkně vpohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2538
13.3.15 21:25

@lovesmile: @Denis11: holky diky za rady, nase deti uz papaji i jogurt, trochu kravskeho mleka jsem uz taky do vareni dala anevadi jim tak bud dat kasi rano nebo vyzkouset krupicu z kravskeho(maximalne ji zase vyhodi).On ma nejradrji maso. Jinak jedi 4×denne a rotou velmi dobre(mezi jidlama dam nekdy kukuricnou krupku nebo kousek ovoce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
13.3.15 21:25

@lovesmile jednou jsem ji koupila v dm babylove a ted uz ji tam asi nemaj tak kupuju v rosmannovi babydream. malymu moc chutnaj a jsou bio.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2538
13.3.15 21:26

Tu sklenickovou znam. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.3.15 21:28

@Denis11 Díky za tip, mrknu se. Od kolika jsou měsíců? A cena?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2538

@kiri.z: no ten muj rozezranec taky nemusi UM a kasi jinak dlabe pekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
@kiri.zpíše:
Nevím pro, ale naše 7 měs. se i po pár lžičkách jakékoliv kaše, rýžových vlčkách, či UM pozvrací…přitom piškoty, kousky rohlíčkua všechno ostatní úpkně vpohodě…

muj prave taky a to staci jedna jedina lzicka. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
13.3.15 21:31

@lovesmile od 4.mesicu a cena kolem 21kc. pak maj jeste 4baleni v kelimkach jako jogurt, jsou po 100g a ty malymu chutnaj jeste vic, protoze jsou sladky jak cumel :mrgreen: ale me teda chutnaj taky, hlavne ta se susenkama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
13.3.15 21:35

Já bych kaši vysadila, k ničemu ji nepotřebují. A po nějaké době zase zkusit. Mladší blije po banánu. On ho nikdy nechtěl, ale v poslední době si ho dvakrát dal v něčem a pokaždé zvracel. A to už mu je přes dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.3.15 21:35

@Denis11 :palec: :mrgreen: No ty sladké radši neee, ale tu kaši asi vyzkouším. Ona mi je moc nechce jíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
13.3.15 21:49

@lovesmile taky uz je nekoupim, bylo to na zkousku:-) a hlavne ty v ty sklenicce jsou bio tak z toho clovek ma lepsi pocit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama