Zvuková hračka pro kojence

Anonymní
13.12.19 21:41

Zvuková hračka pro kojence

Zdravím, dnes jsme byli na návštěvě u známých, mají plno zvukových a blikajících hraček a našim dětem se moc líbily (mají 5,5 měsíce) a tak nás napadlo, že by jsme jim také nějakou takovou pořídili.
Máte tipy na nějakou takovou super hračku pro takové prcky? Je jich na internetu mnoho a nechci kupovat zajíce v pytli.
Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7576
13.12.19 22:22
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsme byli na návštěvě u známých, mají plno zvukových a blikajících hraček a našim dětem se moc líbily (mají 5,5 měsíce) a tak nás napadlo, že by jsme jim také nějakou takovou pořídili.
Máte tipy na nějakou takovou super hračku pro takové prcky? Je jich na internetu mnoho a nechci kupovat zajíce v pytli.
Děkuji za tipy.

Vždyť jste viděli, jaké se dětem líbily, tak pořiďte ty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
13.12.19 22:25

Spoustu jich má Fisher Price, hrací hrnec, pianka s říkačkami, čísla, barvy, zvuky zvířat, mluvící pejsek atd. Mrkni na jejich web.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4254
13.12.19 22:55

Kupte fisher-price pejskův hrací stoleček. Může to být bez nohou na zemi. A jakmile se dítko postaví. Tak u toho stál furt. Já jsem koupila z bazaru. Půlroční neteři jsem k Vánocům objednala chodítko, takové to co se o to jenom opře a vepředu to má hrací desku podobnou tomu stolečku. Jinak nejlepší hračka pro tyhle prcky je menší dřevěná krabička s kostičkami. Já dostala takovou malou jako že vkládačku. Dřevěná krabička a dřevěné kostičky to je super hračka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
13.12.19 23:07

Doporučuji hrací hrnec od Fisher Price, mluvící pejsek od FP, učíme se říkanky od FP, případně interaktivní stoleček (nohy lze odebrat a tím lze mít hrací plochu na zemi).
Těch hraček je spousta např od Plyagro, Lamaze nebo už zmínil od Fisher Price.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
13.12.19 23:08
@Dory22 píše:
Doporučuji hrací hrnec od Fisher Price, mluvící pejsek od FP, učíme se říkanky od FP, případně interaktivní stoleček (nohy lze odebrat a tím lze mít hrací plochu na zemi).
Těch hraček je spousta např od Plyagro, Lamaze nebo už zmínil od Fisher Price.

Omlouvám se překlep (mobil si píše co chce).,,Playgro"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19639
14.12.19 14:35
@Anonymní píše:
Děkuji za tipy.

s Fisher price hračkou asi chybu neuděláš, mrkni na bazárek , klidně bych pořídila tady, protože tě pak nebude mrzet, kdyby to dítě nebavilo a navíc jsou věci většinou v super stavu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat