Baby born dudlik

12
11.12.19 23:03

Baby born dudlik

Dobrý den, prosim prosim nevíte jestli tento dudlik pasuje na chou chou panenku? Nebo nemohl by mi někdo vyfotit dudlik z boku? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
11.12.19 23:11

Kdybych věděla kam ten dudlik to dítě zase dalo, tak ti to vyfotím. Je tam taková docela velká kulicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.12.19 02:00

Jestli se ptáte z důvodu, že jste ztratili dudlík k chou chou, tak musím zklamat, ale nenašla jsem na trhu žádný, který chou chou pasuje (také jsme ho ztratili a za pokusy sehnat jiný jsem utratila spoustu peněz). Dudlík od baby born je moc velký. Dají se sehnat dudlíky, s nimiž funguje, ale nedrží v puse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
12.12.19 12:13

Našla jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.12.19 13:34

@JancaS84 děkuji tak ten pasovat nebude na chou chou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.12.19 13:35

@Sunny123 no právě, včera jsem hledala originál dudlik a lahvicku a nikde se už neprodavaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.12.19 14:10

@AndreaŠeb
Já i zkoušela nějaké obchodní zástupce, co chou chou do hrackaren vozí, a i ti nakonec přiznali, že samostatně už se ten dudlík koupit nedá. Měla jsem v úmyslu vzít ten od baby born, pilník a spilovat do správného tvaru. Ale nakonec jsem měla štěstí a známá se zbavovala zničené chou chou a tak jsem získala originál dudlík. Ten má teď pevně privazany na šňůře na krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.12.19 15:42

@Sunny123 @Sunny123 jeee to se máte také zkusim na netu dat inzerát a třeba někdo mít bude…jinak dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.12.19 16:08

@AndreaŠeb Držím Vám palce, ať seženete! Je to k vzteku, baby born dudlík nepotřebuje k žádné cinnosti/zvuku a jejich dudlíku jsou plné obchody, ale pro chou chou, která je bez dudlíku nefunkční náhrada není :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat