Zvýšení alimentu pro syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:40
Zvýšení alimentu pro syna

Zdravím holky :*
Mám takovou otazecku ale radši anonymně :-) i když tohle téma je ani v hodně diskuzi
Mám menší problém syn 6 let mi jde do školy. Od jeho táty se kterým nejsem tak sme trochu na noze protože nechce přispívat na malyho říká ze alimenty 2000 je hodně a ještě má problém to platit najednou hlavne ze jezdí na výlety a na motorce do školy jsem mu řekla ze chci po něm navíc 2000 takže by mi měl dávat tenhle měsíc 4000 a má děsný problém mi ti dat. Pořad poslouchám jen samé výmluvy proč nedá peníze. Za cele prázdniny měl malyho par hodin ani ne cely den. Malý je trochu divoký takže občas za zabrat a když mu řeknu ať si ho veme ze jsou prázdniny řekne ze jde za rodinou nebo nemá čas nemá peníze má totiž nové dítě a rodinu a svého syna se vykašlal úplně má ho za rok tak 4× na cely den nebo přes noc a to bydlí kousek od nás. Ale zpět k tématu. Chtěla bych mu navýšit alimenty ale mám menší problém jelikož je takovej co dluží kam se podívá tak má práci ale není podle mě úplně legální. Ta jeho nová má mateřskou a podle mě ona bere od státu peníze jakoze nejsou spolu plus chodí někam taky na černo přivydělávat. Nemá na sebe napsáno nic účet auto proste nic. Ani vlastně nevím jeho trvalou adresu. Jen vím kde sídlí ta firma kde děla ale jak nebo jestli na smlouvu to vůbec nevím. Ale mám tak cca 20-25000 čistého to jsem si zjistila.
Moje otázka zní podám k soudu papíry na zvýšení a co vše mužů nárokovat nebo je lepší si vzít právníka. Jaké ucty nebo co vše mužů proti němu vytáhnout aby zaplatil semnou na půl došla mi sním trpělivost.
Dekuji :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 67838 příspěvků 20.08.19 14:55

Asi takhle, navrh na zvyseni alimentů podat muzes, ale o kolik ti je zvednou, to je otazka na kristalovou kouli. Protoze pokud ma cast nacerno a nevlastni zadny majetek ci neutraci nad pomery, tak neprokazes, ze bere neco na ruku. Plus ma celem 3 vyzivovaci povinnosti, krom tveho ditete, jeste na tu matku na mazerske a jeji dite.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:57
@j.a.n.i1 píše:
Asi takhle, navrh na zvyseni alimentů podat muzes, ale o kolik ti je zvednou, to je otazka na kristalovou kouli. Protoze pokud ma cast nacerno a nevlastni zadny majetek ci neutraci nad pomery, tak neprokazes, ze bere neco na ruku. Plus ma celem 3 vyzivovaci povinnosti, krom tveho ditete, jeste na tu matku na mazerske a jeji dite.

Tak uvidím zkusím to podat zijou v bytě za 16000 mají 2 auta on motorku ale bohužel nemá nic na sebe. Je to krypl najmu proti nemu právníka teď snad nějak pomůže než jít do boje sama.

arinecka
Kelišová 6952 příspěvků 20.08.19 15:03

Podej si žádost o zvýšení, dítě jde do školy a dva tisíce jsou fakt málo, jak ti může ještě tvrdit že je to hodně?

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 20.08.19 15:05

Nekteri tatinci si mysli, ze 2000kc jsou desnej vejvar a ze si z toho krasne zije i maminka. Fakt…i normalni, moc prima chlap, mi jednoho dne rekl, ze na kluka (9), plati 2000kc a kdyz jsem rekla ze to neni moc, tak mi rekl, ze kluk ma preci aj mamu :lol: nedokazal pochopit, ze kdyby mamka davala taky 2tisice, tak ten kluk ze 4tisicema preci celej mesic nevyjde. Nekde musi bydlet, neco jist, neco na sebe… proste, nektry chlapi jsou fakt pitomci :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 15:06
@arinecka píše:
Podej si žádost o zvýšení, dítě jde do školy a dva tisíce jsou fakt málo, jak ti může ještě tvrdit že je to hodně?

Tvrdí debil… ze prej 1000 by stačilo a když mu má něco koupit odečte to s alimentu takže pomoc žádná.. Ještě ze mám patrtnera co pomáhá taky jsem na mateřské… ale on jeho táta to má u zadku úplně je mu je jedno všechno jestli malej má nebo nepotřebuje ze taška do školky za 800 je dráha vše se snažím kupovat kvalitně ale za dobre peníze a ještě jsem blba podle nej toho je hodně čím mě ublížil skrz malého a jak se k němu choval nebo ke mě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 15:07
@1mila2 píše:
Nekteri tatinci si mysli, ze 2000kc jsou desnej vejvar a ze si z toho krasne zije i maminka. Fakt…i normalni, moc prima chlap, mi jednoho dne rekl, ze na kluka (9), plati 2000kc a kdyz jsem rekla ze to neni moc, tak mi rekl, ze kluk ma preci aj mamu :lol: nedokazal pochopit, ze kdyby mamka davala taky 2tisice, tak ten kluk ze 4tisicema preci celej mesic nevyjde. Nekde musi bydlet, neco jist, neco na sebe… proste, nektry chlapi jsou fakt pitomci :cert:

Pitomc to je slabé slovo! Jak peníze tak starost o ty děti jsou jim u zadku! Je jim jedno všechno! Proto mu to chci nějak vrátit a i kdybych nevysoudila vyšší alimenty tak mu chci zavarit!

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 20.08.19 15:10

Ja chystam taky prvnacka a uz jsem v tom za 3000kc +500 uz mi strhli za obedy. A to nekupuju nijak extra draze. Vzala jsem uctenky, vyfotila tatinkovi. A predtim jsem mu nabidla, ze to s klukem muze zaridit a ja mu pulku poslu :mrgreen:

Nevysvetlis mu to, to nejde. On je zrovna ve skupine tech pitomcu, kteri to nikdy nepochopi, bohuzel :think:

Hvězda diskuse 67838 příspěvků 20.08.19 15:12
@Anonymní píše:
Pitomc to je slabé slovo! Jak peníze tak starost o ty děti jsou jim u zadku! Je jim jedno všechno! Proto mu to chci nějak vrátit a i kdybych nevysoudila vyšší alimenty tak mu chci zavarit!

A co myslis, ze mu zavaris? O dite stejne zajem nema a jestli dluzi kam se podiva, tak ceho dosahnes, krom toho, ze budes platit pravnika…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 15:12
@1mila2 píše:
Ja chystam taky prvnacka a uz jsem v tom za 3000kc +500 uz mi strhli za obedy. A to nekupuju nijak extra draze. Vzala jsem uctenky, vyfotila tatinkovi. A predtim jsem mu nabidla, ze to s klukem muze zaridit a ja mu pulku poslu :mrgreen:Nevysvetlis mu to, to nejde. On je zrovna ve skupine tech pitomcu, kteri to nikdy nepochopi, bohuzel :think:

Ja malyho tátovi to taky nevysvetlim protože je vůl. Ale nenechám to tak pořad jsem trpěla a snášel ty jeho kecy a teď vážně jdu a něco stim udělám!

Hvězda diskuse 67838 příspěvků 20.08.19 15:14
@Anonymní píše:
Ja malyho tátovi to taky nevysvetlim protože je vůl. Ale nenechám to tak pořad jsem trpěla a snášel ty jeho kecy a teď vážně jdu a něco stim udělám!

Hele a on ti ho někdo přidělil, že si s ním musíš pořídit dítě? :think:

arinecka
Kelišová 6952 příspěvků 20.08.19 15:14
@Anonymní píše:
Tvrdí debil… ze prej 1000 by stačilo a když mu má něco koupit odečte to s alimentu takže pomoc žádná.. Ještě ze mám patrtnera co pomáhá taky jsem na mateřské… ale on jeho táta to má u zadku úplně je mu je jedno všechno jestli malej má nebo nepotřebuje ze taška do školky za 800 je dráha vše se snažím kupovat kvalitně ale za dobre peníze a ještě jsem blba podle nej toho je hodně čím mě ublížil skrz malého a jak se k němu choval nebo ke mě.

Ty dva tisíce nemáš určené soudně? Tisícovka že by stačila? Hm, dobrej táta. Podej si tu žádost s tím že chceš alimenty zvednout, protože dítě nastupuje do školy + aby zaplatil polovinu věcí co jsi musela kvůli tomu koupit. Pěknej zmetek teda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 15:15
@j.a.n.i1 píše:
A co myslis, ze mu zavaris? O dite stejne zajem nema a jestli dluzi kam se podiva, tak ceho dosahnes, krom toho, ze budes platit pravnika…

Tak snad pokud pracuje na černo s ta jeho firma je velká tak tam bude mít problém. Pokud lze a okrádají s tou svoji stát ze jakoze nejsou spolu tak i tam bude problém. A pokud bude dělat zle ze je chudák a nemá peníze a nijak to nedokážu tak mu aspoň tímhle chci znepříjemnit život!

Hvězda diskuse 67838 příspěvků 20.08.19 15:18

Kdyz myslis, ze si tim pomuzes… Ve firmě bude mit nejspis smlouvu na něco lehce nad minimalni mzdu a pokud ta jeho nebere davky hmotne nouze, tak to taky nikdo resit nebude. To je proste realita.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 15:18
@arinecka píše:
Ty dva tisíce nemáš určené soudně? Tisícovka že by stačila? Hm, dobrej táta. Podej si tu žádost s tím že chceš alimenty zvednout, protože dítě nastupuje do školy + aby zaplatil polovinu věcí co jsi musela kvůli tomu koupit. Pěknej zmetek teda.

Ja jsem taková bezradna vytaci mě ze se na toho malyho vykašlal a ještě má tu drzost nedat alimenty ale hlavně ze jeden na týden do pryč. Ja vím na nej spoustu věci co děla nebo nedělá protože i ja znám okolo nej spoustu lidi který mi vše řeknou… bohužel sní nic nehne tak třeba soud a právník mu otevře oči a začne třeba přemýšlet když domluva mezi námi je 0

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama