Vyhrajte O2 Smart Box a 5 voucherů na O2 TV na půl roku zdarma

Přejděte na nejvyšší rychlost internetu a užijte si tak například streamování videí v té nejlepší kvalitě. S výhrou od O2 – moderním modemem Smart Box – si navíc nebudete muset dělat starosti, do jaké skříně ho schovat. Naopak. Tahle designovka se stane perlou vaší domácnosti.

Vyhrajte Smart Box nebo O2 TV na půl roku. Zdroj: O2.Vyhrajte Smart Box nebo O2 TV na půl roku. Zdroj: O2.

O co se dnes soutěží?

Hlavní cenou je nový supervýkonný O2 Smart Box – modem, Wi-Fi router a centrum chytré domácnosti v jednom. Disponuje 6 integrovanými anténami, funkcí Inteligentní Wi-Fi s podporou standardu Wi-Fi 6, pokročilým zabezpečením WPA3 a dostatkem výkonu pro maximální datový tok 1Gb/s. Má propracovaný design a možnost individualizace vzhledu díky designovým potiskům bočních stěn.

Dále můžete vyhrát i 5 voucherů O2 TV digitální televize Stříbrná. Na 6 měsíců získáte přístup ke 102 kanálům a kvalitnímu sledování oblíbených pořadů nebo sportovních přenosů ve vysoké kvalitě zdarma.

Jak soutěžit?

V týdnu od 7. 6. do 16. 6. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku. Nápovědu k ní naleznete na stránkách 02.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 1 vítěze O2 Smart Boxu a 5 vítězů O2 TV Stříbrná. Ty kontaktujeme v soukromé zprávě, kde se s nimi domluvíme na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Díky doplňkovému skinu můžete svůj Smart Box „obléknout“ do jakéhokoliv stylu. Zdroj: O2.Díky doplňkovému skinu můžete svůj Smart Box „obléknout“ do jakéhokoliv stylu. Zdroj: O2.

Smart Box – revoluční modem od O2

Moderní modem je centrem domácí sítě. Chytrá zařízení, jako je například Smart Box, se neomezují pouze na distribuci Wi-Fi signálu, ale zajišťují také propojení nejrůznějších zařízení chytré domácnosti včetně bezpečnostních prvků. Zároveň nemají limity v počtu připojených zařízení a v rámci domácí sítě dosahují vysokých přenosových rychlostí.

Revoluční O2 Smart Box s inteligentní Wi‑Fi 6 ocení každý, kdo pracuje nebo se učí z domova, online hráči i milovníci seriálů. Nová inteligentní Wi‑Fi sama vylepšuje pokrytí i rychlost internetu v celé domácnosti.

Co konkrétně nabízí?

 • Rychlost domácí sítě až 1 Gb/s,
 • videokonference v nejvyšší kvalitě, hladké streamování a hraní her bez záseků,
 • inteligentní Wi‑Fi 6, která sama vylepšuje pokrytí a hlídá rychlost internetu v celé domácnosti,
 • připojení až 10× více zařízení než k běžnému modemu,
 • připojení kamer a bezpečnostních čidel,
 • mobilní aplikaci, díky které ovládáte celou domácí síť i chytrou domácnost,
 • elegantní design a další užitečné funkce, jako je třeba meteostanice.

Přejděte na vyšší rychlost! Více informací na stránkách O2 »

Soutěž probíhá od 07.06.2021 do 16.06.2021

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
23
17.6.21 12:05

:kytka: gratuluji :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
52
17.6.21 12:39

Gratuluji 🍀

 • Zmínit
 • Nahlásit
77
17.6.21 12:44

soutez-o2-smart-box-o2tv/

Gratuluji

 • Zmínit
 • Nahlásit