Podmínky prodeje:

Milé maminky,

děkuji za Váš zájem o mnou nabízené zboží. V případě Vašich dalších dotazů k jednotlivým položkám mě neváhejte kontaktovat (žádosti o přeměření, upřesnění barvy apod.). Toto však neberu jako rezervaci (pokud se nedohodneme jinak) a věci dál nabízím k prodeji. V inzerátech se snažím popsat vždy reálný stav oblečení/plen, na případné nedostatky upozorňuji. Spousta oblečení je nová, případně minimálně nošená, trochu to s koupí oblečení přeháním:-)

V případě Vašeho vážného zájmu o konkrétní zboží Vám následně zašlu číslo mého účtu a var. symbol pro zaslání peněz. Jakmile dorazí peníze na účet, odešlu balíček (zpravidla do 3 dnů). Pokud si koupi ještě rozmyslíte, je slušnost mě o tom informovat.

Zakoupené věci bez vad zpátky nepřijímám, že jste si koupi rozmysleli není důvod pro vrácení peněz! Nakupujete na bazaru, ne v e-shopu. V případě vrácení zboží bez předchozího upozornění si účtuji poplatek 100 Kč za reálné vícenáklady.

Prosím o případnou toleranci, když neodpovím na Vaši zprávu obratem, na e-mailu nejsem denně..

Balíčky odesílám doporučeně, v případně žádosti o zaslání obyčejné zásilky není problém, neručím však za ztrátu balíčku. Před odesláním takového balíčku jej pro jistotu nafotím.

Platné ceny poštovného a balného od 1. 5. 2016:
doporučená zásilka - balíček do tloušťky 5 cm dle váhy (hodnota do 500 Kč) - 55-65 Kč
doporučený balík - objemnější dle váhy (hodnota do 500 Kč) - 75-85 Kč
cenný balík - s hodnotou nad 500 Kč (odesláno jako cenný balík) - 120-130 Kč

Po domluvě možný i osobní odběr.

Předem děkuji a věřím, že nákupy proběhnou k oboustranné spokojenosti.

Jana

Stránka:  1 2 3 Další »
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama