Podmínky prodeje:

Milé maminky, tatínci,
Věci prodávám po mých dětech, synovcích a to nejen na Emiminu, proto je dobré nejprve se zeptat zda je ještě zboží volné k prodeji, samozřejmě s ebudu snažit mít vše aktuálně dostupné ale náhoda je … a stát se může.


Nákupy v zimě!!! Bydlím v malé obci, se špatnou dopravní dostupností, proto zvlášť v zimě prosím o trpělivost, při odeslání balíku, pokusím se každou zásilku odeslat do týdne po připsání platby,ale pokud napadne hodně sněhu, omlouvám se a prosím o trpělivost.

Mimo zimu týdenní odesílací lhůta platí taky - nemám poštu v místě bydliště,ale to jezdím okolo pošty min. 2× do týdne tak to může být dřív.


Poštovné - snažím se posílat za co nejnižší ceny, ale česká pošta má jasná pravidla podle kterých se musím řídit. To že prodám oblečení za hubičku a poštovné je mnohdy větší než cena zboží je nemilé,ale neudělám s tím nic! Proto prosím respektujte, že obyčejně zasílám pouze zboží co se vejde do obálky do 2cm výšky!!!! a další hranice je 5cm za 39Kč. Jinak je poštovné vždy přes 60Kč.

Balné - ke každé zásilce si účtuji 3Kč balné, za obálku. Větší balíčky zasílám v pevných igelitových taškách ( Penny, Albert…) které také nedostávám zadarmo, musím je kupovat. Při balení do tašek, vždy nechávám uši, aby se balíček snadno přenášel - pošťačky si tento způsob balení náramně pochvalují.


Podací lístky od doporučených zásilek archivuji jeden měsíc, po této době již nebude možné uplatnit žádný nárok na dohledání balíčku

Osobní předání je možné pouze v Tišnově! Předání v Brně možné není - jezdíme tam velmi zřídka a nejde to většinou naplánovat na 100%. Děkuji za pochopení

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.