Podmínky prodeje:

MILÉ MAMINKY,
ZA 1. CHCI REAGOVAT NA TO ŠÍLENÉ NEG. HODNOCENÍ OD PASIKOVÁ, NELZE REAGOVAT U HODNOCENÍ, TAK PÍŠI SEM, ŘEŠILA JSEM S ADMINEM, ALE TĚM JE TO JEDNO, VŠE KOPÍRUJI…
DNE 13.3. PANÍ MĚLA ZÁJEM O ŠATY, DOTAZ ZNĚL…měla bych zájem o tyto šatičky. Jsou k dispozici? JÁ, ŽE ANO, TEN DEN ODESLANÉ PODKLADY, 19.3 PROSÍM O ADRESU, ALE BEZ ODPOVĚDI, 22.3…OPĚT PÍŠI,.. VIDÍM, ŽE JSTE PŘIHLÁŠENA, ALE ZPRÁVY NEČTETE, OPĚT BEZ ODPOVĚDI, 9.4. AČ NERADA, ALE PÍŠI NEGATIV, BLOKOVALA ŠATY, ZÁJEM MĚLA JINÁ MAMINKA, JEN STAČILO NAPSAT NEMÁM ZÁJEM, MĚLA NA TO MĚSÍC, JAKMILE DOSTALA NEGATIV NAJEDNOU KOMUNIKOVALA, NAPSALA MI TAKÉ NEGATIVNÍ HODNOCENÍ V TOMTO ZNĚNÍ.....

Paní si plete dotaz na zboží s objednávkou a pak je ještě k tomu hysterická. V případě ale, že si zboží skutečně objednáte a pošlete ‚penízky na účtík s adreskou‘, tak je zboží zřejmě bleskově u vás.LOVÍSKUJU

DALŠÍ ZPRÁVA NA MOU OSOBU OD PANÍ PASIKOVA…Vždyť to říkám..hysterka. Udělá chybu, na kritiku reaguje hystericky, používá CAPS LOCK a když má problém řešit tak napíše přiblblého smajlíka.. A ještě si stěžuje.
Jo nebo se snad zlobíte že jsem zrktizovala Vaši infantilní - (pro Vás dětinskou, abyste to zase nepovažovala za sprosté slovo a neposlala mi do zpráv další stížnost)mluvu?

Ale nestyďte se, to se stává i v lepších rodinách. Vyhledejte si v GOOGLu jak se historicky hysterie žen řešila.

JÁ PANÍ PSALA SLUŠNĚ, MÁM SAMÉ SPOKOJENÉ MAMINKY, TAKOVÉ TU VŮBEC NEMAJÍ CO DĚLAT, ALE ADMIN. TO TU VŮBEC NEŘEŠÍ, JE JIM TO JEDNO, TRPÍ JE TU. NA JINÝCH BAZÁRCÍCH JE ROVNOU VYHAZUJÍ.

VÍTÁM VÁS NA MÝCH STRÁNKÁCH, VAŠE OBJEDNÁVEČKY SE SNAŠÍM VYŘÍDIT CO NEJRYCHLEJI, PO OBDRŽENÍ KORUNEK SE TAKÉ SNAŠÍM CO NEJRYCHLEJI ODESLAT BALÍČEK NA UVEDENOU ADRESU.
SNAŽÍM SE VĚCIČKY POPSAT, ABY PAK NEDOCHÁZELO K NEDOROZUMĚNÍ, ALE MOHU NĚCO PŘEHLÉDNOUT, VŽDY SE S MAMINKOU DOMLUVÍM, ABY MAMINKA BYLA SPOKOJENÁ. JSME NEKUŘÁCKÁ RODINA.
V POPISU U VĚCÍ Z FLEECU, KDYŽ JE PSÁNO PRANÝ FLEEC, TO ZNAMENÁ, ŽE JE FLEEC PRANĚJŠÍ, KDYŽ NENÍ UVEDENO, TAK JE V SUPER STAVU.
RUKÁVKY JSOU MĚŘENY OD KRČKU.

PŘEJI VÁM PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »