Merllynkovský deníček1

O životě

Ahojky chodím sem nakukovat už pár měsíců.Možná některé z Vás víte,že jste mě pomohly s rozhodnutím zda si mám dát piersing do pupíku. Chtěla bych se jemněvetřít mezi Vás.Pokaždé,když si čtu Vaše deníčkyněkteré naplněny smutkem,bezmocí a bolestí,mám husí kůži snad po celém těle.A podruhý tu husí kůži mám,jkdyž VY holky,které máte taky určitě své problémy,dokážete jedna druhou podržet a vcítit se do pocitů té druhé.Klobouk dolů,jste bezvadná parta holek a já bych chtěla patřit mezi Vás.

Zatím jsem „nesnažilka“.Právě se s manželem stěhujeme ze služební garsonky do našeho 4+1.Teda to slovo"naše" je velice relativní pojem. Naše bude až za 20 let splátek. To už budeme v takovém období, jak mé kolegině říkají „mládí v prdeli-do důchodu daleko“.Už teď mě je z toho špatně, když vím, jak jsme se brutálně zadlužili. A to bychom se chtěli od listopadu začít snažit o miminko. Jak vy holky zvládáte, někdy hodně složitou finanční situaci?

Omlouvám se ani jsem se nepředstavila. Je mě 22 let, vdaná jsem zatím jen 7 měsíců a 15 dní. A zatím moooc šťastně. I když mě taky štve, že ráno najdu ponožky všude možně, jen ne srovnaný, když umyje nádobí, tak kolem dřezu je potopa vody, nikdy nic v lednici nemůže najít, i když to je přímo před ním, div, že to nevolá..„tady jsem“…když je umyté nádobí, tak tam mrskne nějakou špinavou drobnost(třeba lžička od jogurtu) a nenapadne ho ji omýt.

A co na něm miluju? Umí péct výborné kuře, když ho poprosím o pomoc, tak to s pár úšklebkama udělá(nádobí, prádlo, luxování).Naučil mě jíst olomoucký syrečky, řídit auto. Kouká semnou na romantický filmy(doporučuji HLEDÁNÍ ZEMĚ NEZEMĚ s Johnny Deppem a Kate Winslet-nádherný film o snech, byl oceněn7 oskary)Střídáme se, kdo udělá snídani-akorát já jsem rnní ptáče a můj mužíček sova, takže já už se snídaní většinou čekám:-).Barví mě vlasy. A taky miluju jeho bláznivý nápady. Třeba se v 1.hod v noci probudíme a jedeme do Tesca do Hradce Král.(asi 20km)kde mají nonstop, pro náš oblíbený nanukáč. Taky mě naučil chodit pravidelně do fitka, které spoluvlastní.(sice nebudu nikdy kulturistka jako on, ale cítim se skvěle)

Holky a co se líbí a nelíbí na Vašem partnerovi Vám??Za co byste ho zabili:-)) a co na něm milujete?

Snad se Vám můj deníček líbil, omluvte chyby a snad bude mít Vaši odezvu.
Mějte se nádherně Marťa

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.05 19:15

Ahoj Merllynko, to mi připadá, jako bych psala o sobě :o). Je mi stejně jako Tobě, jsem vdaná půl roku a taky bydlím 20 km od Tesca v HK :o). Jen jsem už delší dobu snažilka, které se nedaří :o(.
Já jsem taková věčná nakukovatelka, která vlastně nikam nepatří (vlastně jo, jednu dobu jsem chodila k holkám do diskuze Těhule?). Přispívám jen málokdy, ale přitom není den abych sem nenakoukla. Když se přihlásím, tak jako sasenka. Je to má přezdívka ze střední.
Měj se hezky a neboj se někam „vecpat“. Určitě Tě holky mezi sebe rádi vezmou. Pá Lucka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.05 20:01

Ahoj Merllynko a Lucko,
hlásím se do party bydlících 20 km od Hradeckého Tesca. Také tam občas v noci zavítáme.:-)) Jsem snažilka už rok, vdaná nejsem, ale 10 let mám přítele (je mi 28). oslední dobou pozoruji jistou závislost na Emiminu, jsem celá nesvá, když jednou denně nenakouknu, asi to znáte. Pokoušela jsem se několikrát zaregistrovat, ale nějak se nedaří potom vkládat komentáře, takže jsem anonymní:-))
Také přemýšlím, kam se „vecpat“, ale nějak se nezdařilo. Každý deníček má už svoje holkčiny, navzájem se znají, těžko se znovu vyptávat na souvislosti. Ačkoliv, vždy miholky na Em vyšly vstříc, každá otázka zodpovězena, prostě to tady mám ráda…
Mějte se krásně, přeji brzy //.
 Janina

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 16.03.05 21:27

Ahoj holky!

Myslím, že nikomu nebude vadit, když se kliďánko „vecpete“ k nám do diskuze Těhule! Myslím, že zapadnete rychle, ono se to nezdá, ale fakt je to tak. Stačí poslat jeden příspěvek a pak už se vezete. Je to holt závislost!
Sasenko,tebe už u nás známe, takže jak říkám, klidně se zastav a vy ostatní taky!
Těšíme se na vás.
 Lennys

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.05 08:37

Ahojky!
Tvuj dníček je uplně super,konečně také téma já a muj muž:)Já jsem vdaná 2roky a je mi 23let mám 10m slečnu Markétku.Dříve když jsme se poznali tak vše bylo uplně super,samé dárečky,kytič­ky,smsky z básničkami a ranní cedulky s MILUJI TĚ!Jo bylo to nádherné často výlety do krajiny a člověk si rádo zvykne na to pěkné,jo já bych se nechala rozmazlovat:)
Nastal čásek po svatbě a vše se změnilo,dárečky se změnili jen na povinné dárky k narozeninám,vá­nocum… cedulky s vyznáním lásky to už ani nepamatuji,možná když se dcera narodila:)A výlety ano ty pořád jsou,jenže bud na jeho oblíbené bunkry:)nebo aspon s dcerou do ZOO:) To že celý den jenom po něm uklízím to už mi nevadí přibyla dcera takže uklízím dvojnásob:)Holt občas naštve že najdu vytáhnuté 3trika které jsou čisté,špinavé nádobí rozložené po celým obyváku a to že si neustele o tom ani nemluvě!
Ale zase na druhou stranu,já si ne,užu stěžovat je to jiná doba než před svatbou,ale muj manžel je ten nejskvělejší chlap kterého znám,kdykoliv se postará o dceru(která je velice živé dítě)a mě vždy je velkou oporou!Umí kdykoliv rozesmát a podpořit.S domácími pracemi umí kdykoliv pomoc a co ocenuji je že umí i vařit,a jakou vynikajicí čínu,mnam:)
Tak Přeju krásný den všem maminám a holčinám,prostě na chlapy se musí umět:)
Ahojky Míša(manželka) Markétka

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 17.03.05 09:47

Ahoj,
snad vám nevadí,že se sem tak vecpu.
Minulý rok jsem taky psala deníček,ale po Novým roce se to nějak zvrtlo a deníček zašel na úbytě,jak se říká:)
Bude mi v létě 22 a vdaná zatím nejsem,včera jsme ale s přítelem oslavili 4 roky spolu:) a můžu říct,že je to min.pořád stejně pěkný jako na začátku, i když někdy mě taky dokáže vytočit:) V kuchyni je nepoužitelnej,na­posled projevil dobrou vůli tím,že mi uvaří čaj a nakonec ho osolil:))A to máme butelky s cukrem a solí popsaný:)) Ale jinak je miláček,podrží mě,když potřebuju,což je poslední dobou velice často, mám zdravotní problémy a nemůžu se z nich dostat, je ochotnej se mnou jet 150km do Pardubic a zpátky,jenom proto,abych si tam mohla koupit zakrslýho králíčka a hlavně:MÁ MĚ RÁD.
Tak se mějte moc pěkně a snad nevadí,že sem se sem tak vetřela.
Ahoj Lynnka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.05 17:47

Ahoj Lynnko,
tak to ti chlapi jsou asi všude stejní. Sice na ně nadáváme, jak jsou nepořádní, nestarají se o „důležité“ věci typu úklidu špinavého nádobí a svých ponožek, ale přesto (nebo právě proto?) je tak milujeme a nedovedeme si bez nich představit život. Můj přítel za mnou jezdil 250 km na kolej, třeba i 2× týdně. Miláček. Teď po 10 letech jsem ráda, když dojde jednou za měsíc na nákup, ale umí být i kouzelný. Holt to s nima musíme vydržet:-)) A, ruku na srdce, oni s námi také :-))
 Janina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.05 21:47

Ahoj holky, já zírám, kolik je tu holek, co to mají kousek do Hradeckýho Tesca, nebo si aspoň jedou koupit králička to Pardubic :o). To je fajn, aspoň vím, že je tu někdo z mího rajónu. Taky se mi zdá fajn, že jsem stejně maldá, jako několik z Vás. Někdy si totiž říkám, že jsem na malé jště dost mladá. No postě, zdá se mi, že jsme se tu sešla docela dobrá hrstka stejných, nebo ne?
Co se týká mého manžela. Je to fajn chlap. Známe se od střední, kde jsme si po škole scházeli v učebnách výpočetní techniky a chatovali. Fajn doba :o). Miluju ho v podstatě od té doby, co jsem ho poprvé viděla. Sice moc nevaří (jako ty vaši), ale snaží se a občas mě i dost mile překvapí nějakou mňamkou. Jezdíme spolu na různé výlety po zámcích a hradech a v létě pravidelně do Krkonoš. Tam je nám oběma hezky, člověk si tam při procházkách krásně vyčistí hlavu. Jo a máme pejska. Vlastně to byl můj pesan, ale manžel ho vyženil :o)))
O mrňouska se snažíme od června loňského roku. Bohužel jsem chodila k doktorce, která se na mě málem ani nepodívala. A to jsem po vysazení HA ani nedostávala menstruaci bez injekce. Na doporučení kamarádky jsem ji letos v lednu vyměnila za jinou. Ta nová je o 100% lepší, hned nám sdělila, kde je zakopaný pes. Doporučila mi cvičení dle Mojžíšové, tak držtě pěsti ať to v mém případě pomůže :o).
Nějak jsem se rozepsala, určitě Vás to moje žvatlání ani nezajímá. Tak dobrou noc. Snad se zase někdy potkáme. Pá Lucka - sasenka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.05 08:56

Ahoj Lucko!
Moc Ti držím pěstičky at mimi brzo příjde,je to opravdu kouzelné mít své dítk,mám pomalu 11m slečnu a je to pořádný rarach!:)A také mě těší že jezdíš do Krkonoš:)mužu vědět přesně kam?Já totiž z Krkonoš pocházím,přesně ze Žacléře 20km za Trutnovem.Opravdu je to tu nádherné ikdyž ted na mě už moc sněhu:)
Měj se moc pěkně-AhojMíša a Markétka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.05 15:10

Ahoj Míšo,
moc Ti děkuji za držení pěstí :o). Přeji malé do celého jejího života jeno to nej (a samozřejmě i její mamince a tatínkovy).
Krkonoše jsou krásný! Jezdíme tam každé léto, konkrétně do Pece pod sněžkou. A nejvíc se mi na tom líbí, že rok co rok navštěvujeme stejná místa :o). Tak zas něky Pá. Lucka

Merllynka22
Povídálka 21 příspěvků 18.03.05 23:59

Ahojda holky,myslím,že jsme se tady pěkně sešly a tak dneska-mám noční napíšu další deníček.Podotý­kám,že mě vaše přispěvky mooc zajímají a jsem ráda,že tu jste semnou!!!takže papa v dalším „díle“deníčku…Marťa

Vložit nový komentář