Merllynkovský deníček3

O životě

Tak vás opět po delší době zdravím.Velikonoce se přehnaly a my se konečně budeme stěhovat do našeho bytečku.A i když jsem nesmírně šťastná,že to po 5měsících zařizování konečně došlo do konce,tak na mě doléhá nějaká jarní depka!Pojďte se z ní vypovídat!

Vůbec nevím čím to je! Tím jarem v rozpuku na který jsem se těšila už od podzima? Nebo tím přesunem času? Prostě na mě přišla depka.

A abych tu škaredou náladu zahnala, pojďte si jí zlepšit. Jaký byl Váš v poslední době nejhezčí den? Kdy jste se naposledy cítily absolutně v pohodě, vyrovnaně a šťastně?

Tak to já si pamatuju naprosto přesně. Byla to neděle 27.3.Manža nějak vycítil moji nepohodu a vstal mimořádně brzo už o půl 9.hod.Udělal mě smažený vajíčka se slaninou-ty já naprosto miluju a ještě kakao(tahle kombinace „ve mě“ až do poledne vyvolávala-hromy blesky:-))ale ustála jsem to! Vzali jsme našeho mazlíčka a jeli na Masaryčku( to je chata v Orlických horách u hranic s Polskem, určitě ji znáte)od nás z domu je to slabá půl hodina cesty autem. Zaparkovali a šli se projít steskou podél hranic.Tu přírodu tam miluju. Svítili sluníčko, bylo ještě chladněji a tam byl ještě sníh a přitom tam bylo nádherně. Krásnej výhled z kterého se dá čerpat spousta energie. A hlavně ten klid, jako by ta pohádková příroda rozvazovala jazyk.Mooc pěkně jsme si s manžou popovídali. O našich pocitech a o snech, který pro nás byli důležitý, ale teď byli dány do pozadí. Mluvíme spolu pořád, ale tohle bylo takový zvláštně pěkný tou atmosférou! Přišlo mě, že se na něj koukám očima jako, když jsme se poznávali. A musím(se studem ) říct, že mě to hrozně vzrušovalo!

Nakonec jsme jeli dát domů Meggynku, byla už pěkně stahaná, jak tam všechno čmuchala a prozkoumávala.

Vydali jsme se na cestu do HK, kde jsme si chtěli dát malinko pozdní oběd. Restaurace Vulkán(u Tesca)opět nezklamala. Chutnalo nám oběma. Můj manžílek se na mě, ale zvláštně díval. Přesně vím co ten jeho pohled znamenal:-))poznal by to snad i slepej. Z restaurace jsme skoro utekly(samozřejmě, že se zaplacením)až mě to bylo trapný, jaký jsme měly oba blažený obličeje. Museli to poznat:-))

Nasedli jsme do auta a během půl hodinky našli pěkné místečko „utajené“ před zraky ostatních. Holky…to Vám bylo mooc nádherné. Ne, že by to jindy nebylo, ale tohle byla taková nenasytná „rychlovka“…

Co dodat, na tenhle den tak rychle nezapomenu.Tak nechápu, proč mě ta jarní depka, chce dostat do svých spárů? Snad jsem jí to touhle krásnou vzpomínkou, alespoň ztížila.

Snad jsem tím nikoho nepohoršila, ale já se musela svěřit, vždyť jste moje emimikamarádky, ne? A na jaký den vy vzpomínáte?

Pište, pište holčičky už se mooc těším na příspěvky. Marťa

Váš příspěvek
Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 31.03.05 09:27

Ahojky,
no tak to musel být super den.

Pro mě je krásnej den každej,kdy můžu být se svým přítelem.Nebydlíme spolu,takže si těch dnů,který máme jen pro sebe moc vážím. Nejraději jsem,když mě ráno probudí,obejme a dá pusu na nos:))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.05 13:02

Ahojky,
hezký dnů je spousta, ale ten nejhezčí jarní jsme si už s přítelem taky prožili!
Bylo to v sobotu, kdy sice nesvítilo ani sluníčko, ani nebylo něják zvlášt teplíčko, ale stejně jsem se poprvé cítila opravdu jarně! A to i přesto, že se moje miminečko vzbudilo už v pět ráno! Tak jsem si tu naši holčičku položila k nám do postele a ona se jako vždycky začala koukat na lustr a strašně se na něj usmívat! ( Občas zuřím, protože an mě se nikdy nesmála tak hezky jako na ten lustr!) :o)) Přítel se na mě usmál, obejmul mě a maličká nám dopřála ještě dvě hodiny spánku! Pak jsem musela vyskočit z postele, přebalit, nakrmit......­...........No každodenní ranní kolotoč!

Pak si malou vzal tatínek a já jsem šla vařit oběd! A protože to byl oběd sváteční, tak přišli na řadu řízečky a bramborový salát! Už to vypadalo jako každá jiná sobota, jenže nebyla.I když jsme i na procházku vyrazili jako tradičně po obědě!

Taky si s přítelem pořád povídáme, ale ted to bylo moc krásný! Šli jsme kolem hřiště, kde hráli malé slečny fotbal a povídali jsme si o tom, co bude dělat ta naše cácorka, až bude větší, no a dostali jsme se k našemu dětství, povídali jsme si příhody, které jsme si ještě nestačili říct, strašně jsme se nasmáli!
A i když jsme vezli kočárek se spícím drobečkem, tak jsem si zase připadali jako na začátku! Ne jako máma, zase jsem byla jenom holka, kterou poznal jako servírku v baru, jednoho dne si ji odvedl domů a už ji nikam nepustil.

Neskončili jsme sice nikde schoulení, a bohužel jsme se k sobě nemohli tulit ani večer, protože naše malá cácora měla zase jednu bezesnou noc, ale i tak to byl den, který mi vhání úsměv do tváře, protože jsem si uvědomila, že lepšího tátu pro míšátko, bych nikdy nenašla!

Mějte se krásně a přeju spoustu krásných dnů

ahojky Barbora

Merllynka22
Povídálka 21 příspěvků 31.03.05 19:51

Ahojda Baruš,musím přiznat,že tak trochu závidím:-))jen zdravě:-).Už se taky hrozně těším až budeme mít mimíska:-)) a bude to zase úplně jiný než teďka,i když určitě stejně krásný!Ale to si musím ještě pár měsíců počkat:-(až zařídíme byteček:-))

Taky miluju,když po ránu dostanu pusinku na čumáček:-))
 Marťa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.05 12:14

Ahojky, někdy si říkám, že snad ani není co závidět, ten kolotoč mě občas ubíjí, třeba k počítači se dostanu jednou za sto let na pár pidi sekund! Ale když tu maličkou vidím, tak je mi strašně moc krásně a vždycky mi dojde, že tolik štestíčka jsem si snad ani nezasloužila! Tak rychle zařizujte byteček, protože být dva bylo krásný, ale být tři je nádherný!!! Ahojky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.05 12:15

Zapomněla jsem se podepsat! Takže ještě jednou ahojky Barbora

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.05 09:42

Ahoj'!
Tak se opet hlasim,nejak nestiham sem chodit pravidelne teda spis odepisovat!Muj nejkrasnejsi dem zacal kdy jsem se svym muzickem zjistila ze cekam sve mimi:)A od te doby kazdy den je super!Moje dcera 11m je pro me vsim,moje slunicko moje radost ikdyz kazdy den neni vesely a obcas upadam unavou,je pro me jedinecny a vim ze druhy den se mala vzbudi a zavola mama a svym krasnym usmevem se na me usmeje,hned je postarostech!Tak holciny moc preju krasne a vesele dny plne slunicka.Ahojky Míša(manzelka)

Vložit nový komentář