Moje maminka

Ostatní

Měla jsem ošklivé dětství, táta mě mlátil bezdůvodně a maminku taky! Vždycky jsem jí to vyčítala, až do té doby, než jsem byla poprvé těhotná s mým synem Davídkem. Taky jsme se jednou pobily kvůli jejímu tehdejšímu příteli. Když jsem byla těhotná s Davídkem, tak se z nás staly nejlepší kamarádky.

moje nejmilovanější maminka s vnoučkama

Byla se mnou u porodu a dokonce mi dělala i doktora, držela tu sondičku na srdíčko na mém břichu, takže viděla všechno! Pak to byla a je výborná babička! Před 8 týdny se mnou taky byla u porodu, ale musela jsem na císaře, tak chudáček plakala a měla o mě velký strach, a dr. z dětského jí říkala, že strach mít nemusí, protože mě rodí 2 kapacity!

Prostě moje maminka je vynikající, moc ji miluji a nechci ji nikdy ztratit! Dneska jsem jí vezla do nemocnice a zítra jde na operaci (laparoskopii kvůli průchodnosti vaječníků). Mám o ni strašně velký strach, doufám, že se jí nic nestane! Dneska ovšem nebudu spát kvůli tomu, že o ni mám strach :( Chce se mi úplně brečet kvůli tomu mému sluníčku, mé mamince.

Toto je sice krátký deníček, ale chtěla jsem se vypsat, protože ten strach mám nehorázný :( Jo a chtěla bych se i zeptat, holky, co jste byly na té laparoskopii a průchodnosti vaječníků, nebo co to je, a měly jste ty vaječníky průchozí, za jak dlouhou dobu jste otěhotněly? Anebo co se potom dělá?! Všem, kteří deníček dočetli až sem, děkuji.

Hodnotilo 16 lidí. Score 1.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 22.06.12 08:45

Ahoj trochu jsem deníček nepochopila :-( co se laparoskopie týče nemusíš se vůbec bát byla jsem na ní taky je to jen malý zákrok a už druhý den jí mohou pustit domů, když bude vše jak má být

 
Dania
Nováček 2 příspěvky 22.06.12 08:55

Ahoj, laparoskopie se maminka, ani ty, nemusíte bát, jde opravdu o malý zákrok, taktéž jsem na ní byla, mamince moc držím palečky, aby byla co nejdřív v pořádku a mohly jste se společně těšit z dětiček ;-)

Příspěvek upraven 22.06.12 v 08:57

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 10:23

@IkaT no já jsem to včera psala s očima plných slz takže jsem psala co mě napadlo víš jak! ale hlavně to spíš bylo o té laparoskopii, ale napsala jsem něco málo o nás! jo a chtěla bych jsem se zeptat jak dlouho ta jizva bolí??děkuji

Příspěvek upraven 22.06.12 v 10:24

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 10:26

@Dania ahojky no, ale mamka má 40let takže nevím co chce na té operaci dělat, jako má 2vnuky a ještě chce další miminko moc ji nechápu sice bych byla docela ráda kdyby měla miminko, ale je to fakt pozdě jo a můžu se zeptat po jak dlouhé době jsi otěhotněla? a jestli jsi otěhotněla přirozeně anebo s umělým oplodněním moocc děkuji

 
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 22.06.12 10:31

Ahoj, na lalarce jsem byla několikrát. Není to žádná hrůza a nemáš důvod se bát :).Jinak bych asi založila diskusi, než deníček. Je to zmatený a o ničem. Přei ať se máme všichni fajn

 
bonnie14
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 22.06.12 10:33

To ze ma dva vnuky neznamena, ze nema narok mit jeste dite, a ve 40ti pozde? Proc? :roll: Mam ve 41 krasnou holcicku a cekam dalsi, nikdo me neodsuzuje a uz vubec by si to nedovolil muj 18tilety syn. Mamince preji at se brzo uzdravi a zadari se :kytka:

Příspěvek upraven 22.06.12 v 10:34

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 10:45

@bonnie14 já maminku neodsuzuji mám ji strašně moc ráda a byla bych i ráda kdyby ji to vyšlo s tím miminkem :srdce: moc krásně se stará o moje syny je to prostě jako druhá maminka od mých synů, pomáhá mi s výchovou atd. a mooccc ti gratuluji k holčičce a k miminku co teď čekáš :) ať jste hlavně zdraví a děkuji taky doufám, že se to mamince povede, ale nevím jestli ty vaječníky náhodou nebude mít průchozí :( byla bych fakt ráda kdyby měla miminečko :) moje nevlastní mamka měla ve 39letech první miminko a teď moje nevlastní sestřička má 3roky a půl. Ale fakt by ně zajímalo po jak dlouhé době by zapadla po té laparoskopii, dneska šla na operaci v 10 a ještě mi nevolala mám o ní velký strach :(

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 10:47

@wildcherry ahojky a po jaké dlouhé době jsi po té laparoskopii otěhotněla jestli se můžu zeptat? No a já bych založila diskuzi, ale nevím jak se to zakládá tak jsem napsala deníček :( jsem tu skoro nová před 14dni nebo jak dlouhé době jsem se tu přihlásila a napsala první deníček a já taky přeji ať se máme všichni fajn a máš krásné miminko na profilovce :)

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 10:49

@bonnie14 a jak se dívám na tu fotku co máš tady tak na 41nebo kolik ti je vůbec nevypadáš, poklona :) a máš pěknou holčičku na té fotečce :)

 
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 22.06.12 11:02

@milena13
Po laparce můžeš otěhotnět kdykoli. Jsou to jen dvě malý dírky na břiše a jedna v pupíku. A jestli šla v deset na sál tak ti volat nemůže. Bude ještě na dospavacím pokoji. za pár dnů ji bude fit a břicho nebude bolet. zitra ji klidně pustí domů. Já se po laparce nesnažila otěhotnět, takže ti neřeknu. Ale naposledy jsem na ni byla před dvouma rokama touhle dobou a dnes mám doma skoro osmi měsíční miminko. Mohu se zeptat kolik ti je? Že máš mladou maminku :mrgreen:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 11:10

@wildcherry jé tak to je krásné 8měsíční miminečko to už je v pohodě ty miminka v 8měsících taky se na to moc těším jak malý Michálek bude mí 8měsíců, jak bude lozit po čtyřech to moje miminečko 8týdenní:) no mamce včera říkali, že pokud všechno dopadne dobře tak jí zítra pustí domů, tak doufám, že to dopadlo dobře a, že ji to vytoužené miminečko výjde. Jo mamka mi včera říkala, že bude celý dnešek asi na jipce, že ji pak donesou mobil, ale nic jiného tam mít nebude, tak se fakt moc těším jak mi zavolá jako pamatuji si jak jsem před těma 8týdny byla na císarském řezu tak jsem měla mobil hned u sebe na té jipce a každému jsem volala tak jsem si myslela, že to bude i tam tak. Jo a slyšela jsem, že prý po té laparoskopii je šestinedělka nebo co, toto fakt nechápu, protože šestinedělka je jen po porodu ne? Můžes se zeptat kolik mi je :) teďkom 5.6 mi bylo 22let mamka mě měla v 18letech a já mojeho prvního syna jsem měla v 19letech a 3týdny, mám skvělého manžela, který nás miluje, ikdyž má nějaké své chyby a taky mi udělal hodně bolestivou věc jak jsem byla v porodnici, ale je to už za náma, sice nejsem vyučená, ale jsem hrdá, že mám svoje dětičky a moocc je miluji :srdce:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 22.06.12 11:17

Po laparce jsou jen malinké jizvyčky mě to vůbec nebolelo opravdu se neboj a moc držím palečky :kytka:

 
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 22.06.12 11:20

@milena13
Hlavně když jste všichni šťastní :srdce:.Já bych zase brala to 8-mi denni miminko :).Po každým zákroku/operaci je šestinedělí. a nemůžes srovnávat s císařem, císař je opravdu operace ne jen tak nějaká, ale lapka je zákrok:-).Na jipce nejspíš nebude. Půjde na dospávák a pak ji převezou na gyndo pokoj. Samozdřejmě nepříjemný to je a bude mit ještě dren, ale zítra ji bude už fajn a dostane injekce od bolesti:-).

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 11:25

@IkaT moc děkuji doufám, že brzy zavolá co a jak a, že se konečně dočká miminka moc ji to přeji :),ale nejhorší je to, že ten její přítel se vůbec nesnaží aby spolu měli miminko jak mi mamka říkala, že s ní vůbec nespí, brala ty tabletky na to otěhotnění nebo co to je, nikdy jsem to nebrala a měl s ní 3dny spát a mamka mi říkala, že se vůbec nesnažil nic takže nevím jestli to náhodou nešla zbytečně když se nesnaží, ještě je mu 32let a nemá svoje dítě, mamka chce kvůli ho dítě bo žádné nemá a on se vůbec nesnaží, fakt ho nechápu! :zed:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 11:33

@wildcherry no ty injekce od bolesti jsem dostávala i já, ale brala jsem je jen jeden den bo jsem chtěla jít za mojim miminkem na dětské oddělení, moje miminko jsem vyděla až za 3dny protože byl v inkubatoru narodil se v 37+4tt a měl jen 2250g a 44cm a včera mu bylo 8týdnú a už v 7týdnu měl malý 4250g a 55cm :) tak když bude na pokoji na gyndě pak za nějaké ty hodiny tak nechápu proč má zakázané návštěvy :( nejraději bych za ní zašla, koupila bombonieru, kytku a dala bych ji to za tu její statečnost, že nějakou tu operaci podstoupila, do teď nebyla myslím ani na jedné operaci, jen vím, že ji uspávali kdysy dávno kvůli toho, že v 31tt porodila mrtvé dítě, ale to nevím jestli byla na nějaké operaci. No a jak píšeš nejhlavnější je, že jsme šťastní a doufám, že i ty jsi šťastná a moc ti to přeji a malinká ať ti dělá jen samou radost bobíšek malinký, jak já miluji dětičky :) za 3roky plánuji další miminko, doufám, že manža bude chtít mimi :srdce:

 
bonnie14
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 22.06.12 11:58

@milena13 diky moc za komplimenty :oops: (mmch 41 mi bylo, kdyz se Denda narodila ;) )
myslim, ze pokud mamca po miminku opravdu touzi, bude prvni na co se po zakroku zepta, kdy bude moct otehotnet.

Příspěvek upraven 22.06.12 v 12:00

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 12:28

@bonnie14 nemáš zač :D no uvidíme doufám, že se jim to fakt povede a mamka bude konečně šťastná s miminkem a ikdyby to byli dvojčátka tak co bylo by to krásné :) sice si nedokážu představit to, že třebas moje děti boudou mít jeden 5let a druhý 2roky a teprve se jim narodí teta anebo strejda, ale co když mamka chce miminko tak ji to přeji :)

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 22.06.12 12:47

Tak já to taky nechápu :|
4etla sem to třikrát a pochopila sem s toho že milena se poprala se svou maminkou 8o- ale miluje jí..
milena píše že maminka je na děti už stará a nechápe na co jde na operaci :nevim: -po jednom příspěvku proč by né jí vlastně přeje dvojčátka :think:

pokud teda měla být jen řeč o laparce tak to není žádná extra operace není se čeho bát a na jipku se nedává.
souhlasm s příspěvkem-hlavně že se máte rádi a koukala sem na fotky a maminka vypadá mladší než ty a držim palce at se mimča brzy dočká

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 13:01

@Kamča.dalmatinka děkuji no každý si myslí,že jsme sestry a ne mamka s dcerou no někdo mi říká,že mi je 14let a někdo zase mi říká,že moje 10letá sestra je moje dcera toto já nechápu :roll: no jako jedna věc je ta přeju ji miminko,ale ne s tím chlapem co je tak proto nechápu proč šla na tu operaci,protože ten chlap je s mamkou,má ji rád,ale na moji 10letou ségru je pořád protivný,jak příjde domů s práce tak do té doby než jde Domča spát,tak na co s nim chce miminko,když nemá vlastně rád její dceru?kdyby chtěla mimčo s někým jiným tak bych byla šťastnější,ale moji maminku strašně moc miluji a nechci ji stratit a fakt miminko ji přeji,ale s jiným chlapem tak jsem psala kvůli toho,že nechápu proč jde na tu operaci

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 13:06

@Kamča.dalmatinka jo a maminka na těch fotkách vypadá mladší než já asi kvůli toho,že jsem tam na těch fotkách byla pár dnů po porodu,tak jsem tam byla ještě tlustá,ale co nikdo nám nevěří,že jsme matka s dcerou :)

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 22.06.12 13:29

Omlouvám se, ale já teda tomu taky nevím hlavu ani patu. Rozhodně teda nechápu ženské, které chtějí dítě za každou cenu, i když chlap nechce :nevim: A musím také opravit 10krát zmiňovanou průchodnost vaječníků, jedná se o průchodnost vejcovodů :roll: A mimochodem ráda bych znala název tabletek, co se po nich otěhotní :lol: Já jen, že bych nemusela na 2.IVF a jenom bych polykala tabletky :roll: Každopádně hodně štěstí celé vaší rodině :kytka:

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22051 příspěvků 2 inzeráty 22.06.12 13:35

Mileno mamince držím palce, aby k ní mimčo přišlo, ale prosím tě, než něco napíšeš, tak si to po sobě několikrát přečti, protože to nedává moc smysl.

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 13:39

@lleennttiillkkaa jj děkuji psala jsem to jak jsem brečela tak proto to nemělo smysl už jsem to tu psala :( měla jsem o ni strach a před chvíli jsem volala na oddělení do nemocnice a operace dopadla dobře a mamka je v pořádku tak jsem hooodně ráda taky ji přeji brzké uzdravení a ať má co nejdříve miminečko :*

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 13:48

@Lucienkaaa no já taky nechápu proč mamka chce mít s nim miminko za každou cenu když její přítel nemá zájem! já mám svého manžela, který je úplně jiný než on, má ohodně radši mojí séru než ten její přítel, no já nevím na co měla teda ty tabletky, protože já jsem dvakrát otěhotněla bez žádných prášků atd, sice u druhého jsem čekala půl roku než jsem otěhotněla taky ti přeji aby ti po druhé to IVF vyšlo a měla by jsi to vytoužené miminečko! moc ti držím palečky aby jsi na testu co nevidět našla // a pak za 9měsíců se ti narodil ten krásný očekávaný uzlíček! Fakt už jsem tu několikrát psala, že jak jsem psala ten deníček tak jsem brečela a tak proto jsem si to nečetla a kvůli toho ten deníček nedává smysl :(!Myslím si, že ten můj první deníček co jsem tu předtím psala smysl dával!

 
Pekoni
Extra třída :D 13329 příspěvků 78 inzerátů 22.06.12 14:59

@milena13 já jsem byla v září 2009 na první laparoskopii a nepodařilo se ani po ivf. V říjnu 2011 jsem byla na druhé laparoskopii a v prosinci už jsem byla těhotná a přirozeně. Tvojí mamče držím pace, aby se co nejdříve zadařilo :kytka:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 15:52

@Pekoni děkuji taky ji držím palečky aby se zadařilo :) jé takže ty budeš mít zachvilinku miminko jestli počítám dobře :),tak hlavně ať je miminko zdravé a porod dopadne dobře no mamka mi volala a říkala, že ty vejcovody má průchozí tak nevím proč nemůže mít miminko když to má v pořádku fakt to nechápu :(

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 22.06.12 16:15

@milena13 a nebude to teda tím že s oním mužem sex nemá jak si psala?

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 22.06.12 16:28

@Kamča.dalmatinka :lol: :lol: :lol:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 18:38

@Kamča.dalmatinka no to tím určitě bude tak nevím na co šla na tu operaci když s mamkou ten její přítel nespí…fakt ji jako nechápu :zed:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 22.06.12 20:02

@milena13 co dodat. Asi nemá ani cenu něco dodávat ;) Myslim že budeš moc hodná holka. Mějte se pěkně

 
Bibi30
Extra třída :D 10410 příspěvků 39 inzerátů 22.06.12 20:41

@Kamča.dalmatinka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak takhle mě dlouho nikdo nepobavil, když jsem to dočetla, tak mi vytryskli smíchy slzy. Napsala jsi to hezky, „moc hodná holka“. A nemůžu jinak než souhlasit

Příspěvek upraven 22.06.12 v 20:46

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 20:57

@Kamča.dalmatinka no nevím jak jsi to myslela docela hodna holka jeslti v blbem slova smyslu anebo v dobrem slova smyslu ale jako ja bych prala mamince miminko,ale jak kdyz ten jeji se vubec nesnazi,kdyby mela jineho pritele byla bych hodne stastna kdyby to miminko ji vyslo je to fakt dost dobra maminka a babicka takze vim jaka by byla maminka pro to miminko co by mela fakt ji to preji aby mela miminko

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 20:59

@Bibi30 pokud to nemyslis v blbem slova smylslu, ze jsem dobra holka tak dekuji vy tady na emiminu jste taky dobre holky jsem rada ze jsem se tu dostala a muzu si tu s vama psat :)

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22051 příspěvků 2 inzeráty 22.06.12 21:31

@Kamča.dalmatinka Kamčo… :mrgreen:…ty si mi dala :D :mrgreen:

Mileno hele já myslím, že třeba ten mámin přítel chce, jenom to prostě nedává tak najevo. Jestli mají něaký problém, tak chlapi většinou nemají potřebu to řešit s každým na potkání. Navíc je třeba chyba u něj a stydí se za to, tak dělá že nemá o dítě zájem.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 22.06.12 21:31

Mileno nic za tím nehledej ;) myslela sem to opravdu vážně že jsi hodná

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 21:45

@lleennttiillkkaa ano to mas pravdu je chyba podle me v nem to je to jako preji mamce aby si nasla lepsiho chlapa a byla stastna uz konecne protoze to co zazila s mojim tatkou tak to bylo hnus 2× ji donutil na potrat atd proste hnus a mohla by byt uz konecne stastna

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 21:46

@Kamča.dalmatinka dekuji ty jsi taky hodna jak vsem prejes aby byli stastni atd jsi podle me fakt hodna holcicka

 
Bibi30
Extra třída :D 10410 příspěvků 39 inzerátů 22.06.12 22:01

@milena13 Samozřejmě že to myslím v dobrém.

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 22.06.12 22:51

@Bibi30 dekuji moc cenim si toho :)

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 23.06.12 06:07

Neboj se vše dopadne dobře :hug:…deníček je trošku zmatený, ale plný citu :srdce: a lásky k Tvé mamince, a to se mi moc líbí :palec:

Bud ráda, že ji máš. Moje maminka mi umřela 2dny před Vánocemi( 22.12.2011),a já v únoru nato otěhtněla :,(.Moc si přála být babičkou :,(,strašně mi chybí.
Proto bud se Svou maminkou každý den, minutu, vteřinu a říkej jí, jak ji máš ráda. Já to moc často nedělala a ted toho velmi lituji :,(

 
marhulka13
Kecalka 167 příspěvků 24.06.12 11:11

Ja nechapem iba uvod. ty si sa pobila so svojou vlastnou mamou??? 8o 8o 8o

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 24.06.12 15:41

@dasjana jezis je mi tve maminky hodne lito jak jsem si to precetla to co jsi mi napsala tak se mi chtelo brecet, moc ti dratuluji k tehotenstvi a hodne ti preji aby jste s miminkem byli zdravi!!!

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 24.06.12 15:45

@marhulka13 ano pobila, ale je mi toho strasne moc lito mela jsem hnusnou pubertu a jeste k tomu do me jel jeji tehdejsi pritel chtela jsem ho zbit, ale mamka me nepustila tak jsme se trochu pozduchali, ale je to uz za nama mame se moc rady a jsme jako nej kamaradky

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 24.06.12 17:44

@milena13 ano, je to tezke :,( :,(..dekuji a i Tobe preji vse dobre :hug:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 24.06.12 17:59

@dasjana to ti věřím, že je to moc těžké, vím, že ti nikdo nenahradí maminku, ale za chvilinku se ti narodí malý uzlíček štěstí a věřím tomu, že tě udělá šťastnou!!!a taky moocc děkuji :)

 
ještěřice
Kecalka 182 příspěvků 55 inzerátů 24.06.12 20:01

Netuším, jak dlouho se bude po operaci zotavovat. Ale není to moc těžká operace. A kamarádka se zotavovala poměrně rychle. Jen nějakou dobu nebude moct nic nosit.

ale já chci reagovat hlavně na tu část o věku maminky a její touze po ještě jednom miminku. Moc dobře jí chápu. Také mám dva dospělé syny a jednoho školáčka. A přesto toužíme s partnerem ještě po jednom uzíčku šťestí :kytka: Takže tvojí mamince, přeji, aby se rychle zotavila a mohla si příští jaro přinést domu svoje malé zlatíčko. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Moje spolužačky a je nám také 40 si teprv teď pořizují svoje první mimča, a to si já myslím, že je dost pozdě, ale mít v našem věku ještě jeden poklad, proč né. Znám dost takových maminek. a věř, že si to užívají daleko víc, než když jim bylo u prvních dětí kolem 20roků.

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 24.06.12 20:12

@ještěřice jé to je moc pěkně napsané no já Vám taky přeji aby jste se s přítelem dočkali toho krásného uzlíčka štěstí moc Vám to přeji :)No mi je 22let a mám 2synáčky a na rok 2014 plánujeme s manželem další přírůstek, chtěla bych mít už teď, ale malý Michálek bude mít v úterý teprve 2měsíce tak je ještě čas. Já taky mamce přeji ještě to jedno miminko ikdyž si ji nedovedu představit jak bude mít miminko v těch jejich 41letech když má 2vnoučky, ale fakt ji moc přeji miminko když si ho přeje protože fakt to je hodně dobrá babička takže vím, že by se ještě dokázala postarat o její uzlíček štěstí :)

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 25.06.12 06:14

@milena13 nenahradí, to je fakt a nikdo s tím nic neudělá. Ted myslím na své miminko, co se mi narodí(tolik se na něj těšíme)…

Ty se drž :srdce: :hug:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 25.06.12 09:12

@dasjana ty se taky drž, jsi fajn holka to ti věřím, že se těšíte na ten uzlíček krásný, znám ten pocit je to to nejhezčí co může být :) hlavně ať jste zdraví a všechno ať je v pořádku a taky přeji hodně štěstíčka!!!

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 25.06.12 11:12

@milena13 děkuji Ti :hug:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama