Moje dva porody

Porod

S manželem jsme spolu 5 let, 3 roky jsme svoji. Poznali jsme se přes kamarádku a na první pohled se do sebe zamilovali. Byli jsme spolu rok, když mi kamarádka řekla, že se mi zvětšila prsa a že si je na 100 % jistá, že jsem těhotná.

já,Davídek a malý Michálek

tatínek,maminka a naši dva miláčci
2 komentáře

malý Michalek
2 komentáře

Michalek ještě v porodnici

můj malinký miláček

Šly jsme ten den do školy a večer, když jsem se vracela domů, jsem se stavila v lékárně pro těhotenský test. Přišla jsem domů a tam mě čekal přítel s mou maminkou. Šla jsem si na wc ten test udělat. Viděla jsem tam tenkrát ducha, a tak jsem ho šla ukázat mamce a ona řekla, že ho vidí taky, tak jsem to oznámila příteli. Ale zareagoval špatně, říkal mi, že mám jít na potrat, ale mamka mi to zakázala a jsme teď s manželem moc rádi.

První těhotenství bylo takové, že jsem malého přenášela 11 dní. 25. 6. 2009 mě chytly kontrakce, tak říkám příteli (teď manželovi), že jedeme rodit, tak jsme jeli pro mamku, a pak do porodnice. Michal jel pak domů a mamka se mnou v porodnici zůstala. Kontrakce jsem měla šílené, nechali mě trápit 33 hodin. Ale pak, na 2 zatlačení, byl malý venku (vážil 2900 g a měřil 49 cm). Volala jsem manželovi, že se nám narodil syn, tak za mnou utíkal do porodnice, protože pil s jeho matkou, a jak spatřil malého, tak začal plakat a řekl mi krásnou větu: „Miluji Tě miláčku a děkuji za ten nejkrásnější dárek v mém životě“.

Když měl Davídek rok a půl, tak jsme si řekli, že chceme další miminko. Trvalo nám půl roku, než jsem vůbec otěhotněla. Těhotenství bylo o hodně horší než to první. Celou dobu mi bylo špatně, ale nezvracela jsem. V 31. tt jsem dostala kontrakce každé 2–3minuty, jeli jsme tedy do porodnice, tam mi dali kapačky na přerušení stahů. Takže jsem nakonec neporodila. 25. 4. 2012 mi praskla plodová voda u mamky na wc, akorát jsme o tom nevěděly, ale za 2hodiny se mi bříško o 10 cm zmenšilo, tak jsme s mamkou jely do porodnice do Poruby, že mi odtekla plodová voda. Tam mi doktor řekl, že mi nic neodteklo a že jsem podruhé těhotná, tak bych to měla snad poznat. Tak jsme jely domů.

Večer ze mě pořád něco teklo, tak jsme šly druhý den s mamkou na Fifejdy a tam zjistili, že mi musela ta voda odtékat od předešlého dne. Dali mi tabletku na vyvolání a kapačky. Měla jsem 6 hodin kontrakce a celou dobu se jim nelíbilo srdíčko. A pak za mnou přišli sestřičky s doktorem a řekli mi, že mě jdou připravit na císařský řez, tak jsem volala mamce a říkám jí, že jdu na císaře. Mamka se mě ptala, za jak dlouho, já jsem se zeptala sestřičky a ona mi říká, že za 5 minut. Tak mamku zavezl přítel do porodnice a přišla, když už byl malý venku. Pak ho zavezli na dětské oddělení, akorát jsem o tom, že jsem uspaná, nevěděla. Pak za mnou přišla na JIPku doktorka z dětského a řekla mi, kolik měřil a vážil, měl 2250 g a 44 cm. Byl v inkubátoru.

Na druhý den jsem se ptala doktora, proč jsem šla na císaře a on mi řekl, protože tam hrozila od malého smrt, a to kvůli tomu volovi z Poruby, který řekl, že mám plodovku. Zítra má malý měsíc, je s námi a já jsem moc ráda, že tu je a že mi doktoři tak moc císařem pomohli a malý žije.

Hodnotilo 12 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
e-lili
Echt Kelišová 9309 příspěvků 28.05.12 06:54

Gratuluju ke krasnym klouckum. Na doktory kasli so to blb vedl blba. Hlavnije ze jste oba v poradku.
Jen mi prijde divne ze vsecko prozivas s mamkou a ne s manzelem.. Me by bylo lito kdyby muj chlastal a nebyl semnou..

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 28.05.12 08:00

kabelitko: moc děkuji :mavam: mi je taky líto to,že manžel měl pokaždé strach jít k porodu.Jako u prvního porodu tam chtěl jít protože nejdřív jedna směna na fifejdách říkala,že k porodu můžou jít dva tak tam chtěla jít mamka a manžel.A potom další směna říkala,že může jít jen jeden tak tam poslala mamku jako strašně moc mi pomohla a jsem za to ráda,ale na druhé straně a to taky říkám manželovi,že mi je strašně moc líto,že nebyl ani u jednoho porodu.Protože nezažil ten nádherný pocit tak jak my s mamkou :,(

 
e-lili
Echt Kelišová 9309 příspěvků 28.05.12 08:03

tak třeba do třetice všeho dobrého.
Ten můj se teda tváří, že půjde, ale uvidíme v listopadu jak se bude tvářit potom :lol:
tak užívej miminka i malýho a měj se !

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 28.05.12 08:08

no já už třetí nechci nebo možná časem.tak ti držím palečky aby nakonec to dopadlo dobře a ten tvůj půjde s tebou k tomu porodu.A držím mocc pěstičky ať jste s miminkem oba dva v pořádku a ať máš rychlý porod a ty si užívej těhotenství. :srdce:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 30.05.12 15:12

To se máš, 3 chlapi v chalupě … to tě budou jednou hýčkat, jako princeznu :kytka:
Gratuluji ke krásným chlapečkům, všem hodně zdraví :srdce:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 30.05.12 19:47

Klára 123:moc děkuji,ale chtěli jsme s manželem aby druhý byl holčička,ale to nevadí hlavně že je zdravý :) akorát manžel chtěl u obou synů aby to byli holčičky a já u prvního jsem chtěla chlapečka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama