Naš zázrak

Těhotenství

Příběh o tom, jak velké zázraky se v životě mohou stát. Miminko jsme si s přítelem přáli, antikoncepci jsem vysadila minulý rok v květnu a od té doby jsem neměla menstruaci. Já, lajdák, jsem tu menstruaci neřešila.

Poté jsem šla náhodně ke kartářce a ta mi řekla, ať okamžitě letím na gynekologii, že mám velký problém. No věděla jsem, že mám asi hormonální poruchu, proběhla cytologie a výsledky byly až po dvou měsících, a to už jsem začala být nervózní :-( Závěr mě šokoval, těžké předrakovinové změny na děložním čípku (Cin 3) a okamžité objednání na konizaci děložního čípku.

Do měsíce jsem byla pod kudlou a do dalšího měsíce opět v nemocnici pro pooperační komplikace. Doktoři mě dali do kupy a poté mě hlídali a vyřkli verdikt, že u mě hrozí sterilita :-/ byla jsem z toho moc smutná, ale nějak jsem to hodila za hlavu. Po 3 měsících po operaci menstruace stále nic, tak mi paní doktorka vymyslela plán hormonální léčby a vzala mi krev s tím, že až bude mít výsledky, zahájíme léčbu.

V té době jsem studovala koloidní stříbro kvůli přítelově borelióze a koupila ho v lékárně. Nevím proč, ale prostě mě napadlo něco vyzkoušet, do stříkačky jsem nabrala dva kubíky a stříkla si to přímo tam :-D Dva dny jsem to opakovala, a pak se zaťukáním na čelo jsem s tím přestala. Na další návštěvě u paní doktorky (po 14 dnech) mi píchli vyvolávačku a jelo se domů, o svém experimentu jsem samozřejmě mlčela :-D No, začala jsem žít zdravě, přestala jsem z minuty na minutu jíst maso, prostě mi nechutnalo :-/

Na další návštěvě mi paní doktorka chtěla udělat kontrolní ultrazvuk, aby zkontrolovala zhojení, atd. A ejhle, jaký šok pro nás byl, když jsme tam viděli mimíska :-D Pro nás pro obě :D Byla jsem v 7. týdnu, a dokonce slyšela srdíčko, a byla tak v šoku, že to se nedá popsat :-D Šťastná, zmatená, kutálely se mi slzy štěstí po tváři a paní doktorka měla taky na mále :-) Z krve mi nic nezjistili, proto byla paní doktorka v šoku :-D Chudák přítel byl v autě nervózní, protože ten den jsem měla výsledky kontrolní cytologie, a bál se, aby vše bylo po tom pekle v pořádku :-)

Jaké velké překvapení pro něj bylo, když jsem přišla do auta a zeptal se mě, tak co, lásko, je všechno v pořádku? Tváříš se divně a já nevím, co si myslet :-) Usmála jsem se a řekla, vše je v naprostém pořádku a tady máš dáreček (podala jsem mu fotku) a řekla jsem, že jsem těhotná:-D Nemusím popisovat, jak byl v šoku a šťastný. Dnes jsem ve 23+1, čekáme zdravou holčičku a já jsem ta nejšťastnější budoucí maminka pod sluncem :-) Malá je pěkná zlobilka, maminku kope jako o závod :-D

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 11.11.12 07:57

I zázraky se občas dějí :-) Gratuluji a užívej si požehnaný stav :kytka: :kytka:

 
mařenkaa
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 11.11.12 15:00

Až mi z toho vlítly slzy do očí, moc gratuluju a přeju hodně štěstí do budoucna :hug:

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 11.11.12 15:55

Nádherný deníček, hrozně moc gratuluju :potlesk:. Taky mě to vehnalo slzy do očí…

 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 11.11.12 18:33

Také mě to dojalo. Přeji zdraví vám oběma. :)

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 11.11.12 18:43

To je krasny, moc gratuluji :hug:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 11.11.12 21:11

Opravdu krásný zázrak :andel: Ale nevěřím, že za něj může koloidní stříbro. To spíš příroda si to zařídila po svém a byli jste krásně odměněni :potlesk:

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 12.11.12 08:17

Dojalo mě to, nemám slov :hug:

 
Mber
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 12.11.12 09:35

Gratuluju, užívej si každý den a ať je i nadále všechno o. k.! :hug:

 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 02.12.12 21:16
Děkuji

Děkuji maminky a budoucí maminky :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama