Náš zázrak II

Těhotenství

Minulý deníček jsem psala o tom, jak to krásně příroda zařídila a já jsem, i přes hrozbu sterility a Cin 3, otěhotněla. Nepočítám slepák, vytržené mandle a operaci břicha kvůli srůstům po slepáku. Vše se odehrálo v odbdobí 2 let.

Konečně jsme se s tatínkem dočkali a na velkém ultrazvuku se dozvěděli, zda čekáme holčičku či chlapečka :-) No samozřejmě čekáme holčičku a na jménu jsme se shodli okamžitě :-D Bude se jmenovat Amálie. Od začátku těhotenství jsme přibraly 5,5 kg. Jsem holka krev a mléko, a i přesto, že jsem přibrala, mi není moc vidět bříško :-D, ale úplná koule nejsem.

Objednali jsme se také na natočení videa. Nemohla jsem se dočkat, až ta naše princezna něco předvede :-D Jojo, předvedla akorát to, jak krásně si umí ručičkama skrýt tvářičky a prakticky celé video se nepovedlo :-(, ale když teď nad tím přemýšlím, máme vlastně geniální dítě :-D Nejen, že jsme měli video zdarma, vidět tam přece jen něco je, ale ještě ušetřila mamce a taťkovi penízky :-)

Dnes jsme 27. týden a Amálka kope jako o závod, ale kromě spaní mě nic netrápí. Moc se na naši holčičku těšíme a jediné, s čím se s tatínkem trápíme je to, že nám vzali na začátku října krev na Rh faktor a pořád výsledky nejsou :-( Putovaly už do tří laboratoří a nikdo mi nechce nic sdělit. Vždyť je to má krev, tak proč mi neřeknou jak to tedy je?

Maminky, pokud čtete můj deníček, stalo se Vám to některé? Co mohu dělat? Nebaví mě každý týden minimálně třikrát volat ke svému gynekologovi :-(

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
myšanda26  06.12.12 11:11

Testy na Rh faktor? To je vlastně jen zjištění krevní skupiny, já to měla napsané v těhuprůkazce jako A-. Nechápu proč by rh faktor posílali do tří laboratoří. Nepleteš si to s něčím? Jinak to není nic strašného. Pokud by jsi měla Rh + tak se neděje vůbec nic, pokud rh- budou hlídat protilátky a po porodu, pokud bude mít miminko rh+ dají antidotum, aby si tvé tělo nevytvořilo protilátky proti při dalším těhotenství.

 
macik33
Stálice 68 příspěvků 06.12.12 12:51

No, mě se stalo něco podobnýho. Jsem rh- a ke konci těhotenství se mi v krvi objevily protilátky. Chodila jsem každý týden (někdy i víckrát týdně) na kontroly do poradny. Vždycky mi brali krev a dělali utz mimina, sledovali průtoky krve v mozku a srdíčku a malou furt měřili. Naštěstí jsem to měla jen trošku nad normou, takže jinak nic jinýho nedělali. Po porodu vyšetřovali krev z pupečníku a malou. Bylo tam riziko prudkého průběhu novorozenecké žloutenky, ale i to malá zvládla v pohodě. Pokud jsou ale protilátky v těhu fakt moc vysoký, tak se po porodu dělá výměna krve miminka atd. Ale by ti všechno vysvětlili. Já bych se toho nebála (nebo aspoň ne moc :lol: ).

 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 10.12.12 14:37

Děkuju moc no snad to zvládneme :-) dneska mi přišly výsledky Absolutně jim nerozumím a sestra která mi to měla vysvětlit mi taky nic neřekla:-(

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama