Naše štěstíčko

Rodičovství

Náš příběh, který už je popsaný v předešlých deníčkách pokračuje. Po největší ráně v našem životě, která nikdy nepřestane bolet po ztrátě naší holčičky ve 34. tt těhotenství jsme se rozhodli, že se ještě jednou pokusíme o miminko.

Ale nečekala jsem, že se nám podaří brzy otěhotnět znovu, taky se tak dělo a já měla problém s ovulaci. Vysadila jsem všechny hormony, které měli pomoct k těhotenství.

Brala jsem jen přírodní produkty a nechala tomu volný průběh. Už jsem byla unavená z toho věčnýho neúspěchu a řekla jsem si, že jednou to prostě přijde, ať je to teď a nebo za pár let.

Zadařilo se po 9 měsících.

Těhotenství bylo pro mě hrozně dlouhé a hodně náročné na psychiku, bála jsem se snad všeho. Naštěstí v tuhle chvíli už to máme konečně úspěšně za sebou a máme krásnou hodnou a zdravou holčičku.

Porod byl (až na ty kontrakce) pohádkový. Trval dvě hodiny a malá byla venku na dvě zatlačení. Potom byla s námi celou dobu na pokoji a měla jsem ji u sebe celou dobu. Odváželi ji jen na převážení a vyšetření, to jsem si také tak přála, takže jsem za to opravdu ráda.

Každým dnem ji miluju víc a víc. A vím určitě, že neexistuje větší a hlubší cit, než je láska ke svým dětem.

Hodnotilo 14 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kaculatko
Extra třída :D 11745 příspěvků 23.06.15 01:44

Jsem moc rada, ze to dopadlo dobre a dockali jste se zdraveho miminka v naruci. Lucinka bude na svoje sourozence davat pozor, verim, ze se postara o to, aby se darilo cele vasi rodine uz jen dobre :hug:

 
Leenuska
Závislačka 2531 příspěvků 23.06.15 05:49

Krasny denicek, jak moc chapu tve pocity v tehotenstvi ale ted uz mas zdravou holcicku a vas andilek vam ji jiste ohlida. :hug: :srdce:

 
verulicek  23.06.15 10:19

Deníček mohl být delší :-) ale moc vám to přeju :kytka:

 
jiline
Závislačka 2739 příspěvků 23.06.15 11:27

Moc gratuluji a preji at uz je jen dobre! :hug:

 
vertunka
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 23.06.15 13:49

Moc gratuluji :) jsem ráda, že nějaká spravedlnost na tom světě je a vy jste se dočkali zdravé holčičky :hug:

 
Ivuska88
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 07.07.15 22:51

Gratuluji a moc vam to přeji. Po tom všem, čim jste si prošli, si pořádny kus štěstíčka opravdu zaslouzite.At vam dela mala jen samé radosti a prozijete spolu cela rodinka spoustu krásných chvilek… :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama