Nová snažilka

Snažení

Ahoj holky snažilky, tak jsem se odvážila vstoupit mezi vás. Pro úvodní představení popíšu svou situaci: V lednu jsme se rozhodli, že vy:,(ím antikoncepci (náplasti Evra) a že se pokusíme o založení rodiny.

Manžel bez nějakých extra velkých emocí, já s dvacetdevítkou na krku :-). Do léta jsem se dávala dohromady s pravidelností mensturace. Buď jsem krvácela 14 dní v kuse, nebo jsem musela po skoro dvou měsících na injekci abych menstuaci dostala. Šílený kolotoč, říkala jsem si, ale bylo to nic ve srovnáním s tím, co je nyní. V červenci mi můj gynekolog doporučil, ať si měřím bazální teplotu a uvidíme. Koupila jsem si tedy extra pro sebe digitální teploměr. Je pravda, že měření v pochvě nebo v konečníku jsem nedokázala překonat a tak měřím každé ráno v 7:00 pod jazykem. Vždy dvakrát, jednou z prava a jednou z leva :-). Manžel si už konečně zvyknul na pípání nejdřív budíka a po té teploměru. Teplota byla dva měsíce prakticky neměnná. Tak mi byl předepsán Clostilbegyt a Duphaston. První se bere C 5-9 den cyklu na podporu ovulace a druhý D se bere 16-25 den cyklu na zvýšení děložní slyznice a lepší uhnízdění vajíčka. Prášky mám na 3 měsíce. Nyní mám za sebou třetí dávku C a jsem v období ovulace. Ovulačním testům jsem ale ještě nepodlehla. Dost toho, že mě neustále svádí zkoumat naměřené teploty, které konečně po lékách začly stoupat v období ovulace - pravděpodobně. Ve čtvrtek 22.11. začnu brát na 10 dní D a pak uvidím, zda se dostaví menstuace - nyní 28 denní cyklus. Pokud ano, tak budu muset opět k lékaři a už budu asi chtít aby mě odeslal do CAR. Manžel byl na spermiogramu již dvakrát. Bylo to první vyšetření co mi můj gynekolog doporučil, neboť je to to nejjednodušší oproti všem ženským vyšetřením. Manžel s tím neměl vůbec žádné problémy. Poprvé jsem tam byla s ním a docela si myslím, že si to užil :-) a podruhé už musel sám, já nemohla kvůli práci. Oboje výsledky jsou naprosto perfektní a ukázkové. Takže problém vězí opravdu jen ve mě. Samozřejmě nemusím popisovat, že moje dvě nejbližší kamarádky jsou již maminkami, takže o to je naše situace horší. A na věty: Tak na to nemysli, to si nesmíš tak brát a ono se to povede" už jsem opravdu alergická.
Myslím, že svým jedinečným snažilkovským profilem mezi vás naprosto zapadám. Hodně vás čtu, tak teď budu moc konečně i reagovat a taky si postěžovat.
Tak čekám na vaše komentáře a pokračování vašich příběhů ze života :-) V.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 20.11.07 20:55

Ahojky,
vítám Tě na těchto super stránkách a chci Ti popřát hodně štěstíčka hlavně síly do snažení. Jsem ze Zebřičkového deníčku, kde je nás hodně co jsme prošli nebo procházíme sanžením a máme za sebou inseminace, umělé oplodnění apod. Josu mezi námi i maminky, které se svých dětiček už dočkaly a umíem se vzájemně podpořit a držet se „nad vodou“.  Kdyby jsi chtěla nakouknout budeš mezi námi určitě vítaná. Držím palečky Maru

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 21.11.07 11:26

Ahoj VeKo,
taky tě zvu k nám do Zebřičkového deníčku. Všechny ten koloběh známe a některé jsme musely podstoupit IUI, IVF......a i přesto, se už některým z nás zadařilo mít mimčo. Rády budeme s tebou tvůj příběh prožívat, držet ti palečky a taky si s tebou popovídáme i o obyčejných věcech. Když budeš chtít přijď mezi nás.

Hodně štěstí Kati a Jája(6 měsíců)

Vložit nový komentář