Poblázněné hormony

O životě

Asi jsem se zbláznila, ale po 10 měsících od porodu bych chtěla ještě jedno miminko. Možná budu psát chaoticky, protože jsem to nikdy jinak neuměla, ale potřebuji se z toho alespoň trochu vypsat.

Je to 10 měsíců a 3 týdny, kdy jsem na svět přivedla svoji dcerku. Je to zlato, když byla maličká, tak spinkala v noci krásně, přes den se chtěla jen nosit, ale já jsem byla ráda, že spala v noci, ten den mi byl tak nějak jedno. V 5 měsících se zbláznila a vstávala někdy i 18× za noc (dožadovala se pití), dudlíka nechtěla, nic, jen pít. Po 4 měsících se (ťuk ťuk) tak nějak srovnala a spí celkem dobře, budí se tak 2×, někdy vůbec, někdy i 4×, ale to jsou už jen výjimky (snad).

No, a já jsem si zvykla na to, že je celkem hodná a spinká, už skoro chodí a hezky baští, tak jsem si říkala, že bychom si mohli pořídit ještě jednoho cvrčka. ALE, bojím se, že když si mimi pořídíme, tak bude celé noci plakat, chtít nosit na ruce, já budu unavená a nebudu mít čas na prvorozenou, a to už vůbec nemluvím o domácnosti. A co třeba kdyby žárlila na mimi a začala taky plakat a dožadovat se nošení na ruce a tak. To bych si to potom jen vyčítala. Zase na druhou stranu, když dám na „rozum“, ne na hormony, tak si za 3 roky pořídíme mimi a bude jak z filmu spinkat, papat a nic víc. Úplně bezproblémově :-)

Jsem plná dojmů, okolo mě pánuje mimča mnoho lidí, tak mě to třeba taky jen vzalo, nebo nevím, co se mi to honí hlavou. Asi hormony :-D Samozřejmě to jsou jen mé domněnky, takže opak může být pravdou. Stejně pokud to nezkusím, tak se nic nedozvím co? :-)

Jak jsem už psala, popadla mne touha po druhém mimi a zvažuji, zda si o tom promluvit s přítelem nebo to nechat být. Třeba to přejde.

Děkuji za přečtení.

Hodnotilo 9 lidí. Score 3.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Venetta
Kelišová 5758 příspěvků 08.04.12 11:57

Tak to já mám teprve 5 měsíců po porodu a když si vzpomenu, nebo vidím tady holky, jak se radují z objevení // a pak i ultrazvuků, tak už bych se z toho taky chtěla znovu radovat :dance: :D :D Takže tvým pocitům moc dobře rozumím :kytka: Zatímco ty máš ale doma alespoň už o trošilinku více samostatnější holčičku, tak mě vždy k rozumu přivede ten náš raubíř, který ačkoli spí už krásně celou noc, tak přes den z něho vážně rostu :cert: :)

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 08.04.12 12:01

Ahoj :kytka: Ještě máš docela maličkou holčičku, ale znám dost holek co mají děti od sebe 10 měsíců a taky to dávají. Sice nevím jak, ale jde to. A čím jsou děti starší tím víc oceňují, že si je pořídily takhle brzy po sobě, protože si parádně vyhrají a maminka má spoustu času na vaření, úklid i na sebe.
Tvou touhu zcela chápu, taky jsem v roce malé hroooozně moc chtěla mimi. Snažili jsme se, nedopadlo to … tak teď zatím nechceme. Ale občas ve mě taky hlodá červík, že bych do toho klidně šla … ale okolnosti tomu nějak nechtějí přát.
Ať se rozhodneš jakkoli, přeji tobě i celé rodině hodně štěstí :srdce:

 
atominnka
Generální žvanilka 21414 příspěvků 08.04.12 12:01

Ahoj, mě tohle chytlo asi 3měsíce po porodu… Ale to jsem věděla, že je brzy.. S manželem to rozebíráme teprve teď, malé bude 17m… Vím, co cízíš, měla jsem to stejné.. Poradit ti neumím, rozhodnout se musíte sami.. Příteli to řekni a uvidíš, co on na to :-D

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 08.04.12 12:44

Tak tahle touha mě popadla hned pár dní po porodu naší Domči a možná dobře, že jsme se rozhodli mít další mimčo hned, protože kdybychom čekali, asi bych si to rozmyslela. Domča kolem 5. měsíce přišla do období, kdy celé dny provřískala, nemohla jsem od ní odejít na metr, ale chovat se taky nechtěla… No hrůza. Tehdy, už těhotná, jsem si říkala, že teda potěš prdel, jak tohle budem zvládat. Měla jsem stavy, kdy jsem brečela s Domčou a přemýšlela, jestli hodím z okna jen ji a nebo skočím i s ní a v takových chvílích jsem si i vyčítala, že jsem vůbec kdy na druhé dítě pomyslela, natož že ‚jsme si ho udělali‘. Ale naštěstí špatné období přešlo, Domča včera oslavila první narozeniny a doma máme čtyřtýdenního Richarda a zvládat se to dá, to bych taky jinak neseděla u internetu :mrgreen:

Takže za mě, pokud po dítku toužíš a muž se vyjádři, že taky, jděte do toho. Pochybnosti se můžou objevit ať už budou děti od sebe rok, tři, nebo deset :palec:

Navíc, když už je teď tvojí holčičce deset měsíců, nebude tak malinká, až se druhé narodí…

Příspěvek upraven 08.04.12 v 12:48

 
ivcatt  08.04.12 13:40

Jestli na to máte podmínky, tak jdi do toho, my je budeme mít ani ne 22 měsíců od sebe. Počkali jsme až bude malé rok, přece jenom třetí patro bez výtahu bych s miminem a sotva chodícím prckem nezvládla. Myslím, že je to tak akorát, ale to víš, že mne občas zachvátí strach, jak to budeme zvládat - jestli se nebude starší budit a tak. No ale už je pozdě:-).

 
Belča
Kelišová 5471 příspěvků 08.04.12 14:42

Malé jsou 4 měsíce a zrovna dnes jsem si říkala jak by bylo pěkný objevit zase // čárky na testu :lol: Takže jsi se nezbláznila :) :)

 
eginka
Kecalka 455 příspěvků 08.04.12 15:36

Vcera som porodila princeznicku a doma manzel sa stara o 17mesiacneho bratra ;) A nebolo to od poblazbenych hormonov, chceli sme mat detska blizko od seba :)

 
Iuliana  08.04.12 16:43
:lol: :lol:
 
ajva
Kecalka 325 příspěvků 08.04.12 16:59

Já jsem plánovaně otěhotněla když byly malému 4 měsíce - teď jsem 30. týden, malému je 10 a půl měsíce a zvládáme vše naprosto s přehledem (rozdíl dětí bude 13 měsíců) :palec:

 
lúlinek
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 08.04.12 18:11

Jé, hele já to měla úplně stejně. Můj syn je hodňoučký od narození a já zatoužila po druhém. Ale pak jsem se ptala na názor ostatních a ješte teda počkám. Už snad proto, že cestování s dvouma dětma není jako s jedním, lepší když starší bude chodit do školky a já budu mít čas na druhé a taky mi bylo řečeno že dovča s jedním je pohoda, ale uhlídat dvě… takže já počkám :mavam: :mavam:

 
Klarýsek
Závislačka 4279 příspěvků 08.04.12 19:51

Já Ti rozumím. Když se narodila první dcera,nechtěla jsem o druhém dítěti dloooouho slyšet. Když se narodila druhá dcera,hned jsem na sále říkala manželovi,že ještě jedno dítko prostě chci. Mladší dceři je 8 měsíců. Tu touhu mám pořád. srdce říká,že třetí ano…rozum říká,že nééé :nevim: :nevim:
Někde hluboko v duši mám asi touhu,dát mnaželovi syna. Jenže mít třetí holku..by se asi zbláznil :mrgreen:
Téma třetí dítko jsme PROZATÍM odložili na neurčito.
Moje rada..vše se dá zvládnout… :hug:

 
kamikaa
Kelišová 5364 příspěvků 08.04.12 22:16

Mám děti od sebe 14 měsíců,otě­hotněla jsem,když malámu bylo 5 měsíců.Neplá­novaně a byla jsem z toho dost neštastná,ted už to docela jde,ale někdy mám teda dny šílený :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen: .Za mě nééé,já už bych do toho takhle nikdy brzo nešla.Ale pokud cítíš,že chceš,tak do toho :pankac: :pankac:

 
Uživatel je onlineFima
Nadpozemská drbna 28751 příspěvků 09.04.12 12:34

Jé, takové touhy nás tu má asi dost.:D Nejradši bych si pořídila hned druhé, syn má téměř 10 měsíců. U mě je to rozhodně způsobené tím, že mám v okolí spoustu těhotných kamarádek, některé právě porodily a já jen vzpomínám, jaké to bylo a hrozně jim závidím. :dance: Na druhé straně mi rozum velí úplně něco jiného. Chci se pár let 100% věnovat jen synkovi, chci studovat, možná jít do práce, mít čas na sebe, chlapa a domácnost … a při dvou dětch by to bylo o něco horší, než s tím jedním. Takže já zkrátka ještě počkám. :kytka: Pokud tam však ta touha je, promluv si s přítelem a uvidíte.; ;) )

 
Mirii
Generální žvanilka 23189 příspěvků 09.04.12 20:08

Druhou dcerku jsme pocali v 10 mesicich prvni :mavam: :mavam: nelituji tohoa nikdy nebudu. S muzem jsme si tehda rekli ze zkusime druhe,pac uz si dovedeme predstavit starat se o novorozene, hned prvni mesic jsem otehotnela a nelituji toho! V sestinedeli druhe jsme zacala dokonce s odplinkovanim prvni :mrgreen: :mrgreen: nekdy to bylo narocnejsi,ale vesmes 1,5 lete dite uz ma hodne rozumu, dost toho samo zvladne ;) Nejvetsi zahul byl kdyz se mladsi v 9 mesicich stala mobilni a starsi zacala zarlit,trvalo to asi 2 mesice a byly to dva krusne mesice. Ted uz bez sebe holky nedaji ani ranu a rekla bych ze maji moc pekny vztah :srdce: :srdce:
V zacatcich mi nejvice pomohl satek a beco, mohla jsem tak byt plne mobilni pro druhe dite ;)

 
Abi2
Kecalka 258 příspěvků 09.04.12 20:20

Tak měla jsem to nastejno taky jsem před tak dvouma měsíci jse mi pořád zdálo ve snech o mimiskovi a to mám doma ročního prdoška, a 7.4 jse mi objevily // na testíku. A ted jsem trošku na rozpacích jestli to zvlánu. :nevim: :nevim:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Naše druhé zlato

Připadám si neschopná


Reklama