Příroda a neplodnost

Snažení

Příroda a neplodnost.Člověk je součástí přírody a zákony přírody vždy zvítězí nad člověkem.To platí nejen např.při klimatických poměrech na Zemi,ale i v případě neplodnosti.Příroda má vždy navrch.

Víme,že ve volné přírodě zvítězí nejsilnější jedinci, protože základní zákon přírody je udržení života a jeho pokračování.Slabí a nemocní nemají šanci,protože by nezajistili kvalitní průběh populace.A to platí bohužel nebo bohudík i pro lidský rod.Není-li žena nebo muž v takovém stavu,aby bylo zajištěno kvalitní pokračování rodu,příroda tomu sama zabrání.Pouze u 5% neplodností lékaři odhalí v čem je problém-pozánětlivé změny na vejcovodech,nízký počet životaschopných spermií aj.U 95% se neví proč.Zde je odpověď..Příroda prostě nedopustí, řeknu-li to velice surově(omlouvám se prosím za tu formulaci),aby se nekvalitním rodičům narodilo nekvalitní dítě.A je marná snaha přelstít přírodu a snažit se různými zákroky tento fakt obejít.Logické je dostat budoucí rodiče do takového optimálního tělesného a duševního stavu,aby se dosáhlo nejen početí,ale i dokonalého vývinu plodu a zdravého základu budoucího nového života.Možnosti již dnes existují,ale musí se hledat jinde ,než jen v oficiální medicíně,která v některých oblastech dosáhla vrcholu a jen velmi těžce se dostává dále. M.Jordán

Hodnotilo 2 lidí. Score 1.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Elinda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 22.06.06 16:56

Z dnešních Lidovek:
„…Friedler je odborníkem na metodu mimotělního oplodnění. Zároveň je také vystudovaný mim, a to z velmi dobré školy. … Své vzdělání se rozhodl vyzkoušet na pacientkách v kritické chvíli umělého oplodnění, po přenosu oplodněného vajíčka do dělohy. „V tuto chvíli může být stres kritický. A všichni vědí, že humor je dobrý způsob, jak zmírnit napětí,“ řekl Friedler. Rozhodl se vyměnit klaunský nos a paruku za „komický převlek kuchaře", aby oslovil dospělé publikum.
Výstup trvající 10 -15 minut podle statistik přinesl své plody. Z 93 Fiedlerových divaček jich úspěšně počalo 36 procent. V kontrolní skupině bez smíchu to bylo 19 procent."

Také dobré, ne? Nechce to klid. Chce to komedie :))))!

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 22.06.06 19:17

Ted jsem zrovna cetla, jak zjistili, ze za prevaznou vetsinou nevyjasnenych pripadu neplodnosti je stres. Zvirata se ve stresu nakonec taky nerozmnozujou. Takze o kvalite jedincu to zas tak casto nebude;) Chce to fakt klid…jenze jak na nej?
 L&M&T

 
mirek
Povídálka 50 příspěvků 22.06.06 20:14

Omlouvám se znovu za výraz kvalitní jedinec,nechtěl jsem se dlouze rozepisovat v jakém stavu musí být člověk,aby se vše povedlo.Máte pravdu,že stres je jedním z faktorů,který má velký vliv.Stres nás totiž odebírá z velké části o energii,kterou v době,kdy má náš organizmus udělat něco navíc,potřebujeme daleko více,než v běžném životě.Svým příspěvkem jsem chtěl upozornit na to,že napřed se musíme dostat do dobré kondice po všech stránkách a teprve potom se pokoušet o další postupy.A dobrá kondice znamená,že do těla musíme dostat co nejvíce živin a co nejméně toxinů,musíme přijímat alespoň tolik využitelné energie kolik jí vydáváme,zkrátka dostat se do tělesné a duševní rovnováhy.Jsou možnosti,jak toho dosáhnout.Znám jednoduchý a ověřený způsob,ale protože se jedná o komerční záležitost nechci to zde zveřejňovat.Hodně štěstí .

 
-Evka-
Závislačka 3295 příspěvků 22.06.06 21:26

No, nevím, nevím, jestli je jen 5% objasněných neplodností a zbytek neobjasněných. Spíše mám pocit, že je to naopak.

Eva

 
mirek
Povídálka 50 příspěvků 26.06.06 09:32

Máte naprostou pravdu,byl to překlep,omlouvám se

 
mirek
Povídálka 50 příspěvků 14.09.06 18:43

Jak připravit tělo na těhotenství úpravou jin a jang a zajímavé zkušenosti jsou na www.energiebylin.wz.cz

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama