Pro snažilky

Snažení

Tak je tu zase pondělí a jelikož jsem marně hledala náš obvyklý snažideníček,snad se nebude Montička zlobit,když se jí do toho začnu trochu motat.

Víkend jsem si docela užila,i když počasí nebylo nic moc.Alespoň se miláček vrátil s dovolené a tak jsme zase pohromadě.Jen mi nechce říct,co mi přivezl.Ale já to z něj vytáhnu.
Náš jezevčík Rambo nosí odblešovací obojek a smrdí tak,že odpuzuje nejen blechy.A zrovna má neodolatelnou touhu se mazlit a pak smrdíme tím obojkem všichni.
Dostala jsem pozvánku na sraz strašidel na hrad,kde jsem kdysi prováděla.Prý budu jako čestný host.Miláčka to docela potěšilo.Prý věděl,že jsem strašidlo.Ale takovéhle.to netušil.No,nezabily byste ho?Asi ne,co?
Jinak jsem začala zobat antikoncepci.Ne kvůli tomu,že bych něchtěla být snažilka.Ale mám nějak málo hormonů a tak jsme se s doktorkou dohodly,že to nějakou dobu zkusíme.A pak by mělo být všechno v pořádku.Takže teď očekávám odlet na MS.Mám obličej jako puberťák,bolí mě břicho a jsem otrávená.Z práce a ze všeho.
Docela se těším,až zase někdo zahlásíte //.Brusinka už je rozjetá a budeme potřebovat nějaký nový těhudeníček.BUdete ho muset někdo založit.
Tak Vám všem přeju úspěšný týden a to nejen v práci.
Tulte se a množte se.
Vaše deníčková náhradnice Nafteta

Váš příspěvek
Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 08.07.03 07:28

ahoj Naftetko,
tak to jsem taky nevedela ,ze jsi strasidlo.Doufám,že ti antikoncepce pomůže.Měj se zatím krásně:-)
Náš Chops taky nosí obojek a mezi námi klíšťata po něm courají pořád

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 08.07.03 08:33

Ahoj Nafteto, taky se hlásím mezi strašidla, sice jsem neprovázela na hradě, ale stejně mi tak spousta lidí říká :-))))))
A´t ti pilule zaberou.
Měj se krásně Maru

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 10.07.03 17:53

Ahoj Snažilenky, koukám, že léto řádíi v našich řadách a všechny frnkly kamsi na dovolenou (doufám, že si z ní přivezou i celoživotní suvenýr :-)))

Taky jsem si užívala třídenního volna, ale pravděpodobně bohužel bez nálsedků - pominu-li skutečnost, že se mi nechce vůbec nic pracovat a kams e kouknu, čumí na mě nějaká povinnost. A navíc jdu zítra (tj. v pátek) poprvé do IVF poradny, a tak se trošku bojím, co mě tam čeká.

Mějte se báječně a všemu tulení zdar a dvěma čárkám zvlášť!

Ahoj Filipka

Vložit nový komentář