Mojí milé Kačence

O životě

Tento deníček bych chtěla věnovat největšímu zázraku, který mě v životě potkal. Právě jsem vyšla z koupelny a jdu se podívat do pokojíčku. V postýlce tam totiž spinká největší poklad, jaký jsem kdy měla. Skláním se k Tobě a utírám kapičku potu, co se Ti objevila na nosánku. Jen jsi něco zamumlala a spinkáš dál.

Naše princeznička

Připadám si tak bohatá, že ani bohatství arabských šejků se s tím nedá srovnávat. Přremáhám nutkání Tě opusinkovat a obejmout. Tak jen jednu na noc a hezky spinkej. Musím Ti říct, že než jsi se narodila, vedla jsem docela petrý život. Divadla, kina, tanečky. Ale od té doby, co jsme Tě s tátou položili do postýlky, je všechno nic ve srovnání s tím moci Ti večer číst pohádky, zpívat Ti a hladit Tě po tvářičce. Už dávno nejsi miminko. Vyrostla z Tebe krásná šestiletá slečna. Máš své kamarády, ráda si čteš. Ale pořád jsi maminčina holčička, která se přitulí a chce přečíst pohádku.

Jsem na Tebe pyšná, když Tě slyším číst. A když sedíš v sedle své milované kobylky, vypadáš jako hrdá princezna. Skoro se mi derou slzy do očí, když Tě vidím, jak spolu klušete a jak se Ti třepetají Tvé kudrnaté vlásky kolem hlavy. Jsi nesmírně vážná. Tak moc to utíká. Nedávno jsi proháněla našeho pejska po dvorku. A teď jsi velká holčička - zodpovědně jsi mu ošetřovala ránu, co si způsobil. Zmoudřela jsi. Za chvíli už budeš školačka a brzo přijde doba, kdy už maminku nebudeš potřebovat tak, jako doteď. Je to přirozené, vím, že to někdy přijde. Ale moc bych si přála, aby to nastalo co nejpozději. Ještě mám spoustu věcí, které bych Tě chtěla naučit a které bych s Tebou chtěla prožít.

Nebyla jsem vždycky asi ta nejlepší maminka. Ale dala bych za Tebe vlastní život. Za to, abys byla šťastná, spokojená a usměvavá. Moc Tě miluji a když se vezmeme za ruce a jdeme na výlet, nebo na procházku, svět je krásnější a veselejší.

Děkuju Ti za to, že jsi. A pamatuj - pořád budeš moje milované Kačátko.

Tvoje maminka

Hodnotilo 7 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 28.09.11 10:55

:srdce: moc mne tvuj denicek dojal :cry: :lol: krasne napsane :kytka: uz i ja se tesim az poznam ten pocit :hug:

 
micinka79
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 28.09.11 12:34

Opravdu nádherně napsané.I já mám 6ti letou slečnu a prožívám to samé.Jak už mě stále mín potřebuje.Na jednu starnu je to krásné a na druhou smutné, že už je nebudeme tak opečovávat jako do ted. :-P

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 28.09.11 17:39

krásné :srdce: Ta mateřská láska je prostě něco dokonalého úplně mě to dojalo :-) :kytka:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 28.09.11 21:36

krásně napsaný deníček.. :srdce: :srdce: draly se mi slzy do očí když jsem četla tvůj láskyplný projev k tvé dcerunce..Kačenka má moc hezké jméno taky mám dceru Kačenku :wink: :wink: :srdce: :palec: :palec: :palec:

 
Peitra
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 29.09.11 14:06

Moc hezky si to napsala. Myslim, že si byla dobrá máma vždy, to je z toho deníčku cítim. Tvá holčička má štěstí :-)

 
Taminka
Extra třída :D 13469 příspěvků 02.10.11 14:20

Moc dojemny denicek :hug: , mam sice teprve triletou holcicku, ale pocity naprosto stejne. :srdce:

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.10.11 07:38

Nikdy bych nevěřila, že mě tak změní jedno malé miminko. Snažím se užívat si každou minutu, kdy jsme spolu. To je potom ten světě fakt nějak jiný. A když někdy Kačka zlobí a musí dostat alespoň symbolicky na zadeček,tak mě to bolí snad víc než jí. Nejradši bych jí chránila jako kvočna kuřata. Ale jak poznat tu hranici,kdy jí hlídat a kdy jí nechat,aby byla samostatná a sama sebou. Uff,být máma je fakt fuška.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama