Půlroční Štěstíčko

Rodičovství

Před pár dny to bylo půl roku, kdy se mně a mému příteli narodila dcerunka Anetka. Je to krásná zdravá a úžasná holčička která nám přináší jen radost.

Anetka je už velká holka, a tak by vám chtěla (s pomocí maminky) taky něco napsat: "Mamka s taťkou si mě před šesti měsíci přivezli z porodnice. Ani jsem nedala mamce moc práce, byla jsem venku cobydup. A tak jsem se začala rozkoukávat po světě. První měsíce teď jen ležím za zádech. Hodně spím, bumbám mlíčko (to vám je dobrota), občas si zapláču a plním poctivě plínky.

Najednou mě mamka začala dávat i na bříško, že mám prý začít zvedat hlavičku, ale nějak mě to nešlo a nešlo, a přitom jsem se tak snažila. No a šly jsme k paní doktorce, která dělá to cvičení. „Mamí pomoc, ta doktorka mě trápí“, hrozně si stěžuji, protože to trochu bolí. Ještě že to netrvá dlouho. Ale radovala jsem se předčasně, musím cvičit i doma s mamkou, prý je to nějaká Vojtova metoda. To mohlo napadnout jenom chlapa, takhle mě trápit. Ať si to vyzkouší sám a uvidíme.

Lidičky, ale na druhou stranu to pomohlo. Ležím si na bříšku a najednou mám hlavičku zvednutou. Jéé, to vám je výhled, zase něco nového. Mamka má radost a hned si mě fotí. Já tady ležím s hambatou prdelkou a budu na fotce. Jo a byla jsem u paní dětský doktorky na kontrole, tak mě pochválila, jak jsem šikovná. To se musím pochlubit. Minule jsem dostala dvě injekce. Tak jsem jim to tam počůrala to mají za to.

Co bych vám teď ještě napsala. Umím se otáčet na bříško, to mě baví a líbí se mi tam. Už se taky zvednu a napnu se na ručičkách. Zpátky mi to moc nejde, tak si vždycky někomu řeknu, aby mě převrátil. A taky se přitáhnu do sedu za ruce. Holky, to je asi zatím všechno, nějak mě to psaní unavilo, půjdu si trochu cucnout mlíčka (to je stejně pořád nejlepší mňam) a na chvilku si hajnu."

Anetka, Já a mamča se loučíme a někdy Vám zase něco napíšeme

Hodnotilo 7 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kacusek
Závislačka 3389 příspěvků 12.10.10 21:35

fááájnéééé :srdce: :palec:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14405 příspěvků 12.10.10 21:40

Hezké.

 
ankasz
Kelišová 6267 příspěvků 12.10.10 21:54

:potlesk: krásně napsáno :palec:

 
VenJe
Stálice 75 příspěvků 12.10.10 22:45

Krásně napsané !!!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 12.10.10 22:49

jéééé to je ale krááásnej deníček!!! :kytka: Ať vám malá hezky roste a dělá radost jako doteĎ :hug:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 14.10.10 12:27

To je tak krásnééé :palec: Jéštěěěě :potlesk:

 
jana7
Nováček 3 příspěvky 19.10.10 10:21

úsměvné

 
kimbi
Povídálka 31 příspěvků 20.10.10 14:48

Moc hezké. Snad to je pro ty děti vážně taková pohodička. Budu se těšit na pokračování :wink: :palec:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama