15 měsíců s Anetkou

Rodičovství

Milé maminky snažilky a ostatní. Svůj druhý a zatím poslední deníček jsem psala, když bylo malé půl roku. Uběhlo už dalších několik měsíců, tak bych se s vámi o ně chtěla podělit.


1 komentář

Mojí milovanou holčičku jsem si před 15 měsíci přinesla domů coby malý uzlíček, který jen spinkal, papal, plnil plínky, no jako každé miminko. Ale to už vůbec není pravda. Kde že ty lonské sněhy jsou… Tedˇ je z ní velká slečna.

Začátkem prosince jsme a Anetkou zůstaly samy. Bývalý přítel a tatínek od nás odešel. Bylo to první měsíc těžké a chyběl mi, ale už jsem si zvykla. Hlavně že mám svoje sluníčko, to je ten největší poklad a dar v životě.

A tedˇby vám pár slov chtěla taky říct Anetka:
ahoj e-maminky, moc vás tu zdravím a chci se pochlubit, co už umím. Když mi bylo asi 11 měsíců, začala jsem se učit pomalu chodit, mamku jsem pořád tahala za ruce, protože se mi to zalíbilo. Na moje první narozeniny jsem udělala svoje první samostatné krůčky a pak se to stále zlepšovalo. Tedˇ už běhám úplně sama, i když občas ještě někde zakopnu a zamotám se. Ale aby to nebylo mamce líto, taky jí vezmu za ruku a jdeme spolu. Bydlíme ve čtvrtém patře (říká mamka, já to ještě nepoznám) a za její pomoci vyšlapu celé schody.

Budu asi zahradnicí, protože mě hrozně zajímají kytky, rostliny a všechno okolo. Taky si ráda prohlížím knížky s obrázkama, tak možná budu i knihovnice. Nebo že by něco u zvířátek? Holky, já vám nevím. Nejspíš budu popelář, krámovat v koši mi jde. Zase mi mamka chce sebrat klávesnici, tak se s vámi loučím a zase někdy napíšu.

Všem, kteří si deníček přečetli, moc děkujeme a přejeme maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům, tetám a dalším krásné léto a v životě jen samé štěstí.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
barbara21
Echt Kelišová 7711 příspěvků 08.07.11 10:07

přeji vám hodně síly a zdraví :srdce: :srdce:

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 08.07.11 10:10

chlap který opustil tak krásnou holčičku musel bejt padlej na hlavu :zed:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 08.07.11 14:42

Hezký deníček a malá je určitě moc šikovná holčička která ti dělá jen radost :-) I Tobě přeji krásné léto plné úsměvů a radostí :-) :kytka:

 
zlatí
Kecalka 401 příspěvků 08.07.11 23:00

moooc krásna holčička mě opustil chlap když jsem byla v 5 měsíci mam 2 užasne holky na ktere jsem sama a neztěžuji si :palec:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama