Jsem šťastná

Těhotenství

Díky němu jsem nejšťastnější člověk na světě. Byl červen loňského léta 2011, když jsme byli s přítelem na dovolené s přáteli v Chorvatsku. Začali jsme se bavit o dětech, o svatbě a co by kdo chtěl.

5tt ♥

16tt :-)

24tt :-) náš poklad :-)

u maminky v bříšku ♥ asi 5 měsíc ♥

7 měsíc ... ♥

36tt

náš drobek ♥

s tatínkem ♥

s maminkou ♥

Shodli jsme se, že bychom chtěli 2 děti, a až bychom měli první miminko, tak by byla svatba :-) V srpnu jsme si s přítelem řekli, že bychom se mohli začít pokoušet o miminko :-) Můj doktor mi totiž oznámil, že pro mě bude nejlepší otěhotnět do roka, že by to pak nemuselo jít. Jelikož jsme stejně už sami byli připravení, tak jsme to zkusili :-) Já jsem si vypočítala plodné dny a ejhle, povedlo se :-)

Nejdřív jsem to nijak nevnímala, ale asi po měsíci mi začalo být každou chvíli mdlo, nevolno, bolela mě prsa. Byla jsem u kamarádky v kavárně, kdy se mi zničehonic zamotala hlava a málem jsem sebou praštila na zem. Kamarád taxikář mě odvezl domů, lehla jsem si do postele a odpočívala. Zavolala jsem příteli, aby, až pojede z práce, koupil cestou těhotenský test :-) Když jsem si test dělala, byla jsem hrozně nervózní. Tolik jsem po minulé zkušenosti toužila mít miminko ♥ Uběhly 3 minuty… a konečně jsem se mohla podívat na test. Byly tam 2 // :-) Pro jistotu jsem si udělala ještě 2 testy :D

Když jsem viděla, že jsem gravidní, radostí jsem se rozbrečela :-) Přítel seděl v obýváku a čekal, s čím přijdu :-) Otevřela jsem dveře a povídám „Je to doma, miláčku, čekáme miminko“ :-) Byl moc rád :-) Asi po půl hodině jsem jela k mamce a sdělila jí tu krásnou novinu. U prvního těhotenství nebyla nadšená, bylo mi sotva 18, nedodělaná škola, a hlavně jsme obě věděli, že by se o mě bývalý přítel nepostaral. Tentokrát ale byla nadšená :-) Radostí se rozbrečela se mnou :-) Povídá mi: „přeju ti to zlatíčko, vím, že teď je vše jak má být :-)“ Už se o tebe nebudu muset bát. Ještě nám zbývalo oznámit to přítelovým rodičům a ségrám :) Všichni reagovali kupodivu dobře :-) Měla jsem radost :)

Druhý den, jsem šla ke gynekologovi, který mi potvrdil, že jsem v 5. tt :-) Jelikož mi už bývalo po ránu nevolno, doktor mi napsal neschopenku, že mám zůstat doma a odpočívat :) Ono, při mé práci by to ani jinak nešlo. Vytiskl mi tu nejkrásnější tečku v mém bříšku, ze které jsem měla obrovskou radost. Nejhezčí tečka na světě :) ♥ Myslela jsem si, že bude vše nádherné. Jenže, do půlky 8 měsíce jsem zvracela, bylo mi pořád špatně, od 7 měsíce jsem byla neuvěřitelně oteklá, ale on za to ten malý uzlíček štěstí stojí♥

18. 12. 2011 jsme se konečně dozvěděli, zda čekáme holčičku nebo chlapečka :-) Je to kluk jako buk", povídá doktor" :-) Když doktor tuhle větu řekl, vyhrkly mi slzy do očí, byla jsem šťastná :-) Najednou mi bylo úplně jedno, že to není ta holčička, kterou jsem chtěla :-) Byla jsem šťastná, že je malý v pořádku, je zdravý a my šťastní :-) Na každé kontrole jsem si nechala vytisknout obrázek našeho štěstíčka :-) Dokonce i jeho pohlaví, abychom měli památku :-) Když už se blížil termín porodu, který měl být 16. 5. 2012, a já jsem byla ve 37+2 tt, přišel den D. Porod byl sice hrozný, ale když jsem poprvé zahlédla Davídka (můj uzlíček štěstí), byl to nejhezčí okamžik v mém životě :-)

Nyní je Davídkovi 3,5 měsíce, je to živé a krásné miminko ♥ A já jsem konečně šťastná ♥

A svatba? Ta už je naplánovaná na příští rok v červnu :-)

Hodnotilo 7 lidí. Score 2.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Liduše
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 15.08.12 09:07

Petí, moc hezký deníček :palec:
Přikládám gratulaci k naplánované svatbě :kytka:

 
Casparada
Závislačka 4730 příspěvků 15.08.12 11:20

Krásný deniček, blahopřeju ke štěstíčku i k plánované svatbě!

 
74zuzka
Povídálka 11 příspěvků 15.08.12 12:12

MOC HEZKY NAPSÁNO GRATULII K MIMINKU I K SVATBĚ

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Bylo to nečekané

Řiďte se svým srdcem


Reklama