Štěstíčko má 14. týdnů

Rodičovství

Ahoj všem, tento deníček nebude moc dlouhý, snad mi to odpustíte. Jen jsem chtěla napsat pár řádků a podělit se s vámi o přání všeho nejlepšího do Nového roku 2004. Je to neskutečné, jak ten čas ubíhá a bude to za pár dnů rok, co se mi v bříšku začala klubat naše Daisy :o) No a letos už s náma u toho stromečku byla pěkně na ostro!

Dárečků bylo hoooodně a spokojenost byla na všech čtyřech stranách. Polinka je bohatší o několik hraček, mezi něž se řadí i několik štěrchátek od Daisy. Nějak si nechtěla nechat vysvětlit, že i pro Daisy Ježíšek letos něco přinesl a dokonce trvala na tom, že obleček určený pro 3 - 6. měsíční mimi je momentálně „in“ a trajdala tu celý den v oblečku, z kterého jí čouhal pupík :o) Fotečku jsem přidala do alba Štěstíček.
Bylo to vše moc hezké - škoda jen, že Vánoce jsou jen 1× do roka !

Daisy si protrpěla týdenní koliku a zdá se, že to polevilo, protože už čtvrtý den se na nás opět usmívá od ouška k oušku a to od rána do večera.
Začaly jí teď vypadávat vlásky na bocích a vzadu a hlavičku má jendu malou plešku za druhou a na prostěradle každé ráno černé kolečko ošoupaných vlásků!!!! Je to náš plešounek šklebounek, jak jí s láskou teď říkáme :o)

Hračky v ručičce už drží obstojně a dokonce se stalo jedno štěrchátko co dostala od Ježíška jejím oblíbeným a skoro jej celý den z ručky nepustí.
Různé zvuky se mění ve skřeky a výskot a jak už jsem psala v deníčku do komentářů, smějeme se nahlas ! Nejspolehlivěji jí dokáže rozesmát Apolenka, která ovšem nadále nejeví nijak extrémní zájem o svou malu sestřičku. Ale abych jí nekřivdila, tak velké plus má u mě za to, že se jí snažila minulý týden nakojit hi hi.

A také probíhají pokusy o otočení se na bok a asi nebude dlouho trvat, co se z naší placky stane bříško lezka nebo teda spíše ležka :o)
Je to malá šikulka, rozhodně už to není nečinně ležící miminko, ale vnímá vše co se kolem ní děje a miluje, když k ní někdo mluví. Teď když už krásně drží hlavičku si jí dám někdy do klokanky tak, aby se dívala dopředu a to vám je potom o zábavu postaráno, protože když jsme ve městě, tak nás zastaví stovky lidí, aby se mohli tím našim sluníčkem pokochat za čež ona nešetří úsměvem.

Začali zde povánoční slevy a tak letím spát, čeká mě zítra nakupovací den :o)
Mějte se moc krásně!

Novoroční básnička pro všechny, nejen štěstíčka :

Pozor pozor poslouchejte!
Pošťák klepe na dveře…
Honem otevřít mu pospíchejete,
zbavte ho té otěže.
Je to pytel plný přání,
až z daleké Anglie,
je to pytel plný tužby,
ať vám v Novém roce hezky je.

Přejeme vám jenom zdraví,
skoro žádné slzičky,
konec konců pro ně důvod není,
vždyť v náručí objímáte, vytoužené uzlíčky.

Snažilkám či těhulkám, maminkám i tatínkům,
určen tento senza server je,
je to místo bez něhož by smutno bylo,
kde se střídá, smutek, radost, naděje.

V novém roce tudíž jen,
ať se splní vám vytoužený sen,
hodně lásky, pochopení,
ať už nikdy starost není,
a pošťák může říct - plný pytel toho štěstí,
stačil jsem já doručit.

Všem vám přejeme Krásný Nový rok!
Ed a její dvě princezny xx

Váš příspěvek
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.12.03 19:50

Ahojdá Ed!

Utíkám se podívat na vaše nové fotečky a pak napsat deníček. Jen jsem ti chtěla pochválit básničku a poděkovat za přáníčko.
Mějte se všichni mooooc a moooc krásně a posílám pusinky
Pá Montička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.03 20:35

Zdravím všechny !!
Pááni, Ed, já nestačím zírat, co všechno už vaše Daisy umí. Tak už se těším na Matějovo pokroky, i když o pár hodin starší, bývá náš chlapeček několik týdnů za Daisy :-))

My teď máme trochu problém s usínáním přes den. Tedy problém… Jde o to, že dřív jsem Matěje položila do postýlky, vrazila dudlíka a spinkal, teď musím několikrát obejít obývák a pak teprve spící miminko položit do postýlky. Trvá to jen několik minut, takže mi to nějak neva, ale když to uměl sám, tak to bylo jednodušší. No stad je to jen takové období :-))

Přes svátky jsme byli poříd někde po návštěvách, 2× spali mimo domov, Máta všechno zvládal na 1, usmíval se na tety, babičky, sestřenice… až jsem se mu divila, mně už občas z toho šla hlava kolem. Ale vánoce jsou bezva, mrzí mě, že jsou za náma.

Tak zatím pa, jdu hrát s Petrem Scrabble, včera mě prvně porazil, tak mu to musím dneska nandat :-))

Mějte se
Martinav a Matějíček

(povánoční slevy jsou něco pro mě, taky se chystam.....)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.03 22:37

He he, dneska sem ji porazil zas.

Petr od MartinyV

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.03 11:05

Ahojky Ed,

prosím prosím :-) o vysvětlení, proč se za …dvě princezny dělají xx. Pátrám už dlouho po tom, ale zatím mi to nikdo nedokázal vysvětlit.

Díky moc a hodně zdravíčka oběma holčičkám

přeje Veronika a Adámek

aduna
Povídálka 37 příspěvků 29.12.03 12:27

Ahoj Veronika,

snad se nepletu - ty dvě xx , někdy se dělají i tři nebo čtyři :-)), jsou zkratkou pro několik kiss - Ed nám holt posílá pusinky…

Aduna

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.03 14:56

Aháááá, díky moc za vysvětlení.

papa V a A

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 29.12.03 14:57

Ahoj Veru,

Adunka má naprostou pravdu. X je zkratka pro kiss čili pusinku :o)
Nevím jestli je to původu anglického, ale až tady jsem poprvé viděla to používat a jako ty jsem pátrala po tom, co to „exko“ znamená.

Tudíž xx to jsou dvě pusiny od mých princezen pro vás pro všechny :o)

Páá Ed
x pro Adámka :o)

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 29.12.03 14:59

Teda Marti,

takhle se nechat porazit!!! A hned 2× !!!
No snad tě omlouvá jen ta nevyspanost he he :o)

Ed

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 29.12.03 15:06

Ahoj holky,

au au, dnes mě bolí hlava a vlastně včera taky, ale doufala jsem, že se to spánkem zlepší :o(
Asi na mě leze chřipka (doufám že ne) a Polinka už od včerejška kašle + teplotuje, takže venku prší, tma a my zavření ve dnu, nálada na bodu mrazu :o)

Včera jsem stihla obletět město, s poslušně v klokance chrupkající Daisy, a nakoupila jsem spooooouuuuuustu krásného oblečení z mého oblíbeného obchodu NEXT. Ještě že po sobě můžou holky dědit, bylo by mi líto, kdyby se to obnosilo jen párkrát a schovalo :o)

Všechny ceny jsou teď minimální, škoda že je všude taková spousta lidí, to člověka odradí od prolézání všech obchodů - je to snad ještě horší než před vánocema!

Ještě jsem chtěla napsat, že Daisy se začala v noci budit 1× extra, takže i my zase vstáváme 2× a tak spinká od 21.00 hod - 2.30 hod - 5.30 hod - 8.00 hod
Naštěstí po každém kojení zase usne, tak je to dobrý.

Zatím hojdá
Ed x

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.03 15:20

Milá Ed, Daisy, Polinko a všechny ostatní maminky a štěstíčka,
přejeme vám do nového roku hodně pohody a ať všechna štěstíčka krásně rostou a dělají nám všem pořád velkou radost.
Ed, podařila se ti výborná básnička!

My už máme mandle venku - Elinka je šikovná, zvládla vše na jedničku ( akorát jsme šly oproti původnímu plánu až 18.12., protože tři dny před prvním termínem 4.12. dostala Elinka virózu a vysoké horečky.)
Tak jsem ráda, že už mě zase normálně slyší, nemluví nosem - takže už zase normálně komunikujeme a nekřičíme na sebe.
Za tři týdny jedeme na hory, pro Elinku to bude vůbec první lyžování, výbavičku už máme půjčenou, jsem zvědavá, jak jí to půjde. zatím se moc těší. A pro Sofinku tam máme každý den plavání. Tak si myslím, že bychom si to mohli docela užít.

Mějte se všichno moc krásně,
pusinku všem miminkám posílají
Darina + Elinka (3,5 roku) a Sofinka (9,5 měsíce)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.03 21:48

Krásná básnička, Ty jsi Edi básnický střívko! Taky miluji výprodeje, ale tady v Přerově je pouze Hypka a Kaufland, takže nic moc. A na děti zatím jsem neviděla slevu vůbec. Zatím máme hadříku dost po Míšovi, za chvíli budou asi nosit stejnou velikost.Dnes máme 14 týdnů a Simonka váží 6.55kg a měří přibližně 64 cm, ale dle mě má víc, ona se mi v tom měřítku kroutila. Na prvou injekci jdem 8.1.(trojička). Zatím pouze kojím, ale nedávno jsem měla namále. Kojila jsem co hodinu asi třikrát po sobě a pak si nevzala 18 hodin ani kapku. Nemohla se asi vykakat a já se snažila jí pomoct. Až se to podařilo, tak vše v pohodě. Ale doktorka tehdy řekla, málo přibrala- Nutrilon. Naštěstí jsme to ani já ani můj do ní nenarvali, tak je čistě kojená stále. Ale co jídlo, to stolička. Zatím pěkný zbytek starého roku- ted se tu Simča hlasitě chláme- tedy i od ní přeje Renča

aduna
Povídálka 37 příspěvků 29.12.03 22:25

Vánoční ahoj,

Tak jsme letos začali s novou tradicí a máme dva stromečky. Jeden v kontejneru nazdobený a načančaný a druhý na balkóně. Pořád přemýšlíme, jestli se nezachováme ekologicky a nepůjdeme mu dát život do nějakého lesa :o))). Vánoce máme moc rádi a letos se krásně vydařily. Peťa ze stromečku oněměl a místo rozbalování dárků se začal kojit?Až později si užíval všech balíčků a rozděloval je podle svého nejlepšího přesvědčení. Tak já jsem dostala tříkolku, kterou mi přejel několikrát nárt a Petr hopsací balón, kterým shodil pár ozdob a něco nádobí ze stolu. Naštěstí se vše obešlo bez úrazů? Peťa obchází stromeček a okouzleně hladí baňky (ach jo, já jsem zatížená na ten přezdobený a přebaňkovaný stromeček se světýlky?:o))), je veliký pokrok, že se letos žádná nerozbila, To loni nám nosil v té malé ručence všechny modré baňky a postupně nám je rozmačkal.?
Až na Štědrý den se nám ho podařilo přesvědčit, že příjde Ježíšek a nikoliv Santa, a nakonec nám budulínek oplakal, že Ježíšek přišel potajmu a neposeděl s ním u stolu? Tak jsme mu slíbili, že se možná dočká příští rok..:o)))

Okukovala jsem nové fotečky, ach ty děti jsou krááásné!! A jak rychle rostou, z holčiček už jsou koketky a chlapečci mají už chlapské pohledy.

25.12. mě skolila viróza a já jsem tři dny jen ležela (odhalená tak, aby si Peťa mohl chodit cucat) a ležela a spala, tak Vám přeju, ať se chřipajzna vyhne nejenom maminkám, ale i štěstíčkům.E­ditko, u Vás ať alespoň dlouho nezůstane.

Možná bychom se mohly domluvit na chat, což takhle na Nový rok??:o)

Onehdy jsem breptala s Lesinou, a jen tak ji povídám, jestli si všimla, že jsme všechny blondýnky ( holčičí ikonky vedle nicků). Odpověděla mi, že ona už od šestnácti let není :oD, bohužel mi potom utekla kojit, tak jsem se smála sama.

Aduna

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.03 02:32

Ahojky Ed,

předem přeju tobě i holčičkám do nového roku jen to nej a ať si holčičky s manžílkem užíváte tak krásně, jako doposud.

Vždycky čtu váš deníček - už od tvého těhulkovského, vedeš ho moc krásně. Náhodou vím původ těch tajemných „iksek“ a jako správné učitelce (angličtiny) mi nedá, abych to nevysvětlila. :-)
Takže - jedná se o hodně starý zvyk a pochází z dob, kdy prostí lidé neuměli číst a psát. Pokud podepisovali něco důležitého, tak pod tím dokumentem prostě udělali místo podpisů křížek (popř. několik křížků) a na důkaz toho, že jsou pravé ten křížek před svědky několikrát políbili. Dneska už sice psát umí každý, ale křížkovo-pusinková tradice se udržela (mimochodem, přijde mi moc roztomilá).

Mějte se tu v deníčku krásně štěstíčkově.
Peta a Rokytňátko (14 tt)

aduna
Povídálka 37 příspěvků 30.12.03 12:19

Ahoj Peťo,

jejda, to je ale zvláštní…Já jsem si původně myslela, že to s negramotností nemá nic společného, spíše naopak. Zkus si říct několikrát za sebou kiss, kiss, kiss - a ono to zní jako iks, iks, iks. Takže já duše romantická v tom viděla šifru :o). Ale ono je to stejně úplně jedno.

Pozdravuj Rokytňátko, za pár měsíců ho můžeš začít učit psát xxx

Aduna

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.03 12:48

Ahojky Adu,

to tvoje vysvětlení taky není vůbec špatný a rozhodně je romantičtější než to moje :-)

Peta

LaBouche
Kecalka 237 příspěvků 30.12.03 19:39

Ahojky maminky a mimískové,

ze všeho nejdřív Vám všem přeji nádherný a šťastný rok 2004, ať Vás potkávají jen samé radosti a žádné starosti. Štědrý den už je za námi, za dveřmi je konec letošního roku. My jsme Ježíška oslavili v pěti ? já, manžel, Matýsek a moji rodiče v našem novém bydlení. Večeři a rozdávání dárků jsem prokládala kojením. Matýsek dostal pár oblečků, hraček, nejvíc ze všeho se mu však líbil rozsvícený stromeček.
Včera /v pondělí/ jsme absolvovali první očkování v poradně. Brouček byl od rána dobře naladěn, ještě v čekárně vyprávěl a řechtal se a hulákal ? chudáček neměl ani tucha, co ho čeká. Byli jsme jako první na řadě. Ještě v ordinaci, když ho paní doktorka poslouchala, byl samá legrácka, ale přišla první včelička do prvního stehýnka a už to začalo. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela s ním. Pak ještě ?vyfasoval? pigáro do druhé nožičky a brekot nabral na intenzitě. Čekárna se mezitím naplnila až po poslední židličku, takže měly rodičové spolu s ratolestmi o zábavu postaráno. Ale Zlatíčko naše bylo statečný a jakmile jsme vyšli ven, usnul a spal ještě asi dvě hodinky potom, co jsme dorazili domu. Večer jsem mu dala preventivně čípek. V noci spal na 1* - kojili jsme v 00:30 a v 5:30. Zato ráno naběhla teplotka a celý den byl mrzutý. Dopoledne jsem mu dala další čípek, jenže ani né do pěti minut se vykadil, takže bylo po účinku. Tak uvidíme, jaká bude ta dnešní noc.
ED ? v neděli jsme koupali ve velké vaně a musím říct, že se to Matýskovi moc a moc líbilo. Šili s ním všichni čerti, to bylo pohybů. Bohužel jsme neměli digi.foťák, takže fotka bude až dofotíme a necháme vyvolat (dostaneme zdarma fotky i na CD).
Přeji Vám krásné oslavy příchodu Nového roku a vykročte tou správnou nohou.
Pusinky všem mimískům.
Lucka + Matýsek 13 týdnů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.03 20:47

Ahojky holky,
zítra mě čeká náročný den, budeme se segrou a švagrem a jejich 2 dětičkama slavit u nás doma Silvestra, tak budu chystat dobroty a uklízet, aby mě sestřička nepomluvila, ona je totiž uklízecí maniak. Jsem u ní doma a povídáme v kuchyni a ona je schopná tři čtvrtě hodiny šůrovat hadrem linku, dokud se v ní fakt nevidí nebo co. Taky musim dojít na nákup, neb Petr bude v práci (teď v půl deváty večer je hádejte kde?? - no v robotě no) a neví do kdy, takže je to na mně :-( Plánovali jsme velký nákup, ale takhle to bude jen co se vejde do kočáru a mamce do batohu.

Ed, zapomněla jsem ti pochválit báseň, jseš fakt dobrá. Já jsemkdysi taky veršovala, hlavně kamarádům vždycky k nějakému dárku, tak aby se to bylo o tom daru. Teď mám pocit, že mi nějak měkne mozek. Třeba ten scrabble, vždycky jsem byla nejlepší, Petr neměl šanci a teď jsem schopná skládat dohromady max. tak třípísmenná slova… A Petr má na konci hry tak jednou tolik bodů co já. Ale asi je to tim nevyspáním, jak jsi moudře usoudila, hehe. Kojim v noci po 2 hodinách, heč :-) Sice si vyspáváme do půl desátý, ale víc mi vyhovovalo po 4 a vstávat v 8. No jo no.

Tak ahojky
Martinav

emcaca
Povídálka 43 příspěvků 30.12.03 23:17

Ahoj holky,

nějak jsme se zase s Týnkou zapomněly u stromečku, ale deníček pilně čteme. Takže všem miminkům přejeme všechno nejlepší k jejich stodenním narozeninám, u Daisinky a Matějíčka od MartinyV jsme to stihly, jestli počítáme správně, Klárka už je slavila včera? Ale je to asi jedno, hlavně že jsou broučci v rámci možností zdraví a hezky prospívají. Ed, tobě chválíme básničku a taky všem přejeme, byť zcela prozaicky, hodně štěstí v příštím roce a hlavně ať to tak strašně rychle neutíká a můžeme si to hezky užít. Trochu na mě padla nostalgie, jak tu Martina v minulým deníčku psala o tom, jak se připojila v šerém dávnověku a tak jsem si vzpomínala na věci dávno minulé. Kristýnu jsem loni touto dobou měla v bříšku už devět dnů ;-)) A Ed tady zrovna začala rozbíhat první snažilkovský deníček. Takže všechny snažilky vlastně vděčí za svůj prostor Editině nápadu, že? Jéé, promiňte mi, že jsem tak sentimentální, ale když se podívám na tu naši holku, tak už to rozhodně není to malý miminko, ale samostatný človík, který naprosto přesně ví, co chce a už se na světě báječně rozkoukává - pozná například prso :-D Takže ještě jednou, ať vám prdelky hezky rostou (myslím pochopitelně ty malý miminčí a ne ty maminčí ;-)) a jste všichni hodně zdraví a šťastní. Blanka s Týnkou

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 31.12.03 20:08

Ahojte maminky, tatínkové, miminka i starší dětičky.

Přejeme vám všem do nového roku hodně štěstí, zdraví a ať se máte moc moc rádi.

Simunka+Kristýn­ka+Tobiášek+Ma­tyášek

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 31.12.03 21:52

VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ DO NOVÉHO ROKU PŘEJÍ
JINDRA + SOFINKA + MATEO

Miguelka
Povídálka 30 příspěvků 01.01.04 00:08

Ahojda holky,
strašlivě dlouho jsem se neozvala, ale čtu jak jen můžu. Z naší holčičky je totiž šídlo vyžadující neustálou pozornost a zábavu. Navíc to vypadá, že se nám začínají klubat zuby, takže jsem na měkko z toho, že jí něco trápí a tak rozmazluju a rozmazluju.Naučila jsem se kojit v leže (teda jde to jenom z jedný strany, ale jde to) a tak když to naše chůdě jednou nemohlo usnout a hoblovalo si dásna skroro už i o postýlku, tak jsem zalehla, malou přicucla a do pěti minut byla za spokojeného chrochtání úplně tuhá. Jenže od té doby jakmile s ní zalehnu do postele, což je nejspolehlivější usínací rituál, tak ze mě rve tričko a podprdu a to doslova. Přesně ví, kde to mlíčko má hledat.:o)) No, ale to jsem odbočila. Bohužel jsem vám nestihla popřát krásné vánoce a tak alespoň teď na poslední chvíli (vlastně pět minut po dvanácté)přeji hodně štěstíčka, zdraví, lásky a pohody do nového roku. Nevím jak vám, ale mě je nějak líto, že tenhle rok končí, protože mi přinesl tóóólik štěstí. Tak ať ty roky příští jsou nejméně stejně tak šťastné a díťátka nám přinášejí jen a jen radost. Ty jo, jsem nějaká cíťa. Aby ne, jsem sama doma (manžel chudák musí být v práci), sedím u počítače, požírám už druhý pytlík čipsů a zapíjím to vodou se šťávou, tomu říkám třeskutá zábava o Silvestru.:o)) Tak pá a doufám, že se k vám dostanu častěji.

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 01.01.04 12:23

Ahoj holky,

tak tohle je můj první komentář v roce 2004 - to jsem zvědavá, jak dlouho mi to zase bude trvat, než si na tu změnu zvyknu a nebudu šeky vypisovat z rokem 2003 :oD

Krááásný nový rok holky a ať je ještě lepší než ten loni, ikdyž loni bylo moc hezky, protože se narodila naše štěstíčka! Tak jako Miguelku i mě včera přišlo vše nějak líto, že ten rok utekl a najednou je tu zase nový, a připila jsem si na zdraví všech našich miminek. Touhle dobou loni se mi Daisy začala kuklit v bříšku …

Měla jsem včera dvě skleničky šampusu a táááák me to unavilo, že jsem kolem půl jedné šla spát :o) Navíc v televizi nebylo vůbec nic a tak jsme si akorát pošeptali novoroční přání a šlo se do hajan.

Máme pořád nemocnou Apolenku, asi chřipka, tak odbíhám utírat nudli u nosu a snad jí bude za pár dnů už líp.
Jak já se těším na jaro a léto!! Kdyby tu alespoň napadl sníh, ale néééé, pořád prší a prší.

Tak jsem vás chtěla jen pozdravit a popřát vše nej v novém roce a zase pádím

Mějte se krásně
Ed xxx

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.04 13:49

Ahojte maminky!

I my s Máťou vám všem přejeme krásný a úspěšný celý nový rok:-)

V neděli jsme se vrátili z hor a bylo tam opravdu nádherně. Prožili jsme moc hezký Štědrý den, dostali jsme spousty dárků a užívali si tu vánoční atmosféru. Prostě báááájo:-)

Ed-moc hezká básnička!!! Doufám, že se Apolenka brzy uzdraví, tady u nás v ČR je taky chřipková epidemie:-( My se držíme dobře, tak doufám, že nás to neskolí! Taky se chystám vyrazit na povánoční nákupy a čekám na ty slevy:-)) Snad to vyjde a perfektně nakoupím!

MartiV-už jsme zase v Praze a můžeme naprosto kdykoliv vyrazit na procházku, takže až budete mít čas a chuť, tak se ozvěte a domluvíme se:-) My jsme připraveni a těšíme se! Byli jsme včera na Vyšehradě a „sáňkovali jsme“ s kočárkem, bylo to tam krásně zasněžený:-)

Náš Máťa už pěkně „povídá“, to je pořád dědědě, gagaga, bababa. Kolikrát to fakt zní, jak kdyby říkal děda nebo bába. To bylo nadšení, když to předváděl u babiček:-)) Jinak je pěkně čipernej, dokonce přišel na to, jak zalézt pod postel apod., takže ho pořád odněkud taháme…prostě sranda:-) V pondělí jdeme na 8m kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik váží, protože já už mám ruce jako opice:-))

Mějte se všechny moooc krásně, taky posíláme xxx!!!:-)

Lucka a Máťa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.04 17:34

Ahoj holky, tak vás vsechny zdravím v novém roce!!

Nase oslava silvestra byla bezva, akorát u nás byl trochu srumec, nakonec přišla ještě kámoška a na skok i rodiče, takže u nás bylo 7 dospělých a 3 dětičky (rok, šest let a máťa) a byl tady trochu moc šrumec, takže Matysek celý odpoledne nespinkal a usnul úplně hoovej v půl osmy. Ale krásně spinkal jen s jedním probuzením, což je co říct. ségra pochválila, jak je nás chlapeček hodnej, že ten její v tomhle věku porád řval, tak mě potěšila. Dala jsem asi půl litru červenýho (asi během 8 hodin) a dost mě to zmohlo. Dneska jsme všichni byli na projdě a na obědovečeři a bylo to super.

Tak se mějte v novém roce bezva,

Martina a Matěj

Vložit nový komentář