Tohle nám nikdo nepřál ll.

Porod

Pokračování prvního deníčku. Po nahrání fotek jsem už pokračovat nemohla, jak jsem si myslela. Od porodu jsem svého prvorozeného synka poprvé viděla po 3 týdnech a pochovala si ho až po týdnu dalším. Pořád jsem bojovala s vysokým tlakem a dokud to nebylo ok, tak jsem s ním nemohla zůstat a začít kojit.

první narozeniny
1 komentář

druhé narozeniny

a tady jsem mamince a tatínkovi na svatbě
5 komentářů

Konečně mě, 3. 12. 2008, přijali na pokoj matek a za synem jsem docházela kojit. Vůbec nám to nešlo, ale přes klobouček se pak syn chytil a začal pěkně přibývat.

5. 12. už nás přestěhovali na rooming-in a byli jsme spolu pořád, i přes noc, a šlo nám to spolu moc dobře, v noci jsme kojili jen 2×. A čtvrtý den si pro nás přijel už nedočkavý tatínek a konečně jsme jeli domů.

Doma na nás čekali babičky a dědečkové, broučka si prohlédli, pochovali a nechali nás odpočívat po cestě. Kojení jsme už zvládali hezky, v noci nechával brouček rodiče i vyspinkat,vale když ho chytly prdíky, tak to stálo za to, která maminka to nezná :-D

Ve 3 měsících nás potrápila bronchytida a museli jsme do nemocnice, kde jsem se hlavně trápila já, hrozné podmínky a jídlo, ale Jaroušek se brzo uzdravil a zase jsme jeli k tátovi domů.

Letos budou synkovi tři roky, váží 14 kg a měří 95 cm a je neúnavně čiloučký :-D

A v ůnoru by se mu měl narodit sourozenec, ale to je zase na další deníček :-)

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kleofášek  01.08.11 10:33

Jse statečná maminka, já jsem na tom byla podobně. po porodu jsem masivně krvácela a praskla mi céva na mozku. Svoji holčičku jsem také viděla až tři týdny po porodu. Už jsme si to vynahradily. tak i Vám přeji hodně štěstí a síly, zvládnutí druhého těhotenství a žádných komplikací.

 
lucierob
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 01.08.11 19:43

ahoj. TO jsem ráda, že to nakonec všechno dobře dopadlo. Já taky rodila ve 36tt, ale teda porodní míry měl malý 48cm a 3kg. Taky jsem měla celé těhotenství (i druhé) problémy s vysokým tlakem. Ale vyrostl z něj krásný kluk a nikdo by určitě neřek, taký měl start do života. Držím palce, aby další současné těhotenství bylo bez problému a Jareček byl šikovný,hodný a spokojený bráška. :kytka: :kytka:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 01.08.11 21:47

Hlavně přeji hodně zdravíčka Vám i celé vaší rodině !!!Miminko ať se u Vás drží v poslušně do termínu!Porod ať je rychlý a bezproblémový …Těším se na další deníček :-D Držte se Majda

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak jsem porodila

Tohle nám nikdo nepřál


Reklama